Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

lenkalili:ahoj presne ta hapem ze chces ist na reopku ja som na tom tak isto si tu pis vymenime e mail ja tiez intenzivne premyslam
...

slniecko83

sashinka1987

Dakujem a tiez verim ze sa usadia co najlepsie a budem max spokojna. prve fotene prska po opke nie su najlepsie vyzeajuce ale chce to cas. Ked sa sprchujem alebo natiram gelom na opuchy tak sa snazim moc neobkukovat ich a neporovnavat.

tina691976

je to pravda že každý hladí na to svojími očami ja mám už 37 roku a teras mám už aj iné názory ako ked som mala dvadsať vtedy by ma boli asi nahovorili silkony aj na chrbát :) človek zmýšla ináč ako ked už niečo odžije ale sen je sen a ten si nesieme dalej ak sa dá splniť tak si ho zaplatíme ak nie snívame dalej a ohovárame tie čo na ten sen mali tak prajem všetkým aby boli šťastné a spokojné dufam že aj ja sa už čoskoro zaradím medzi tie čo su tie spokojné prsane

tomyum1

ahojte baby, pisete tu o velkostiach, kolko si dat ci nedat, podla mojho nazoru, je to velmi individualne co komu pasuje a da sa v ramci realnych moznosti pouzit... kazdy ma svoj nazor na to co je pekne a vkusne, niektor chce prirodzene, niekto vyzyvave... na kazdej tie ml vyzeraju inak... tak nech si vyberie kazda podla svojho gusta, hlavne nech sme zdrave a spokojne :-))))) ktovie co bude v buducnosti, zijeme predsa teraz, nie?

Susy1982

Lenkalili
ja osobne som tiez mala nejaku predstavu,a vedela som ze akkekolvek prsia po op budu,bude to lepsie ako to co som mala predtym,pokial sa mi prsia usadili ,vytvarovli trvalo to mesiace aked mi pocas tej doby prisli depky ci to bude pekne a dobre pozerala som si stare foto mojich chudiniek a to porovnanie pred a po ma vzdy natolko zabrzdilo ze to moje neistoty totalne potlacilo...ty rozhodujes o svojom zivote,nie ja nie ini,je dore vypocut si nazory inych a rozhodnut sa musis sama ,pockaj pol roka,vyskusaj aj push upky a potom sa rozhodnes ci ti to stoji za dalsiu zmenu alebo nie.....

Lenkalili

Susy to je pravda že čim mladšie dievča tym menej "mudre" nazory aj čo sa tyka prs, čim viac tym lepšie...no ja zas až taka mlada zas nie som a uvedomujem si okolnosti a riziká.
Ale všimam si že nezavisia tie prsia od mililitrov, ty maš 400 a 450 no o takú tretinu väčšie ako ja...mňa len sklamalo to moje nesplnené očakávanie to je všetko. Ale máš pravdu mala by som sa na to pozrieť z toho "rozumnejšieho" hľadiska a hľadieť do budúcna...no som zvedavá o 3 mesiace keď sa usadia. :-)

dianad

Áno očividne idú do menších. Ale zas by mali rešpektovať požiadavky zákazníčok, nie je to 5€ predsa..

dianad

Lenkalili, ako som pisala ja mam z pana doktora tiez taky pocit ze skor ide do mensich prs, resp prirodzene vyzerajucich.. A aj pani sestricka:) oni mi to tak vysvetlovali ze cim vacsie prsia tym vacsie komplikacie.. Tak neviem. Ono ide aj o to ze pacientka ma nejake ocakavania, a doktor by mal zhodnotit ci je to realne v ramci moznosti zakaznicky (vyska/vaha, stavba tela..) a snazit sa co najviac splnit jej poziadavky. Ja mam z doktorov skor pocit ze sa snazia tlacit nas do mensich velkosti:) ale asi vedia preco...

Susy1982

Lenkalili
pred 16rokmi,ked som mala 16 som uz vtedy tuzila po prsiach ,len to nebolo mozne ani po financnej ani po inej stranke, v tomto ,,malom,, veku by som sa dala nahovorit aj na 600ml len nech mam kozy,vdaka Bohu dospela som ,pockala, mala dieta ,odkojila,zarobila som si a tak vo veku 31r.som do toho sala s rozumom, s trocha odzitym zivotom ,odvahou,oboznamena so vsetkym co by sa mohlo stat i nestat a fakt 400ml nie je malo,je to tak akurat.Neviem si ani len predstavit ist dotoho v mladuckom veku ,kedy somm o mnohych veciach mala dost skresleny aaa naivny pohlad na vsetko okolo,niekedy je lepsie pockat a dospiet ,myslim to v dobrom nie v zlom....

Sofinka_77

Lenkalili,
ty mas presne "moju" postavu, ale 500 si na sebe neviem predstavit, ved by sa mi nikto do tvare uz asi nepozrel :D :o

Lenkalili

Dievčatá ďakujem za vaše príspevky a rady, ja viem že máte pravdu ale ja asi strašne vymyšlam...no viete ako my ženy sme už raz také :D
Len viete čo ma štve? Že so ukazovala doktorovi fotku prs ake chcem a on že mi garantuje že budem mať také cici ale tie moje majú od nich na míľu ďaleko, aj sa snažím upokojiť že sa mi nedalo dať viac lebo som útla hore, ale aj tak si myslím opak, nie som až taka vyžla...mám 173cm 58kg, teraz 59kg, verím že aj 500 sa mi dali napchať...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk