Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Baby prosim vas boli vyberanie stehov? ako dlho to trva?? Ja sa normalne bojim na to zajtra ma to čaká :D ďakujem

slniecko83

VeVerka11

Ahoj malo by to byt dvojdielne pyzamo na gombicky. Ale ja som spodok pyzama vobec nevyuzila pretoze mi bolo tam strasne teplo a vrch som mala iba cez noc. Tak to mas opku uz za par tak ti prajem aby ti opka dopadla bez komplikacii. A aku velkost implantatov budes mat a aky tvar?

dianad

Tak ja som dnes bola na konzultacke u dr svehlika, dohodli sme sa na 390 a 420 eurosilicony okruhle pod prsny rez kedze mam asymetriu ale objednali sme aj sizer pre istotu:) termin mam 20. Marca, uz sa neviem dockat:)) pani sestricka katka bola skor za mensie- 360 a 390 ale dr povedal ze to by mohlo byt fajn.. Postavu mam 168cm a 51kg tak dufam ze nebudu na mne male:D

Sofinka_77

tina691976
presne, normalne take pyzama nenosim, na tie dve-tri noci uplne vystaci aj mikina na zips.. :) ja som nasla iba jedno, ktore sa mi ako tak pacilo, satenove, ale stalo asi 70 EUR :)
ku komu ides na opku?

tina691976

sofinka 77 aj ja som hladala také pyžamo ale len hm malo ale to vyzeralo ako pánska košela s nohavicami a ja to fakt nevyužijem operáciu mám o štvrtej poobede a budem spať dufam celu noc a na druhý den domou tak sa my zdá zbytočné na jednu noc zhánať pyžamo asi to aj ja vyriešim len mikinou na zips dakujem

Sofinka_77

tina691976
Tinka, ja to idem riesit s mikinou na zips, lebo naozaj nie je lahke najst pekne pyzamko na gombiky, ktore nestoji 50 eur :)

tina691976

prosímm musí byť pyžamo a ešte aj spredu na gombíky ,nedávaju náhodou pooperačnu košelu lebo je nie lahké také pyžamo zohnať

VeVerka11

Slniecko83
Chcem sa Ta opytat, k Dr. Cervenovi, ked si isla, tak si mala dvojdielne pyzamo na gombicky? Ci iba dvojdielne ako je v popise?
Ja mam opku teraz v sobotu, tak sa pytam, ze co a ako :) DAKUJEM :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk