Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nellyy

angie77

nie nie s doktorom som ešte nebola,viem, že on je úplne fantastický odborník a presne povie čo a jak. Musím k nemu ísť cca za mesiac na kontrou a potom pokecáme.
Ja som skôr chcela počuť váš laický názor čo by ste robili a poradili.
Že je kúsok vysunutý z púzdra ma upozornil iný lekár pri úplne iný type vyšetrenia.

peta79

ahojte kočky
chcela by som sa opýtať,či máte niektorá skúsenosť s objednávaním podprseniek a plaviek značky Victoria's Secret a či ste spokojné? ak áno,cez akú stránku si to objednávate a aké máte skúsenosti? Dík :-)

assaabloy

tomyum1
dakujem uz som ti napisala :)

Slniecko83
mne sa to celkom neurovnalo ale az tak to vididelne nieje to, ze ten prsnik je posunuty, skor mi vadi ze tie prsniky niesu rovnake :(
bittersweet
ahoj ak mas asymetriu iba malicku neboj sa nic to bude ok! super ze mas rovnake implantaty. je mozne ze prsna ryha nebude rovnaka, ale to nieje ziaden problem. nemame prsia rovnake, ako citas, aj tie svaly su inaksie, takze u mna a u Slniecko83 zase posunuty prsnik kvoli svalu. to vsak je taka vec, ze ked sa prsia usada to nieje tak vidiet. len nech ich mas pekne rovnake a nech mas opku bez komplikacii drzim palce urcite budes spokojna :)

VeVerka11

Slniecko83
Dakujem za podporu ;-) dufam ze budem coskoro fit. Opku mam az v sobotu poobede takze sa liecim poctivo :-D hrdlo mam sice cervene ale uz neboli. Potom napisem,ci ma operovali :-D

angie77

nellyy

ahoj, ty si bola u doktora červeňa na opke však? a ako vieš že jeden máš vysunutý z púzdra? to znamená že si to už bola s ním konzultovať ? ak áno čo ti on odporučil? íst na reopku alebo nie? ...skús nám najprv napísat to, čo na to povedal doktor Červeň

..a si si vedomá že si si nejako mohla ublížiť, alebo len tak samo sa to mohlo stať? alebo čo si sa dozvedela? :)
...každopádne ja by som sa na Tvojom mieste riadila tým, čo na to povie doktor červeň, myslím že jemu sa dá plne dôverovať..aké máš z toho pocity ty?

Sofinka_77

Slniecko83
Urcite to s doktorom prekonzultujem :) Naposledy mi ukazoval babu, ktora ma asi 150 cm, 40 kg a davala si preopku z 390 ml na nieco vyse 500ml.. to uz bola hruza, ale ona to tak chcela, pretoze sa tym "zivi" :)
Ja som chcela najprv nieco prirodzene, ale kedze to nebude az taky velky rozdiel, chcem urcite vacsie :)
Rada by som si pozrela fotky bab s podobnou postavou, ako mam ja, kde sa to da ?
A co sa tyka asymetrie... urcite budem hladat chyby a nedokonalosti, kde to pojde :( ale hadam ich bude co najmenej

Lenkalili

Sofinka_77

Ahoj ja som presne postava ako ty akurat som mala o kilko menej, teraz mam 59 so silikonami :D Ja som mala pred op ačko a mam 420ml, tiež sme sa rozhodovali medzi 390 a 420 nie je to veľký rozdiel, pozri si moju foto v galérii, mne sa viac ani velmi nedalo dať, po op som citila že mi praskne hrudnik neviem si predstaviť ešte viac :D

nellyy

ahojte kočky,
dlhšie som neprispievala, ale čítam vás :)
Ja mám po augmentácii rovné 2 roky a jeden prsník mám poklesnutý a vraj druhý trošku vysunutý z púzdra, ale s tým nemám žiaden problém. Ten padnutý (nižšie spodná ryha cca 2cm) ma zvykne pobolievať.
Poradili by ste mi ísť na reopku a viete o koľko sa musí pri výmene cca pridať v ml ???
ďakujem..

slniecko83

Sofinka_77

Radsej tu velkost este prediskutuj s doktorom a ak sa da co si myslim ze sa bude dat tak chod do vacsich aby si potom nelutovala hned po opke ze si mohla dat vacsie. Je to aj draha zalezitost tak aby si bola co najviac spokojna. Mne doktor az po opke povedal ze mam jednu stranu hrudnika trosku prepadnutu a zase na druhej strane hrudnika sval viacej pouzivany a vidim ze tie prsia nie su rovnake. Mam zatial 16 dni po opke a tak dufam ze sa to urovna a vysledny efekt bude co najlepsi takze musim cakat a byt hlavne trpezliva

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk