Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

hostelica

ja som od dr. Švehlíka

katus1

antibiotika sa dávajú ako prevencia proti infekcii a zápalu, musíš ich brať

Lenkalili

po týždni ti bude už oveľa oveľa lepšie, musíš to nejako vydržať...ber tabletky od bolesti...., ale si dobrá, keď už na tretí deň vstávaš sama z postele...ja som to dala až na 6-ty deň

Lenkalili

slniecko

Tak moja technika v podstate nijaka len ze sa chytim teplakov ich stisnem s rukami a sa ťaham ku nim :D, boli to ale da sa :) moja ty ako sa maš bolesti už lepšie? Ja mam este dosť ale chrbatik ma chvalabohu neboli ako kočky tu pisali že ich bolieval, teba boli? Pamätaš ako sme sa o tom bavili že ako tomu predideme :) Jooj ja už chcem aby prešli tie bolesti...ale pozeram si ciciky mne povolil a si ich hladkam take su navrete ze az ale fakt su pekne...baby to sa este posunu k sebe? lebo ja ich mam dosť od seba....

slniecko83

lenkalili

Ahoj ako sa ti podarilo vstat z postele, mas volaku techniku? Ja som sa postavila jedine vtedy ked som uzila lieky a tak po chvilke ako zacali ucinkovat bola mensia bolest a tim padom som sa volako visvihla a posadila

assaabloy

slniecko83
ahoj aj ja som mala take bolesti a z toho najviac ma boleli tie rezne ryhy, tiez som ruku pravu nepohla vobec. je to velky zasah do tela, ale chce to iba cas a bude dobre. mne po vybrati stehov sa okamzite ulavilo a uz som mohla aj ruky dvihat aj chodit bez problemov.si kratko po operacii tak sa setri a zotavuj. drzim palce. ak nieco pis :)
lenkalili
ahoj, si tiez kratko po operacii, mne bolo prvy den dobre potom dosli tie navaly na hrudi, tiez som nemohla vstavat, ale to zase cele dva tyzdne az do vybratia stehov.je to bolest ale nato su tie lieky. ber nieco pravidelne a bude to lepsie. kocky tu brali vkuse flector, ja som to kombinovala s nalgesin S a na opuch je wobenzim ten som nebrala ale tymto opuch skor zmizne. tiez bol taky ze som sa ledva hybala. ja som po opke mala dovolene sa sprchovat vsetko. bolo to takmer nemozne. ale kazdy den som zvladala viac. bez liekov od bolesti to neslo. drz sa a skore zotavenie prajem :)

Lenkalili

Čaute baby ja som 3.tí deň po OP vstávam už sama z postele už včera som to dokázala...len bolesti sú dosť...a ako ma boli práva strana akoby ten silikon ma neskutocne boli :( bože už tak chcem aby bolo ok :( mam pocit že prsia sú tak neskutočne spuchnuté a tá podprsenka na nich ešte tak brutalne tlačí...bože nech už to prejde :(

slniecko83

marikamarika

Ahoj nie je to najhorsie ale volako vecer mavam vacsie bolesti ze si musim dat flector. Len ma este stve ze sa z postele este nepostavim sama. Ked si dam lieky pred spanim a po chvilke vyskusam sa sama posadit z lahu tak sa mi podari volako sa vysvihnut ze sadnem ale napr rano nehrozi.

Baby ktore mate rez pazuchou tak skusali ste trosku ruky rozcvicovat ako napr chitit pohar a snazit sa napit bey toho aby ste nemuseli sklanat hlavu ale iba rukaou sa snazit dat pohar k ustam? Pretoze ja mam problem poriadne hybat s pravou rukou pretoze jak s nou viac himbem tak ma zacne boliet na hrudi a tak neviem ci je spravne ju takto rozcvicovat. S lavou rukou ako tak v pohode to ma neboli na hrudi pri pohybe. A chcem sa spytat je to normalne ze ma boli na hrudi pri pohybe s pravou rukou? Som vam to tu rozpisala lebo mam z toho obavi

slniecko83

assaabloy

Po opke mam 5 dni a operoval ma Cerven. Tiez mam jeden sval viacej pouzivany. Vcera som mala trosku narocnejsi den ale nenamahala som sa len som cely den sedela pretoze sme mali rodinnu oslavu. Prvy den po opke bol katastrofa a potom uz sa to lepsilo. Cez den si nemusim davat tabletky ale vecer pred spanim musim pretoze vecer ma zacne dost bolet na hrudi na pravej strane. Este stale sa nepostavim s postele. Aj teba bolelo pri dichani a pohybom ruk na hrudi? Sice s lavou rukou hybem v pohode ale s pravou sa mi horsie manipuluje a ked sa snazim s nou hybat tak ma dost bolina hrudi. Chodila si aj ty zhrbena? Ja sa dost hrbim ale snazim sa vystierat lebo citim potom vrch chrbata ako ma boli ked som zhrbena. Tiez sa dost sledujem cice iba cez podprdu lebo nemam rozopinat podprdu az do kontroly ktoru budem mat v piatok

katus1

Baby pisete tu ze po opke sa davaju antibiotika, ale to len pre prípad zeby bola infekcia? Alebo ich treba po operacii brat ?

assaabloy
Ahoj, ja som si uz viac krat pozerala tvoje prsia, mas ich velmi krasne spravene :-) Tiez chcem ist ku Švehlíkovi, tak dufam ze budem spokojna :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk