Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

tina691976

Dakujem :) uz mam druhy den bez tabletiek na bolest tak sa.aj celkom zacinam tesit :)

Katus1
Dakujem :) mne doktor povedal ze ak aj otehotniem den po opke tak je to v pohode :) takze asi by som sa toho nebala :)

hostelica

katus1:

:D ja som tiez tymi prsiami posadnuta,ja uz mam termin konzultacky presne o mesiac ale kazdy den sem chodím a čitam si príspevky ostatných + stále sa ohladom tejto temy vzdelávam:)))...Ja som sa tiež bala ako moja mama zareguje,uz som jej to povedala, nesuhlasi s tym ale co uz narobi :P ..kazdy si zijeme svoj vlastny zivot a robime v nom vlastne rozhodnutia.

Kočky mate krasne prsia, je neskutočne ako tie prsia dokažu zmenit celu postavu. Tešííím sa:)

RUSH

Bmw
Ak sa ti taketo prsia nepacia,nepozeraj,nechytaj,nekomentuj,a kto si co bude rozvijat,nechaj na kazdej z nas,dakujem

assaabloy

bmw
ZDRAVIE.sk:

Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

slniecko83,

uz sa budem setrit,lebo dnes co som nosila malu,aj kocik,aj nakup,tak ma bolelo trosku lave prsko,tak som si ho mozno pretazila:/ale je to aj moja chyba,lebo som akcny typ,ale musim niekedy aj spomalit :)

ythyl

tina691976,

no vsak prave,toto som si hovorila,ze dobre,ze som si dala urobit cez zimu,lebo do leta sa este vykrystalizuju :)

katus1,

ja som tiez taka povaha a urcite by bolo lepsie,keby ti mamca pomohla,lebo aj ked ja som sa rychlo davala dokopy,bola to velka pomoc,ze sa o malu nemusim starat:)lebo mala je riadna zivanka:)dr.Cerven mi este pred 2 rokmi hovoril,ze najlepsie do roka neotehotniet:)

katus1

ythyl

presne tak mas pravdu :-) No ja som povaha , ktora ked si nieco zaumieni tak ide cez vsetko :-D proste to musi byt a hotovo.Manzel stoji pri mne a chce aby som bola spokojna, to je najdolezitejsie ale vies ked sme doma tak sme u maminy takze aj po opke pojdem k nej a ona mi pomoze s malym,takze jej to musim povedat.Bodaj by som to tak super zvladala ako ty :-) Ale tak po cisarskom som hned na druhy den fungovala, tak dufam ze aj po opke to tak bude

tina691976

ythyl tri týždne je ešte malá doba asi je to dobre že ešte nemeknu príliš rýchlo ale aspom su pekné tvarované ako to má byť do leta to bude super

ythyl

katus1,

mojka presne :) treba si ist za snom a neboj sa,na dobre sa caka:)ubehne ti to ako voda a budes sa vytesovat :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk