Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

All...baby chcem sa opytat, moja znama je teraz asi 6 tyzden po operacii a teraz jej v pravom prsniku zacali bolesti, opuch, je taky cerveny a teply, cize asi zapal.Dostala antibiotika a teraz caka co bude.Mali ste to niektora po augmentacii???...

Susy1982

Cuculka
push up mozes po 3 mesiacoch ,mne osobne to bolo prijemne nosit myslim to tak ze ma nic netlacilo po pol roku od opky,obcas si dam ,extra mi to nechyba ,iba ak chcem super dekolt...moj lekar povedal ze doprucuje nosit push up lebo vytlaca implose hore a tym padom klesa riziko poklesu implosa....

Sashinka
pekne prsicka ani naznak umelosti akurat k tvojej postavicke..

zoe23

tina691976
ja som nejedla ani nepila ale sestricky ktora je na operacke som sa pytala ci aspon zuvacku mozem a povedala ze mozem ale ze ma z nej bude smadit, takze este 2hod. pred opkou som zula zuvacku :) a vody si trocha chlipnes ked ti daju zapit naladovku(ak davaju)
Tak vela stastia, drzim palce:)

tina691976

žienky čo už máte po opke ja mám operáciu poobede tak sa chcem len spýtať že nesmiem jesť a piť šesť až osem hodím jesť problém nieje len stým piťím ako možem aspom cukrík alebo ak máte stým nejaku skusenosť ako to dobre zvládnuť dakujem už vopred

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk