Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

Caute baby.Po akej dobe vam lekar dovolil nosit push-up podprsenku?Nevystuzenu uz mozem,teraz mam 8 tyzdnov od operacie,ale na toto som sa zabudla na kontrole spytat.A ako dlho pooperacnu na noc?Aj ked ju asi budem nosit velmi dlho,lebo je to naozaj o vela pohodlnejsie.

assaabloy

Ja mam 75C. ale siroky hrudnik mne by sa hodili vacsie prsia.ale stastna som aj za tie co mam. ten pas som si potom zapinala tak, aby som suchy zips neopierala o podprsenku. ajtak je hrozna.periem ju s vanishom kadecim. cierna by bola isto lepsia.

Lenkalili

assaabloy

Presne toto som si dneska hovorila..ani nie že by som chcela čiernu ale že už len minimálne tým pásom je taká doničená otrasne už vyzerá tá moja vkuse ten pás sa mi zachytáva o podprdu a vies ako to vyzerá a navyse ja ju mam zozadu aj od nejakej divnej kvapaliny este z opky, ale hrozne už vyzerá fakt :D ja mam 70C ty maš aku? A moja nevieš povedať dokedy bude treba ten pás nosiť?

assaabloy

Lenkalili
nak ja veeelmi lutujem ze nemam tu pooperacnu ciernu, ani som tomu nevenovala pozornost ani neviem ci som mohla mat ciernu ked umna to bolo vsetko take narychlo.okrem toho ze v nej mam spat do 5tich mesiacov mne je v nej dobre a pohodlne, ta biela po case fakt ''vyzera'' a ten suchy zips ktory bol na pase(ten uz nenosim) ten mi podprsenku iba nicil

assaabloy

Lenkalili
mas nadherne prsia, kym sa usadia budu uplne ine, takze odporucam nosit pooperacnu stale a mat trpezlivost. myslim ze okolo 5teho tyzdna uz prsia neboli tvrde, uz sa usadzali tak myslim ze potom uz budu aj blizsie k sebe aj uz by si aj mohla ich spojit k sebe.je to priliz skoro posudzovat teraz.vidis ty si mohla po tak kratkom case dvihat ruky ja vobec atd.kazda sme ina ale kazda ma nakoniec krasne prsia. ja som aj spanikarila ked som videla ze jedno prso je vyssie a jedno nizsie (niesom sama) velmi som sa zlakla. dnes sa chytam za hlavu, stacilo sa menej sledovat a nechat tomu cas.

Lenkalili

assaabloy

Heej? Tak ja ruky dám uplne v pohodičke hore, keď ich dám hore tak ani necítim tie rezy skôr akoby pazuchy :D Ďakujem krásne ale mne neprídu take že velke pridu mi normalne menšie ako tie tvoje ale to sme my ženy nikdy nam nebude dobre. Moja a kedy mi pôjdu prska bližšie k sebe nevieš cca povedať? som už z toho na nervy sú ďaleko od seba :(

assaabloy

slniecko83
daj si ich teraz ked mas ten opuch a bolesti ale nerozopinaj...ono to iba prijemne chladi. ja som davala cez pooperacnu, ktoru som vobec nerozopinala. tiez iba par dni po opke. ale ulavilo sa mi tak skus. dokonca som si obcas dala este uterak tenky na hrudnik az tak prilozila ten gel. mne osobne sa ulavilo a pomahalo. preto mi to aj lekar navrhol.mozno by si sa citila aj ty lepsie

assaabloy

Lenkalili
mne trvalo 1.5tyzdna minimalne kym som ruky dala hore, mne tak strasne vadil ta ta rezna ryha do vybratia stehov..po vybrati uplne super.
ako sa citis? prsia mas uplne perfektne ako na nich pozeram o dost vacsie od mojich. a moje mi par dni po opke vystupili. tvoje kym sa usadia budu ine ako su teraz ale krajsie :) tak skore zotavenie prajem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk