Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

Lenkalili...mas nadherne prsia, su krasne a aj velkost je akurat, teda su dost velke :)
Teda dr. Svehlik robi fakt nadherne prsia, jooj uz sa tesim aj ja naopku, len ho asi musim nahovorit na väcsie, ale mam obrovsky strach

deed

Lenkalili

Podla mna ich velikeeee , vobec nevyzeraju male :))
Juliana
Aj tvoje su krasne :))

Ako tak kukam, tak nikto nema tak blizko seba tie prsia... Ja aj kvoli tomu uz nenosim tu pooper. Podprdu, odfotim este a poslem, uz sa mi to trosku upravilo, ale mala som notmalne cervene medzi nimi :((( bepanthen to istil :))

deed

Lenkalili

Podla mna ich velikeeee , vobec nevyzeraju male :))
Juliana
Aj tvoje su krasne :))

Ako tak kukam, tak nikto nema tak blizko seba tie prsia... Ja aj kvoli tomu uz nenosim tu pooper. Podprdu, odfotim este a poslem, uz sa mi to trosku upravilo, ale mala som notmalne cervene medzi nimi :((( bepanthen to istil :))

assaabloy

shiela
nieje to nic co by sa nedalo zvladnut. ja mam 15tyzdnov po opke tiez u svehlika. a uz premyslam zeby som isla znova na vacsie..ale necham tomu este cas. kazdopadne uz viem co to je, takze tie bolesti sa daju prekonat s liekmi.

juliana581

assaabloy

ďakujem :-)
ja by som tiež brala väčšie, no vraj sa nedalo viac...
ale vždy lepšie, ako to čo bolo pred tým

assaabloy

lenkalili
juliana581
mate krasne prsia blahozelam :) ja tak lutujem ze som nedala vacsieeee :) no necham si to premysliet cez buduce leto a potom pojdem do vacsich ;)

juliana581

Lenkalili

ci pana, my budeme v lete jaké sexbomby!!! :-D
jeeeeeeeeeee, sa teším :-)
inak dzivé bradavky máš :-)

Lenkalili

juliana keby si vedela ako si ma teraz potešila :))))) normalne mi odľahlo :D aj ty ich máš super!!, podla mna ked dáme do podprdy peknej bude to supa :))

juliana581

Lenkalili

perfektnééééééé ich máš!!! :-)
vôbec nie sú malé...tvoje sú väčšie sa mi zdá....podľa fotky.....super super super :-)