Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Henka88

Ja chcem Dcko urcite, a tiez ma najprv tlacil dr do mensich ze max cecka ale ked som mu razne vysvetlilaze chcem vacsie a nepojdem o rok znova lebo sa mizdaju male tak sme to premerali a dal nakonoec tolko...vraj to tam krasnw vojde nikde nebude pretrcat ani toacit, ale ja budem mat anatomu tie vacsinou znesu viac ako gulate, keby ze chcem gule tam by to bolo max450 vysoky viacby sa nedalo..

bittersweet

Tomyum1 ahoj moja, prosim ta ako to bolo s liekmi, v nemocnici ti davali vlastne co, od bolesti a antibiotika? antibiotika si dostala aj domov potom? nizkomolekularne hepariny si dostala? viem ze na spanie nemali si spominala:)

Lenkalili

Baby vkuse pozerám na tie fotky a zdaju sa mi malé :( normálne ma to štve :( prosím povedzte váš názor..podľa mňa by sa mi tam vopchalo aj 500ml :(

Lenkalili

Baby to aj vás bolia najviac prsia ráno po tom ako sa zobudíte? Lebo mňa total a hlavne pravé...

Dneska pošlem fotky do galerky prosim povedzte váš názor ako vyzerajú a či nie sú malé, ďakujem! :)

angie77

henka88

ked si napísala žehlenie, tak mňa ako prvé napadlo žehlenie vlasov,kedže ja si žehlím pravidelne a môj manželík mi ich musel žehlit asi aj 3 mesiace po opke, lebo ja som nedokázala držat tak dlho ruky hore ...ale musím povedat že potom som trošku aj simulovala že nevládzem, lebo sa mi to páčilo, ked sa tak o mna staral :)

ale ty si myslela to klasické žehlenie, tak to by si mala zvládnut v pohode, to také kde nemusíš moc tlačit,určite nie že periny a tak :) ale zase nie je na škodu zaučiť manželíka, či? :)

henka88

all
dievčatá, čo ste po, napr. také žehlenie zvládnem kedy? :D že či mám učiť partnera alebo to zvládnem po nejakom čase. :)

henka88

marikamarika

tak ja meriam 175, vážim 55, rozmery máme rovnaké a neviem prečo mne navrhol zajedno strednú výšku a veľkosť 390 ml sa mu zdala veľa :D Ty chceš aké veľké prsia? Lebo ja som chcela že také Céčka a základ nemám bohvieaký :) To hovorím o Raczovi. Teraz neviem, akú si mám dať veľkosť, lebo nechcem malé prsia ani extra bomby :D ale také pekné plné sexi stredne veľké prsia :D Musím si to prebrať s mojím dr. lebo sa mi nejak zdá, že mi nechcú dopriať :D

ivetka58

Tina 691976
Neboj zvladnes,ak budes mat problem uhras to na bolest chrbatu,,akk chces popisat viac ,napis na ivetka58@azet.sk tu sa zle pise

tina691976

lebo baka mám iný názor na silikony a je taká gestapáčka tak ju nechcem dráždiť ale aspom že nemusímnič oklo nej robiť neviem si tu velkosť 400 ml v tele ani predstaviť dala som si ryžu do sáčkov ale to neni ono

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk