Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

shiela

Už neberiem ani včera som nebrala a to som bola 4ty deň, ja už som OK akurat brutalne ma to boli ked ležim spim a rano ked vstavam...bolia ma cici tak celkovo ale aj take palenie je to ale da sa to už zniest :) Pre mňa boli najhoršie deň opky a dalšie 2 dni potom už lepšie :) lieky mi moc nezaberali ten novalgin ale brala som aj tak ale ked som sa moc nehybala tak to až tak nebolelo takže sa to dalo...teraz ma tak svrbia tie rezy akoby mravčeky po nich chodili :)

shiela

Lenkalili

Fakt krasne ich mas aj juliana.ano dreny su na odtok krvi a bordelu z rany. Tak to je super ze nie su modriny. Este beries nejake lieky od bolesti? Zabrali ti nejake alebo nie? Aka je to bolest? Tlak,tahanie alebo aka?

hostelica

švehlikove dievčata :) mate krasne prsia , už sa nemožem dočkat kedy pojdem na opku:)))jooj este dve mesiace. Ja si síce nedavam veľke cici,ale vidim ze švehlik robi pekne prsia tak urcite budem spokojna:)dobre som si vybrala:)

cukricka

ahojte.
o tyzden ma to caka :) idem ku Svehlikovi a budem mat 390ml, gulate...rozmyslala som nad 420ml ale to uz doktor povedal, ze je zbytocne vela, no ako tak citam vase prispevky tak dufam, ze nebudem lutovat, ze som nedala viac :P nie je to skor tym, ze ak sme nikdy nemali prsia tak sa nam potom mali aj to co je velke? ze nam daju prst a my chceme celu ruku? :)

Lenkalili

shiela

Noo nemame modriny ani julianka ani assaabloy ani asi nikto od švehlíka, neviem či to nie je tými drenami čo dáva to su tie hadičky aby vytekala krv,,,,či sa mýlim?:D To si len ja myslím

Lenkalili

juliana

ahoj radšej ty mi napiš mail lebo ja mam taky s priezviskom chapeš, diky za bradavky :D hej budeme sexiceee tešim saaa :D

assaabloy

moja podla mna ty maš na pohlad väčšie ako ja, to aj mne už šibe že už rozmyšlam že si nasporim a pôjdem do väčšich o rok...to sme my ženy nikdy nam nebude dobre :D podľa mňa ich maš super!!

evellina deed katus

Diky moc kočky velmi ma to potešilo vaše komentáre. Evellina uvidiš zbehne ako voda, ja som sa chystala od októbra a mi to tak neskutočne zbehlo fakt..

shiela

Assabloy
Dakujem ti za nazor.ale uz 2 od svehlika pisali ze nic na bolest nezabera.asi by som mala ist aspon na konzultaciu mozno by ma dr.ukludnil.mas krasne urobene prsia.
Lenkalili krasne ani modriny nemas wau.ako ti je?

katus1

Lenkalili

Moja ved ich mas kraasne a vobec niesu male, praveze sa mi zdaju byt dost vacsie napriklad ako ma Juliana a to mate rovnaku velkost impl.Ale obe ich mate velmi krasne fakt super.Mozes byt uplne spkojna :-) Este ked sa usadia a odpuchnu budu uplne dokonale :-)

evellina

Juliana, ty mas tiez nadherne prsia, skoro som odpadla, obidve aj Lenkalili ma krasne, joj ako vam zavidim, uz to mate za sebou.Ja idem tiez k Svehlikovi 23 aprila mam termin OP.Ale dr. Svehlik robi fakt krasne prsia :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk