Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Sashinka

Ja ked som bola po 6tt na kontrole tak mi zakazal skafander lebo mam dost pri sebe prsia, takze on je hlavne na to aby drzali a sadli blizko seba... Tak este trosku vydrz a uvidis ;)

peta79

sashinka1985
ahoj moja, áno mne na kontrole povedal Dr.,že po 3-týždňoch mám začať nosiť cez deň normálnu podprsenku,s kosticami,bez vypchávok,žiadnu športovú a na noc mám nosiť stále ten skafander.. mňa tiež ešte neprestali úplne bolieť prsia a v tom skafandri mám pocit,že ma boleli viac... dnes som prvý krát celý deň v normálnej podprde,je to celkom v poho,ale sem-tam zabolí... raz ma svrbia,raz pobolievajú... na dotyk ma tiež na niektorých miestach bolia,hlavne v bočnej spodnej časti od rebier a dosť ma pobolievajú bradavky... ale tak dá sa to zvládnuť ;-) držkaj sa aj ty :-)

sashinka1985

Peta79

Tebe doktor kazal nosit len 3tyzdne cez den skafander?ako ti je dobre.a ja 6tyzdnov a potom uvidim, co povie doktor.ja sa v nej citim tak bezpecne, ale vsade ma tlaci, prsiama v nej bolia, pichaju a neviem co este. Mam mesiac od opky, ale stale mam v prsiach taky tlak, nadotyk pobolievaju. Niektore baby pisu, ze po mesiaci ani nevedia, ze na opke boli. Ja to viem zatial stale a cakam,kedy to ani ja nebudem vediet :-D

Slniecko83
Ako sa citismoja?co prsia?dufam, ze je vsetko ok.

Marikamarika
Dufam, ze si fit a nadcha nie je:-)

deed

Marikamarika

Prska uz fajn, uz chcem zacat cvicit len som nejaka leniva :(((

Inak kocky,
Ja mam taky pocit, ze ked viac napnem prsne svaly, tak mi to prsko tak skace, to je normalne???

tina691976

ahojte žienky mám dva týždne pred opkou a som nejaká nachladnutá možem jesť paralen a ako dlho dakujem za odpoved už dopredu

Trinity Orion

mirkaviki
A zabudla som este na tu velkost,mam v jednom 375 a v druhom 425 ml mentory vysoky profil,mala som velmi zly a maly zaklad a spravilo mi to kosik d,vyzeraju velmi prirodzene tie prsia :)

peta79

katuss25
nie,nemám pred menzesom,ale tiež ma to určite čaká,že budem mať pocit,že mi idú vybuchnúť,lebo takéto stavy som mala aj pred opkou... dnes už je lepšie... inak už od dnes nebudem nosiť ten pooperačný skafander,už len na noc :-) a mám pocit,že aj z toho ma to pobolievalo,lebo ma dosť tlačil...a biolampu už testujem..koľko krát za deň si si ich ožiarila?

juliana581
ďakujem za radu :-)

Trinity Orion

mirkaviki
Ahoj :)Jasne,najlepsie bude ,ked sa spytas jeho,som zvedava co ti povie,daj potom vediet.Ja som to znasala velmi dobre,uz po tyzdni som fungovala,ochorela mi mala asi 5 dni po operacii,takze som musela,varila som ,soferovala vsetko,akurat pri vstavani to bolelo dlhsie,ale to je iba chvila,hned to prejde.A na podprdu som si tak zvykla,ze este aj teraz ju najradsej nosim,aj ked uz mam aj normalne.Neboj nic,zvladnes to v pohode,ten prvy den je taky na nic,ale clovek je este omameny z narkozy,takze to este velmi nevnimas a potom sa to uz rapidne zlepsuje,zo dna na den :)

katuss25

peta79..nemas dostat menzes?mne vtady idu vybuchnut a tiez ked viacej presilujem su citlivejsie..ja som 5t po opke a aj yabudam ze som na nejakej bola..kazdopadne biolampa je uzasna

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk