Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Som 8 dni po opke a boli ma jeden prsnik skor horna cast prsa pri dychani. Je to normalne ze ma to boli? A je normalne aj to ze ked si z lahu idem sadnut tak ma tiez boli ta hrudi taky tlak ci co to je. A ten wobenzyn sa da kupit aj na volny predaj alebo iba na predpis? A vlastne na co sa pouziva od bolesti alebo na opuch prsnikov?

ythyl

bittersweet,

lieky sa volaju Stilnox,ale dostala som iba dve,co je skoda,lebo som po nich zaspala hned:)pre mna je najhorsie si najst dobru polohu,aby som zaspala,z toho som nervozna a nemozem zaspat,chrbat ma zatial neboli,lebo vkuse chodim a nieco robim,co sa mi da robit:)dnes som si normalne nahriala jedlo,ale snazim sa setrit,len sa brutalne nudim:(mam pod sval a moze byt,ze mi to tak hnusne zareagovalo:/Inak mam 390 a 420ml gulate ES,ale sa mi zdaju byt male,aj ked na to baby upozornovali,takze som bola pripravena:/skoda no:/keby aspon o take cele polcislo boli plnsie,bolo by to super a zda sa,ze su aj riadne od seba:/ale oni sa budu este usadzat,takze som zvedava na finalny vysledok:)ja sama som prekvapena,ze to tak zvladam,lebo ja som dost velky sralo,tak som myslela,ze to budem horsie znasat:)

shiela,

urcite chod na konzultaciu,ja si myslim,ze aj za tu bolest kazda jedna zena povie,ze tie silikony proste za to stoja,staci sa zapriet a vydrzat:) inak uz nezvraciam,dnes som uz jedla polievku a druhe jedlo,vcera som celkovo nemala chut na nic,boleli ma mocove cesty,tak mozno z toho som bola taka na nervy,inak som dnes pre pripad ani antibiotika nezobrala,lebo sa bojim,ze mi pride zle,dokonca mam aj wobenzyn,ani ten neberiem,tak neviem,ze ci sa mi oplati zacat ho brat:/dr.Svehlik je super odbornik a plasticky chirurg,urcite chod k nemu, je velmi zlaty:)

shiela

Ythyl
Tak to je super ze nemas bolesti.a preco si nic nejedla po opke? Nemala si chut? Dufam ze uz nezvracas a ze jes normalne:-) ja nechcem velicozne ale take co sa mi zmesti a bude vyzerat prirodzene. Asi skusim tu konzultaciu a ked ani modriny od svehlika nie su tak parada.

peta79

all
tak ja som už 20 dní po opke a je mi celkom fajn. Jasné že to nieje ešte úplne Ok,ešte stále ciciky pobolievajú,častejšie pravá strana,ale to asi preto,že som praváčka a viac tú ruku zaťažujem,ale je to pohodička :-)kočeny,dosť ma pobolievajú bradavky,aj na dotyk. začala som si ich aj potierať krémom na bradavky Aven,ale nejak nezaberá :-( mám ich aj prelepené,lebo keď ich mám len tak v tej pooperačnej podprde,tak to ešte viac bolí,lebo sa šúchajú. Viete mi poradiť,čo ste si vy na ne dávali?

riešili ste tu vstávanie z postele. no ja som sa tak naučila,že som napla brucho,celú silu som doňho preniesla a tak sa mi ľahšie vstávalo. ešte v ľahu sa skúste sústrediť na brucho,napnite ho a potom sa skúste začať dvíhať... možno to aj vám pomôže :-)

Inak som si všimla,že sa tu riešili aj antibiotiká. Baby,treba sa nato opýtať po opke. Ja som sa pre istotu tiež pýtala,lebo som si tiež chcela sama nasadiť. Tak ja som dostala jednu dávku pred operáciou a potom ďalšiu a tá že mala účinkovať niekoľko dní,že ďalšie netreba. A na zotavenie po opke som brala a ešte aj beriem Wobenzym,to je na pooperačné zotavenie :-)
tak sa všetky držte a tie čo máte bolesti,držím palce,nech to rýchlo prejde a tešíte sa z nových prsíčiek :-)

bittersweet

ythyl a ake lieky ti dali na spanie? mas to pod sval? super ako to zvladas! po narkoze mozes zvracat, aj ked vacsinou to byva skor, ale ta kombinacia este s antibiotikami na prazdy zaludok je veru tazka. a ty mas aku konstituciu, ze sa ti to zda male?

ythyl

shiela,

dali mi panadol,novalgin,tabletky na spanie a antibiotika:)a si predstav,ze vcera v noci,druhy den po opke som z lahu vstavala v noci sama,lebo som nechcela muza zobudit,lebo mi bolo zle,som vracala,lebo som cely den nic nejedla a dala som si antibiotika,lebo mam zapal mocoveho mechura,tak mi prislo zle,neviem,ze ci z tej predoslej narkozy alebo z antibiotik,tak som si dala tabletku na spanie a spala som do rana:)dnes uz mi je lepsie,ale co sa tyka bolesti,je to fajn,panadol som ani jeden nezobrala a novalgin jeden v noci aj s tabletkou na spanie,lebo som sa pri vracani riadne ponamahala:)inak ak sa ti bude dat,urcite si daj vacsie implantaty,ja mam 390 a 420ml a nie su take ake som ocakavala:/

janas86

ahojte baby ake oblecenie nosite po opke?vsetko na gombiky? svetriky a mikiny?ako dlho po opke si budem moct dat neaky pulovrik alebo neake tielko ako to zvladate s obliekanim??je to tazko?musi vam niekto pomahat?dakujem za vsetky odpovede :-)

bittersweet

Tomyum1 tak ako si dopadla na kontrole, co povedal dottore?

Ythyl, fufu gratulujem k prsiam, povzbudili ste ze to nie je take strasne!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk