Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

peta79

no prave toho by som sa bala, radsej urcite pockam ten rok aj nieco, ved aj tie prsia sa este niekolko mesiacov po opke davaju doporiadku a potrebuju nejaky cas.A tehotenstvo prsia zase zmení a urcite chcem predíst nejakej deformacii

katus1

hostelica

ja som tiez tak na tom, kazdy den si tu citam príspevky ako to dievcata znasaju ako su spokojne a tak vsetko okolo toho :-) a viem ze aj ty sa chystas ku Svehlíkovi :-) kedy presne mas konzultacku? My sa chystame domov asi zaciatkom marca tak sa chcem objednat ale pred maminou to chcem zatial utajit, ostanem nejaky cas doma a pomalicky ju zacnem pripravovat, lebo jej pomoc budem potrebovat, nema mi kto pomoct,ani svokra a mm ten sa bude musiet vratit do At a pracovat.No som zvedava na tvoje prsícka, ty budes zrejme skor ako ja, ja musim mat opku niekedy v septembri

cukricka ´
pytam sa koly tomu lebo jedna kocka na jednej stranke dala fotku zdvojenych prsníkov, otehotnela po 7 mesiacoch od opky, tak ale neviem ci tym to bolo sposobene, ja by som urcite cakala nejaky ten rok aj viac.Len niekde som sa docitala ze najlepsie je az dva roky ale tolko nechcem cakat na druhe babo :-)

ythyl
dakujem moja :-)

bittersweet

hostelica no dufam ze to vyde a budem sa snazit:) inak 330ml je napr.album nin. ja chcem ist maximalne do takeho vysledneho efektu.

hostelica

bittersweet

Ani ja nechcem moc velke prsia...

Tiež sa mi to krati a stale neviem aku velkost si dam... Dufam ze sa rozhodnes spravne a potom pridaj cim skor fotky ak budes moct :)

bittersweet

Sashinka1985 dakujem za odpoved, mne sa to krati, za dva tyzdne idem, tak mi tie velkosti zase zacinaju vrtat v hlave viac a viac:))) doktor mi ma dat bud to co tebe 295 alebo 330, ze perioperacne poskusa. Mala som navrhnute aj 300 vysoky profil, ale to sa bojim ze by som mala uz moc dopredu a dr. povedal ze 330 urobi aj tak vacsi efekt. Len ako velky, zas moc velke prsia nechcem.

sashinka1985

Bittersweet

Ahoj moja, ja tam mam napisane ze B. Ja mam aj velkost prs take plnsie becka, nevystuzene podrdy mi sedia 75-b, vystuzene, ked som skusala 75-c.ale do kojenia budem len becko :-)

VeVerka11

Tina691976
Ja som sa.tiez bala.to povedat rodicom. Mamina to zobrala.super,ale ocino nebol nadseny. Nikto mi nic nevyhovaral a som 5 dni od opky a uplne super. Aj ocino.
Ked.to tvoja mamina spracuje tak uz bude dobre. Drzim palce. Opku urcite zvladnes!

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk