Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

ythyl a ake lieky ti dali na spanie? mas to pod sval? super ako to zvladas! po narkoze mozes zvracat, aj ked vacsinou to byva skor, ale ta kombinacia este s antibiotikami na prazdy zaludok je veru tazka. a ty mas aku konstituciu, ze sa ti to zda male?

ythyl

shiela,

dali mi panadol,novalgin,tabletky na spanie a antibiotika:)a si predstav,ze vcera v noci,druhy den po opke som z lahu vstavala v noci sama,lebo som nechcela muza zobudit,lebo mi bolo zle,som vracala,lebo som cely den nic nejedla a dala som si antibiotika,lebo mam zapal mocoveho mechura,tak mi prislo zle,neviem,ze ci z tej predoslej narkozy alebo z antibiotik,tak som si dala tabletku na spanie a spala som do rana:)dnes uz mi je lepsie,ale co sa tyka bolesti,je to fajn,panadol som ani jeden nezobrala a novalgin jeden v noci aj s tabletkou na spanie,lebo som sa pri vracani riadne ponamahala:)inak ak sa ti bude dat,urcite si daj vacsie implantaty,ja mam 390 a 420ml a nie su take ake som ocakavala:/

janas86

ahojte baby ake oblecenie nosite po opke?vsetko na gombiky? svetriky a mikiny?ako dlho po opke si budem moct dat neaky pulovrik alebo neake tielko ako to zvladate s obliekanim??je to tazko?musi vam niekto pomahat?dakujem za vsetky odpovede :-)

bittersweet

Tomyum1 tak ako si dopadla na kontrole, co povedal dottore?

Ythyl, fufu gratulujem k prsiam, povzbudili ste ze to nie je take strasne!

evellina

fufu...diky za tvoje riadky, povzbudilo ma to :)
ja sa tiez bojim boplesti a samozrejme aj komplikacii, ale mam strasne male prsia a hnusia sa mi, chcem jednoducho väcsie pre svoj dobry pocit :)

fufu

baby,
veľa tu čítam o bolesti a viem, že každý má iný prah, ale nie je to také hrozné. mne robili zároveň aj brucho a už v prvý deň som sa pohybovala a doma som zobrala prvý deň novalgin na noc a viac nič. Mala som aj Tramal a Flector od kamošky, ale ani raz som ho nepoužila. Nehovorím, že je to sranda, ale dá sa to vydržať a trvá to max týždeň.
Najhoršie bolo vstávanie, ale keď je brucho v pohode, tak to ide. Keď som to zvládla ja aj s bruchom, a nie som žiadny hrdina, tak to ide a myslite len na to pozitívne, čo vás čaká

shiela

Ythyl
To vazne? Tak ti blahozelam.ako to cele prebehlo? Ved to ze aj ja sa bojim bolesti najviac. Ja tiez nechcem velke ved neni miesto na velke.som rada ze ti je dobre.a ake lieky ti dali?

Lenkalili

slniecko

Tak piatok čakáme fotečky :) by som asi na tvojom mieste nevydržala a nakukla, si super že to tak vydržíš veď už nie veľa a uvidíš ich :)

slniecko83

lenkalii, juliana

Kocky mate velmi prekne prsia.
Ja som dnes presne tyzden od opky a este som si ich nevidela pretoze nemozem si rozopinat podprdu az do kontroly ktoru mam v piatok. Lieky si uz nedavam od bolesti nie ze by som bola bez bolesti ale je to taka bolest co sa da zniest. Najhorsie je to ked si z lahu idem sadnut to mam dost velke bolesti a potom to musim chvilku predychavat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.