Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Slniecko83
Drzim ti palce nech sa ti prska zrovnaju :-) aj ja som ich mala kratko po opke podobne a celkom sa to spravilo... Vydrz :-)

tomyum1

Susy 1982
Dakujem :-) Ano to su plavky vrch L spodok S. Zatial takyto strih, kym sa lopticky usadia.
Mne dr vysvetloval ze pri asym prsiach je dolezite dat impl s rovnakym priemerom a rozdiel dorovnat v ml v profile. Pri mne asi bol rozdiel mensi ako je rozdiel medzi impl 45 ml.

slniecko83

VeVerka11

Dnes je to presne 3 tyzdne od opky a mala by som od dnes nosit cez den nevystuzenu kosticovu podprdu ale este ju musim ist kupit. Tento tyzden pojdem popozerat po obchodoch. V piatok mam dalsiu kontrolu tak som zvedava co povie doktor na prska, pretoze mam nosit pas do kriza lebo mam tie prsia volalo asimetricke a tak dufam ze sa to urovna aspon tak aby ten rozdiel nebol tak vidiet ako si ho vidim teraz. Prva kontrola prebehne docela rychlo, vyberu ti stehy, povedia ti co mas a nemas robit a zodpovedia ti na vsetky otazky co sa ich budes pytat a budes si obzerat ciciky v zrkadle spolu s doktorom. Prvy moment ked ti rozopne podprdu budes mat pocit ze ti tie prska spadnu aspon ja som mala taky pocit

VeVerka11

Slniecko 83
Jeej dakujem.za.rychlu odpoved.
Sestricky super. Na novom mieste to vyzera utulne,cisto a vonavo ;-)
Prska prvy dojem male,ale.som.stiahnuta tak to preto. Urcite potom bude dojem iny ;-) teda.dufam :-D
A na kontrole.to ako prebiehalo? Podprdu uz mas normalnu? Pohybujes sa uz normalne? Nic neboli?

Susy1982

Tomyum
to su plavky?...vyzeras vyborne,nove prsicka ti fakt pasuju....
jedna vec ma zaujima ,ty si spominala ze si mala asymetricke prsia ,predtym ti dali rozne velkosti a teraz rovnaku velkost,a vobec nevidiet ze by boli velkostne rozdielne,su rovnake.Nam co mame asymetricke prsia , vecsimou dali rozne velkosti a tie prsia nie su navlas rovnake,kdezto prave teraz v tvojom pripade pekne vidiet ze sa to da rovnakymi implosmi zocelit...

slniecko83

VeVerka11

Ahojky gratulujem k novym prskam. Ja som brala Flector od bolesti. Podprdu nerozopinaj az na prvej kontrole ti ju doktor rozopne prvy krat. A ani naplaste z rezov si neodlepuj. Nicim teraz nenatieraj a potom aj sestra povie ze nemas si tie rezy natierat ziadnym pripravkom na jazvy. Po kontrole si rsia budes natierat normalnym telovym mliekom. Ja som amla bolesti aj akokeby tlaky ale tiez to nebolo najhorsie. Najhorsi bol den hned po operaci to som sa nemohla ani poriadne nadychnut. Bola si spokojna so sestrickami? Ako to vyzera na tom novom mieste? A ako prska zdaju sa ti velke v podprde?

VeVerka11

Slniecko83
Dakujem za podporu, uz mam po :)
Mam sa celkom dobre, je to len druhy den po opke, sice chodim ako robot, ale nie je to az take strasne.
Chcem sa Ta opytat, ty si uzivala ake lieky? Podprdu si mam dat dole az na kontrole? Boleli Ta aj prsia alebo si v nich mala taky divny pocit?
Rany pod pazuchov si si natierala resp. dala si si dole leukoplast?
Citala som tu aj chladenie prs, aj ty si to robila?
Dakujem za odpovede :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk