Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Tina691976

Prve dni som sa dopovala kazde 3 hodiny pre istotu ale musim povedat ze som nemala velke bolesti. Skor to palilo a pichalo pri lahani a vstavani strasne a pri akomkolvek malom pohybe. A slzy v ociach som mala najskor asi z pocitu bezmocnosti a nesamostatnosti a neumytych vlasov :)) inak na 5.den som si dala tabletku iba raz co som sa velmi potesila. Dnes je 8. den a necitim nic. Ale chodim velmi pomaly a strasne sa zadychcim a zhrbena som ako babicka. Ale tesim sa ked to bude vsetko zahojene a pojdem na nakupy :)

Katus1
Dr. Svehlik ti da cisla na dr co potrebujes a stihnes to par dni pred op. Hlavne sa s nimi dohodni este pred tym ako prides aby si mala termin.

Slniecko83 dakujem :)

hostelica

katus1

:) no je to super...strasne sa tesim na operaciu,asi by som sa mala bat -ist dobrovolne pod nôž,ale so mnou to zatial nic nerobi, uz to len chcem mat za sebou....verim ze psychika napomoze telesnemu zotaveniu.

katus1

hostelica

No super, ja som si myslela ze sa neda s mens. operovat, takze toto ma tiez nemusi trapit, tiez som sa toho obavala

hostelica

katus1

v priebehu 24 hod.

+ som sa bála ze si rezervujem termin a dostanem menstruaciu presne vtedy,lebo mam nepravidelnu...a on ma upokojil ze vraj to nevadi ak budem operovana pocas m.

katus1

hostelica
no vidis kolko radosti urobia take prsia nie :-D ???
NO ja budem do mailu kukat denne asi milion krat, kym nepride odpoved.Akurat tento tyzden maju dovolenku, tak ma napisane na stranke, takze asi si pockam na odpoved. Tebe hned odpísal?

hostelica

ythyl

dakujem za odpovede:)
a co vsetko ti tam robili ?.....cize ked to spravne chapem,staci mi kontakt na tu doktorku + spravit si sono a to je vsetko ?

katus1

ja som sa presne takto tesila pred mesiacom ako ty:) len z toho ze som dr pisala mail:)a ked mi odpisal to bolo radosti:).

katus1

ythyl

ty si poklad :-) to bude super, inac akurat som mu pisala mail, nehc mi da termín na konzultaciu, juchuuuuu tesim sa ko mala :-D je to moj prvy krok k prsíckam :-D uz si mm vypísal dovolenku, tak dufam ze mi bude moct dat na vtedy termín, pekne som ho poprosila

ythyl

hostelica,

jasne,lebo on ti da cisielko,ti tam zavolas a ta doktorka sama povie,ze hocikedy prides,tak ta zobere :)ja som prisla,bolo tam milion ludi,zavolala som jej,otvorila sestricka,zobrali ma dnu a bola som tam max.10 minut:)ale co sa tyka sono,to neviem,ale nemyslim si,ze by bol s tym nejaky problem:)

hostelica

ythyl

A myslis ze mi to stac vybavit az na tej konzultacii ktoru mam 13.3..a potom operaciu 31.3. ?stihne ma k nej objednat?

katus1

áno pýtala som si prv termin na operaciu , dal mi 31.3. vraj (vtedy) najblizsi volny termin na augmentaciu, a vzápäti mi aj napisal termin prvej konzultácie.

ythyl

hostelica,

dr.Svehlik ti da kontakt na doktorku,ktora ti urobi predoperacne vysetrenia za 30 eur,budes tam max.10 min a ona vysledky jemu posle,cize ani na ne necakas:)a ked budes chciet da ti kontakt aj na sono,tak sa plati asi 11 eur,ale nie som si ista,lebo sama som si sono riesila :)

katus1,

kludne mozu byt vysetrenia aj 2 dni pred opkou:)a mozu byt max.2 tyzdne stare:)