Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

katus1

pofotím sa v najbližšej dobe a niečo pridám :-) opuch tam ešte stále je, ale už nie taký brutálny ako na začiatku, že aj Terminátor by sa predo mnou skrýval od hanby :-D
teraz som taký maličký Terminátorik :-D

katus1

juliana581

Ano tie dve som videla, myslela som ci nemas teraz novsiu, ako vyzerau ked aj uz odpuchli a trosku sa usadili :-) Isto ich budes mat velmi krasne

juliana581

Lenkalili

myslím, že sú už trochu viac pri sebe a stále menia tvar...každým dňom sú tie prsia iné a mäkšie...už nech prejdú tie 3 mesiace a som zvedavá na konečný efekt

juliana581

Lenkalili a katus1

ja tam mám 2 fotky, jednu pred a druhú po...len musíte kliknúť na tie šípky hore na albumom..., aby sa vám zobrazilo prezeranie fotiek na celú obrazovku, neviem prečo je to tak, ale ináč to neuvidíte...normálne vám ukáže iba jednu...pritom sú tam dve fotky.

katus1

juliana581
Ahoj dakujem to som vobec nevedela.Prosím ta a nemas nejake nove fotky? Tiez by som chcela vidiet ako vyzeraju tvoje prsia teraz.Aj koly tomu lebo pred opkou si mala podobne tym mojim

juliana581

hostelica

ja som od dr. Švehlíka

katus1

antibiotika sa dávajú ako prevencia proti infekcii a zápalu, musíš ich brať

Lenkalili

po týždni ti bude už oveľa oveľa lepšie, musíš to nejako vydržať...ber tabletky od bolesti...., ale si dobrá, keď už na tretí deň vstávaš sama z postele...ja som to dala až na 6-ty deň

Lenkalili

slniecko

Tak moja technika v podstate nijaka len ze sa chytim teplakov ich stisnem s rukami a sa ťaham ku nim :D, boli to ale da sa :) moja ty ako sa maš bolesti už lepšie? Ja mam este dosť ale chrbatik ma chvalabohu neboli ako kočky tu pisali že ich bolieval, teba boli? Pamätaš ako sme sa o tom bavili že ako tomu predideme :) Jooj ja už chcem aby prešli tie bolesti...ale pozeram si ciciky mne povolil a si ich hladkam take su navrete ze az ale fakt su pekne...baby to sa este posunu k sebe? lebo ja ich mam dosť od seba....

slniecko83

lenkalili

Ahoj ako sa ti podarilo vstat z postele, mas volaku techniku? Ja som sa postavila jedine vtedy ked som uzila lieky a tak po chvilke ako zacali ucinkovat bola mensia bolest a tim padom som sa volako visvihla a posadila

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk