Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

Trinity Orion
Dakujem za odpoved no ja som si myslela ze rez vedie aj okolo dvorcov a potom aj cez pol prsa smerom dole- neviem ci som sa spravne vyjadrila ale asi vies ako to myslim :D - videla som len foto tak z toho usudzujem

mirkaviki

Trinity Orion
Dakujem za odpoved no ja som si myslela ze rez vedie aj okolo dvorcov a potom aj cez pol prsa smerom dole- neviem ci som sa spravne vyjadrila ale asi vies ako to myslim :D - videla som len foto tak z toho usudzujem

Trinity Orion

mirkaviki
Ahoj :)Ja mam tiez rezy cez dvorce a nie je to nic,coho sa treba bat podla mna.Som este len 8 tyzdnov po operacii a jazvy su bleduckoruzove a tym,ze lemuju dvorec,ich je vidno minimalne,ked vyblednu uplne,bude to super.Nemas sa coho bat :)

cukricka

all

Ahojte, chcela by som sa opytat, hlavne zien, ktore uz maju deti, po akom case po operacii ste ich zacali dvihat na ruky? alebo ako ste to riesili s kocikom a pod. dakujem

a taktiez ako so soferovanim.

henka88

tina691967

niektoré dievčatá tiež nemali sono, ani ja nemusím. Mne budú robiť RTG. Ale ja si sono chcem dať spraviť, lebo som si ho ešte nerobila a každé 2 roky máš na to aj tak nárok. Čiže u mňa to bude skôr pre mňa, aby som potom so silikónmi hne´d nebehala :)

mata125

deed
ahoj..ja pouzivam na jazvy BIONECT stoji okolo 5eur..to mi odporucila doktorka a tri mesiace mam s tym masirovat jazvy....nelepit nicim

mirkaviki

Dakujem baby .este sa vas chcem spytat..pan doktor mi povedal ze musi ist cez dvorce - nebude tie jazvy moc vidno..dost satoho obavam.

deed

Tomyum

:))) ze gule, vyzeraju praveze super :)

Ja masirujem s modrou niveou, tiezmam take gulicky pod jazvoy, tak vymenim za kalciovku a kupim aj tie naplaste. A tie si davala na noc ci cez den?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk