Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Tetunica
Preco tak malo ml dr navrhol a preco pod zlazu ked ju mas malu podla neho? Ako to odovodnil? A kde si vlastne bola? Pod sval davaju kludne ovela viac ml aj uplne plochym babam... Nech to stoji za to, ked uz, nie?
Skus viac konzultacii, napr mladek v NR, alebo baby su spokojne aj v Interklinik...

Titten

tetunica,

to Marsal ti tolko navrhol? Nespominal nieco, ze mas malu zlazu, alebo preco tak malo ml?

KOlko je tvoja vysnena velkost?
Akoze Marsal nedava bomby, ale ja mam vysku 168, pod prsiami 68 a dal mi 330ml v pohode. MNe to staci, mam kosik vacsie Dcko

ythyl

tetunica,

kde si bola na konzultacii?Podla mna je to brutalne malo,baby tu riesia,ze 400ml malo a nie este pod 200ml:/podla mna urcite skus inde ist niekde na konzultaciu,skusila by som Cervena,aj ked sa tam dlhsie caka,ale on dava najvacsie implantaty sam od seba,cize vie odhadnut,kolko by sa do teba zmestilo:)

tetunica

All

Ahojte dneska som bola na konzultacii a bolo mi navrhnute 180ml pod zlazu. Mne sa to zda hrozne malo. A este k tomu pod zlazu ked skoro ziadnu nemam. Kvoli 180ml sa mi snad ani neoplati tu bolest podstupit a vyhodit tolke peniaze. Baby je tu niektora ktora ma takuto velkost?

deed

Marikamarika
Davaj si aj oscillo a vysoky davku cecka... Tusim skoro vsetky sme pred testami a opkou boli chore, adi to je aj stresom, vytlacaj pomarancovu stavu a oddychuj kym sa da :))

marikamarika

Slniecko

Ahojko mojka no co ako bolo na kontrole? Co to tvoje prsko, ale myslim ze dr ta upokoji s tou necitlivostou sa to upravi uvidis..a dakujem za podporu

Sashinka
Ahoj mojka aj tebe dakujem za radu, zacnem tlacit brokolicu a cviklu :) lebo nejak sa neviem toho nachpadnutia normalne zbavit..takze sa vytesuj z prsiek super tesim sa s tebou...jj ja uz to mam tiez za par tak uz sa neviem dockat, obcas ma chyti panika koli anesteze aoe zistovala som si vraj je to dobry q skuseny anesteziolog tak snad bude secko ok :)

slniecko83

sashinka1985

Ahoj kontrola dopadla asi takto. Mam opuch na pravom prsu to som si aj myslela pretoze som ho videla cez podprdu a mam vo vnutri pravdepodobne zrazenu krv ci co, mam volaku vnutornu modrinu. Doktor mi povedal ze si mam kupit na to lieky Reparil a natierat lioton gelom. Ja nemozem poriadne hybat s pravou rukou a prave prave prsko robi sarapatu. Aj pri dychani mato boli. Za 2 tyzdne mam dalsiu kontrolu tak som zvedava ci sa to da do poriadku. Prsia sa mi pacia a aj velkost vihovuje. Mam ich este rozdielne tak musim cakat pokial odpuchnu a usadia aby sa zrovnala velkost

Trinity Orion

mirkaviki
Jasne,viem co myslis,ten rez robievaju ked je potrebna aj modelacia prsnika,co som videla fotky,ked su prsia velmi ovisnute a skor take vacsie.Ja som to nemala.A tebe vravel doktor,ze potrebujes aj modelaciu?

sashinka1985

Marikamarika

Neboj sa nic moja, dopredoperacnych budes uplne fit.pi moja cviklovu stavu alebo dzus si kup cviklovy a papaj brokolicu-budesmat dobre krvnetesty aj keby si bola este stale nachladnuta. Ja som bola ko, a vysledky som mala dobre.tesim sa na tvoje nove prsia, na fotky:-) ani sa nenazdas a budes aj ty pekna prsatica:-)

Co sa mna tyka, je to fajn,bradavky mam stale take na dotyk bolave, este citim taky tlak a napatie v prsiac, doktor povedal, ze take 2-3 mesiace, kym budu prsia uplne fit a budu mat konecny vysledok.v tej pooperacnej nikto nevidi, ze mam prsia, tak sa ma na to nikto nepyta, tak je to fajn. Ale meriam sa kazdy treti den,a dufam, ze objem nepojde nizsie:-)zatial nejde, co je fajn :-D

Slniecko83

Ako dopadla kontrola? Dufam, ze je vsetko v poriadku a prsia sa ti pacia.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk