Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

ythyl

dakujem za odpovede:)
a co vsetko ti tam robili ?.....cize ked to spravne chapem,staci mi kontakt na tu doktorku + spravit si sono a to je vsetko ?

katus1

ja som sa presne takto tesila pred mesiacom ako ty:) len z toho ze som dr pisala mail:)a ked mi odpisal to bolo radosti:).

katus1

ythyl

ty si poklad :-) to bude super, inac akurat som mu pisala mail, nehc mi da termín na konzultaciu, juchuuuuu tesim sa ko mala :-D je to moj prvy krok k prsíckam :-D uz si mm vypísal dovolenku, tak dufam ze mi bude moct dat na vtedy termín, pekne som ho poprosila

ythyl

hostelica,

jasne,lebo on ti da cisielko,ti tam zavolas a ta doktorka sama povie,ze hocikedy prides,tak ta zobere :)ja som prisla,bolo tam milion ludi,zavolala som jej,otvorila sestricka,zobrali ma dnu a bola som tam max.10 minut:)ale co sa tyka sono,to neviem,ale nemyslim si,ze by bol s tym nejaky problem:)

hostelica

ythyl

A myslis ze mi to stac vybavit az na tej konzultacii ktoru mam 13.3..a potom operaciu 31.3. ?stihne ma k nej objednat?

katus1

áno pýtala som si prv termin na operaciu , dal mi 31.3. vraj (vtedy) najblizsi volny termin na augmentaciu, a vzápäti mi aj napisal termin prvej konzultácie.

ythyl

hostelica,

dr.Svehlik ti da kontakt na doktorku,ktora ti urobi predoperacne vysetrenia za 30 eur,budes tam max.10 min a ona vysledky jemu posle,cize ani na ne necakas:)a ked budes chciet da ti kontakt aj na sono,tak sa plati asi 11 eur,ale nie som si ista,lebo sama som si sono riesila :)

katus1,

kludne mozu byt vysetrenia aj 2 dni pred opkou:)a mozu byt max.2 tyzdne stare:)

katus1

hostelica

co som citala tak sono moze byt stare aj rok a on ti vraj da kontakt na nejaku dr co ti urobi vsetky predoperacne vysetrenia za 30 eur tusim :-) okrem toho sona prsníkov, to si musis niekde vybavit ale ja som si nasala aj v Ke jednu dr co robi sono za 15 eur

a ten termín to si ho ziadala uz na operaciu ?

hostelica

katus1

ja som poprosila lekara o najbližši možny termín, a v zápätí mi to potom rezervoval a určil aj dátum prvej konzultácie.

Myslim ze predoperacne vysetrenia by nemali byt stare dve tyždne, takze dve dni pred opkou je to asi OK.....ale este si v tychto veciach nesom ista, a tak isto neviem ake stare moze byt SONO.nevie niekto?...a este jedna vec nemozem ist z rodinnych dovodov k svojej obvodnej lekarke , niekto tusim pisal ze Švehlik ma kontakt na lekara ktory tieto komplet vysetrenia spravi za neviem kolko eur. Ma stým konkretne niekto skúsenost?

jajakarinka

Katus. Dva dni to nestihnes ......tak mesiac 3tyzdne pred opkou je najlepsie pretoze si das zobrat krv vysledky mas az druhy den potom interne rengen a anesteza ....

katus1

hostelica

prosim ta a ten termín konzultacky ti dal dr alebo si si tak sama pytala ?

Baby ako je to s predoperacnymi vysetreniami, myslíte ze si mozem dat predoperacne urobit aj take dva dni pred opkou?

bittersweet

sashinka1985 idem k dr.paliatkovi. a tiez mentory su to, vyssi stredny. mas pravdu, tabulky som aj ja neustale pozerala, ale nejaky rozdiel tam musi byt, lebo ten isty rozdiel ako medzi 295 a 330 je potom aj medzi 330 a 375. no uvidime ako to na mne bude vyzerat, ja som mensia a utla.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.