Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Po dvoch tyzdnoch som isla do prace. Praca pri pc. Fungovat sa da, je to este take opatrne. Ziadne dvihanie tazkych veci, zakaz dvihat ruky nad hlavu, respektive nad uroven ramien. Pomalsie som obliekala kabat, ale fungujete viac menej samostatne.

Baska90

Doka ahoj ;) ja idem k dr sipkovi 11.2 uz aby bol ten datum :D len skoda ze babyy nepisu ci boli u neho. Mna by zaujimalo ako dlho trva to hojenie ci po dvoch tyzdnoch uz mozem normalne fungovat

michsz222

Dobrý večer, som tu nová a čítam a čítam.... tak konečne som sa aj ja odhodlala a idem do toho :) v apríli idem na konzultáciu do BB pánovi dr. Červeňovi.

doka

Stefani,
dakujeme za podporu :)),ja sa teším,ale mám aj strach :((,nech to mám čím skôr za sebou :)
Baska90,
kedy máš termín a ku komu ideš ?

Baska90

Ahoj stefani a uz normálne fungujes ci este si musis davat pozor,na vykonavanie nejakych cinnosti, napriklad soferovanie a praca?

Stefani

Ahojte baby,
žiadny strach, nie je to vôbec katastrofa. Ja som bola 8.1. čiže to mam čerstvo v pamäti, ale v pohode by som išla zas. Operovali ma od 10,00 a poobede asi o 18-tej som išla na WC. Najhoršie je asi to spanie v polosede.Trpí pri tom chrbtica.Doma som si všade na dosah popripravovala tabletka ale vobec som ich nepotrebovala. Bolasom samostatná.
Nič nerušte lebo v lete budete ľutovať. Ja ťutujem tiež, ale to že som nešla skôr.
Držím palce.

wenushka

Doka

Bojím sa ale asi keby som to zrušila tak by som bola isto nervózna a chcela by som ich. A zbytočne by zas čas prešiel a keby že ich mám mať tak do leta chcem byť fit a určite by som si to riadne vyčítala.

Nena1

To je krásna predstava :) Nehanbiť sa byť v plavkách a konečne sa neobmedzovať v tričkách.
Takéto predstavy a myšlienky potrebujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk