Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

grejs podla tvojho opisu sedím celkom aj ja ja mám pod prsiami 76 cm výška postavy 169 len ja ešte opku nemám za sebou ale ja som si objednala silikony 400ml čo by malo urobyť objem tak na c podprsenku okruhla vysoký profil v pondelok už idem na operáciu tak sa teším llen ja vek už nemám najmladší dufam že sa stoho skoro spametám

grejs

dobry vecer damy :)
po kojeni sa mi zmensili prsia preto uvazujem o zvacseni.
nosim 75B podprdu uplne vystuzenu.
chcela by som sa dostat na kosicek C max D.
asi nie anatomicke. znacku neviem ci mentor ci polytech.
obvod pod je 77 cm. vyska 171. vaha je akurat :).
chcela by som si pozriet vase prsia po opke. aby som mala predstavu do coho ist. kolko cca ml a ci vysoky alebo stredny profil. mozno sa tu najde niektora kocka co ma podobne prsia a miery ako ja. pekny vecer

tina691976

ythyl ale baby vravia že sa to potom po čase dá dokypy asi je to ešte skoro musia omeknuť ja síce ešte nemám ale čítala som príspevky tak zbieram rozumy :) teš sa su krásne

ythyl

tina691976,

ahoj,dakujem pekne,ale mna stve ta medzera medzi nimi,tak dufam,ze sa to este upravi :) inak by som brala este vacsie :)

tina691976

cukrička aj cukrička má velmi pekné prsia už sa teším aj ja na tento moment ked sa budem mocť fotiť s novými prsiami

Luky2112

Slniecko83
Oki tak to vyplnim a staci to len odfotit a poslat to ze,nic viac sa s tym uz nerobi?veru blizi ale uz by som to mala rada za sebou :)

galeria

angie77
ďakujem,že ma vieš pochopiť a zárovň vieš aj novým dievčatám tu poradiť. Ja už nereagujem na maily bez nickou. A ked mi aj do mailu prídu nové fotky s nickom,ja si to idem hneď tu na fórum overiť,či má naozaj nové žieňa vážny záujem o opku,tak ako aj my ostatné. A to pri tom nie je moja povinnosť si všetko overovať. Tiež mám svoj život,domácnosť,prácu,rodinu....
Tak vás všetky dievčatá prosím,vždy novým žienkám píšte,čo majú robiť,aby sa dostali do galérie. Inak ja na také maily nebudem reagovať,keď budú neúplne.NICK,FOTKY PŔS BEZ TVÁRE A PRISPIEVAŤ NA FÓRE. Ďakujem,zajacik.

angie77

grejs,

stačí ked zatial popíšeš napríklad ku komu chceš íst, kedy, či si už bola na nejakej konzultačke, aké máš predstavy a hned sa je o čom rozprávat :)) ...baby ti poradia zatial aj bez toho aby videli tvoje foto, spoznáš sa s nimi no a potom môžeš obzerat aj ty foto :)

..stačí napísat len pár príspevkov, ale ak si posielala foto bez toho aby si tu vôbec prispela niečím, tak sa nečuduj :) takých obzeračov by sa tam chcelo dostat veľa, chápeš? :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk