Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

no tak to by som aj ja chela vedieť ako to je stým wobenzymom ja som peť dní pred opkou už som si wobenzym kupila dobredu dufam že som zbytočne nevyhodila von oknom sto euro

RUSH

Dievcata,ja som bola dnes po tyzdni na kontrole,a pytala som sa lekara na wobenzym,ten mi to zrovna zakazal,zevraj sposobuje krvacanie,ktore je neziaduce prve dni po operacii,takze fakt neviem podla coho sa riadit..

tina691976

grejs musíš sa najskor odfotiť pred operáciou poslať to na galeria@zoznam.sk potom ti príde mail aj spokynom ako dalej

grejs

ahoj, baby prosim vas, ake su podmienky aby som dala svoje fotky do galerie? a aby som videla aj ine ak mam zaujem o augmentaciu?
dakujem

ythyl

slniečko 83,

ja viem,že každý doktor inak hovorí,ale tak sa budem snažiť ju pomenej nosiť,lebo mne mama pomáhala tých 10 dní,malá tam bola takmer vkuse,no keď ma uvidela,tak len rúčky a mňa nič nebolelo,tak som ju nosila a sa hrala:/dnes s kočíkom,nákupom som sa ťahala,tak dúfam,že sa mi nič nestane;/ja som celkovo aj dobrú rekonvalensenciu mala,nakoľko už na druhý deň po opke som sama vstávala z ľahu a na 5 deň som už šoférovala:))a to sa doktor bál,že ma to bude strašne bolieť,lebo som ževraj mala tvrdé svaly,sa ma pýtal,že či cvičím:))

henka 88,

ja som na boku spala už po týždni a nikde mi nezliezli na bok:)tak sa neboj:)

VeVerka11

Luky
Urcite urob ako Ti kazu ;-) ja som urgovala iba platbu,aby sa to stihlo.
Citim sa celkom.fajn. Bolesti mam ale tak co.chcem 4.den po opke. Cas uteka rychlo s coskoro budes mat aj ty po opke ;-)

Luky2112

Tina691976
tak to teda cele vyplnim aj ja :) ano aj ja to posielam tak skor,tak mi to bolo aj nakazane...dakujem ;)

cukricka

Henka88

Mne doktor povedal ze mozem kludne spat na boku. Ale ja Si netrufam teda :)

All

Mali ste pocit strpnutych prs? A take teplo?

tina691976

ja som tiež formulár na silikony vyplanila a odfotila a preposlala na ich mail na tu firmu ale ja som to posilela už tri týždne dopredu