Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

slniečko 83
ahoj moja...aj ja mám v noci väčšie bolesti v prsníkoch,ako cez deň..ale ja sa koľko krát prebudím zo spánku,lebo si ublížim,keď sa napr. chcem dať na bok a to sa mi nedá :-( ja som totižto od malička zvyknutá spávať na bruchu,tak sa mi sem tam stane,že takto v spánku sa chcem prehodiť. ale je pravda,že aj mňa viac bolia prsia v noci... to je možno aj tým,že ako ležíme,tak svalstvo tuhne,neviem :-( ja od včera nosím už normálnu,nevystuženú podprsenku s kosticami... som 3.týždne po opke a tiež mi to tak Červeň kázal,že sa prsia musia usádzať,vyvíjať,tvarovať... no ku večeru som už bola troška nervózna,lebo ma začali viac bolieť prsia a to hlavne v dolnej časti,z boku a pri rebrách...no musia sa naučiť :-)

tina691976

marikamarika dakujem za odpoved začnem asi zázvorom ale ja to asi už mám aj zo stesu ako sa to blíži tak mi to nejde zhlavy von

slniecko83

sashinka

Citim sa uz o mnoho lepsie a ani uz nemam taku bolest v prsu pri pohybe rukou tabletky pomlaicky zaberaju a aj to vstavanie z postele je omnoho lepsie. Inak stale mam lave prso vacsie a aj trosku iny tvar ma. Clovek ked sa vyzlece tak sleduje a hlada nerovnosti. Za tyzden idem kupovat nevystuzenu podprdu s kosticou, to uz budem mat 3 tyzdne od opky a doktor povedal ze cez den si uz budem moct dat normalnu podprdu. Inak zaujimave ze Cerven vobec nedoporucuje sportovu podprdu nosit. Verim tomu ze ked budem kupovat podprdu tak si budem pripadat ako v patnastich ked som bola s maminou v obchode a skusala si moju prvu podprsenku a vyberala aka velkost mi sadne.Toto bude nieco podobne,lebo fakt neviem do akej velkosti sa zmestim takze budem skusat a skusat a dufam ze nieco kupim

Baby aj vy v noci citite vacsiu bolest na prsiach ako cez den? A ked si z lahu sadnete tiez mate taky tlak na prsiach ktory po chvilke prejde?

marikamarika

Deed

Hej rozumiem :) ja som twraz dako zacala vela papat este ani kozy nemam a uz sa mi rozsiruju boky:)) uvazujem ze zacnem cvicit teraz uz lebo potom nebudem moct a budem tlstoch do leta takymto sposobom ale neeeeechce sa mi strasne :))

Sashinka
Ahoj moja, nadcha sa ma este drzi ako kliest ale uz sa aspon citim lepsie..citala som ze doki ti uz zrusil skafander cez den..inak aj mne to hovoril ze skafander len 2-3 tyzdne a potom klasicku podprdu bez kostic a vycpavok tak uvidime ako to dopadne..

marikamarika

Tina691976

Ahoj, baby tu pisali ze papali lieky pred opkou lebo boli chore, najlepsie vsak bude ak zavolas dokimu najlepsie anesteziologovi a on ti povie co a ako..segre dokonca predpisal nejake antibiotika 5dni pred opkou lebo bola nachladnuta..

deed

Trinity
Mne povedal doki ze pob3 mesiacoch normalne fungovat a zatazovat.... Po 6 tt pomaly zacat, akurat ze ja som si dnes uvedomila, ze to este ani dva mesiace nie su, az 12.2. Budu.... Takze po tomto datume chcem zacat, a tiez prsia naposledy, najviac som zvedava na kliky :)))

Sashinka
Musim sa pofotit, skusim zajtra... Inak ma neboli uz nic, len sa mi zda, ze ten velkostny rozdiel prave mensie lave vacsie zostal :((((( a ja to dost vidim, tak to ma trosku trapi...

A ty este stale mas nejake bolesti? Nestiham nejak vsetko citat, lebo ten moj dvojrocny syn zacal dnes chodit do skolky tak sme najprv chystali a reorganizovali skrinu a dnes som este stresovala ze co bude robit :)) ale super to zvladol, takze zajtra doobeda bude sama a pofotim ;)

Trinity Orion

deed
Ahoj,chcem reagovat na to,co si piasala o tom napnuti prsneho svalu,presne aj aj to obcas mam,uz nemam ziadne bolesti iba toto,napriklad,ked zatvaram okno,vtedy to mam vzdy.Ja som zacala cvicit v sobotu,uz vraj mozem postupne zacat zatazovat,ale este som nedavala nic,ked treba dvihat ruky nad hlavu a ani chrbat a prsia.Budem rada,ked sa uz aj ty odhodlas,keby si dala vediet,ako sa ti dari,neviem si ani predstavit,kedy uz mozem normalne aj bench press a tak..Teraz hlavne kardio a nohy.Dik za odpoved :)

sashinka1985

Deed

Este dva tyzdne to nejako vydrzim a uvidim, co povie doki. ja mam prsia tiez pri sebe dost. a este ich vobec nespojim, ani trosku k sebe nedam. Ty uz necitis v prsiachnic moja? Ani tlaky ani bolest ?ci tiez este ?uz ti sadaju a makknu? Posli fotky do galerky, ked sa budes nudit:-)

Petka79
Dakujem za odpoved aj tebe moja, drzkaj sa a vychutnavaj nakup novych podprseniek.:-)

Tinizmus

Ahojte dievcata
znama ma zaujem o kupon na Interklinik - ak ste si to niektora rozmysleli a chcete ten kupon predat, napiste mi na suranovska.martina@gmail.com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk