Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

assabloy

Mne sa zdaju tie tvoje prsia tvarovo rovnake neviem aspon na prvy pohlad tak posobia. Mozes byt spokojna

angie77

nellyy

ahááá...tak keby si dala fotky ako to vyzerá, či to je moc viditelné, skôr by sme sa vedeli vyjadriť/ poradiť...ale ak ťa aj jeden pobolieva, tak ja by som to určite riešila...pravdupovediac fakt neviem čo to znamená keď je vysunutý z púzdra, či to môže mať nejaký zlý vplyv do budúcna a čo sa mohlo stať že jeden klesol... už musíš len počkať čo na to povie doktorko...budem držať palce

cuculka

Sofinka77

Ahoj ja mam 167cm mala som cca 54kg pred opkou.. dala som si 360 gule vysoky profil a mne sa zdaju mega velke (ako jednej z mala)..som cca 4-5 mes po opke:)

Nena1

Staci sa zaregistrovat na oficialnej stranke VS. Tovar Vam dorazi aj z USA. Ked si vkladate konkretny tovar do kosika, je pri podprsenkach aj pomocka cislovanie USA-VB-EU. Staci rozkliknut...Budete platit postovne, popripade aj clo. Zalezi v akej celkovej hodnote je objednany tovar. Vsetko sa docitate na ofic.stranke.

Sofinka_77

Petka, ja osobne som velmi velmi spokojna, jedina podprda, ktora mi prsia da ako tak k sebe a spravi nejaky "objem" vo vystrihu :)
vec sa ma tak, ze stale zneuzivam niekoho, kto tam ide alebo sa prichadza na slovensko na navstevu z usa, ze mi to kupuju tam :(
cislovanie je ine - normal nosim 75 B alebo A, VS mam 34 B
ale niekde na FB som tusim videla stranku, kde to niekto objednava

cukricka

Ahojte. Tak uz mam po. Rano ma operovali. Mam 420ml a zdaju sa mi dost velke. Vysku mam 172 a vahu cca 62kg. Citim tlak na hrudi ale inak fajn celkom. Len sa mi toci hlava ked musim vstat. Tesim sa ze uz to je za mnou a dufam ze prestane boliet coskoro :)

peta79

Sofinka 77
no ja som už mesiac po opke :-) si s kvalitou spokojná? je to cca. také číslovanie ako u nás? objednávaš priamo cez stránku: -odkaz odstránený- ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk