Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

sashinka1985
and all
anooo aj mne sa zobrazia vsetky fotky po kliknuti na tie male sipky vedla cervenej hviezdicky :) fotky sa zobrazia na celu obrazovku, ale uz vsetky :)

sisa72

assaabloy

Dakujem ..počkam na dcerku nech ma odfoti a pošlem..pred opkou asi nemam foto ale pozriem..vtedy som sa hanbila fotit ked som bola taka plocha :) mala som prsia velkost 0 :)

assaabloy

hostelica
svehlikove dievcata su: ja :)
potom Susy1982
Mirusqa555
a tie najnovsie operovane myslim lenkalili zbytok nepamatam ale oni sa ohlasia a tiez si myslim, ze do opky budes vidiet vsetky albumy ako ja :)))
ako si si isto vsimla co pisu dievcata tak zmizli fotky z galerky ja skusim poslat znova

assaabloy

sisa72
ahoj. posli fotku prs pred bez tvare na galeria@zoznam.sk. ak mas tak aj fotky pred opkou aby sme mohli porovnat za tych 13rokov ako sa menili ak sa menili ;) uz som aj ja zvedava :)

do emailu napis svoj nick (nezabudni) a vyckaj az ti spravkyna galerie posle instrukcie potom budes moct nazriet do galerky a pridavat foto :)

sisa72

dievčata ako sem davate foto :) by som chcela dat čo poviete ako vyzeraju po tolkých rokoch..vas nazor či by ste si išli dat opat urobit alebo ostat pri tom čo mam..implantaty mam už 13 rokov

sisa72

mata125

nie nechystam..mam ich v poriadku a pytala som sa aj tam kde som implantaty kupovala a povedali že ich netreba menit su natrvalo..mam ich stale pekne tak netreba

sashinka1985

Ahojte dievcata,

Tak aj mne zmizli fotky po opke. Ale ked kliknete na vas album, date heslo a hore nad fotkami je vase meno, pri nej cervena hviezdicka a vedla nej take dve sipky, tak ked si na tie sipky stiknete tak sa vam zobrazia vsetky fotky.teda aspon mne sa zobrazili. :-)skuste, ci to ide aj vam.

marikamarika

Bittersweet

Ahoj moja, jasne rezerva je sobra nebudem to pretlacat nad tych 500 naco sak som celkom chuda, Bude to fajn, a ty co moja teda doki uz vie co nanho chystas?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk