Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ythyl

..ak niekto bral a neprežil, tak už sa Ti asi neozve :))))

Minimálne týždeň pred operáciou nesmiete užívať lieky, ktoré obsahujú kyselinu acetylosalicylovú a to sú napríklad: Acylpyrín, Aspirín, Anopyrín, Aspro, Acylcoffin, Alnagon, Defebrin, Harbureta, Mironal, Neuralgen a niektoré protizápalové lieky (napr. Wobenzym), keďže môžu spôsobiť zvýšené krvácanie. Pred operáciou nie je vhodné ani užívanie homeopatík.

..čiže ibalgin by mal byt v pohode, ale upozornila by som na to pred opkou...

ythyl

katus1,

ano kupila,ale dnes je uz 5 den,som zobrala piatu tabletku a si myslim,ze len antibiotika mi mozu pomoct,ale dala som si vcera ibalgin,lebo som uz nemohla vydrzat,tak dufam,ze s tym nebude problem:/mala uz je u mamy,este dnes vecer ju pojdem pozriet,no tak skoro ju neuvidim,lebo hned by na rucky sla:(inak mam kopec roboty,este do prace zmluvy robit,atd,vcera som do tretej rana pisala,dnes cely den,ale zrejme to nestiham,tak neviem ako po opke budem schopna rozmyslat a pisat,ale sef ma asi zabije,haha:))

slniecko83

Teraz sa mam v pohode dala som lieky tak je fajn. Vcera aj predvcerom som cez den bola bez liekov iba pred spanim som dala, ale dnes som musela dat aj cez den pretoze dost silna bolest na hrudi. Mne sa zatial iba dva krat podarilo sa posadit z lehu aj to bolo po tabletkach cize nebola ukrutna bolest a to tak som sa posadila ze ruky dala pod kolena ako na kolisku a tak som satrosku rozhojdala a sup hore

katus1

ythyl

och moja, ja viem tiez takto stresovat ako aj ty :-( no zajtra budes mat uz po :-) Ten zapal ma mrzí, nech ti to rychlo prejde, neskusila si si kupit urinal akut alebo nieco podobne, rychlo to zabera :-) pred tehotenstvom som s tym mala velke problemy, ale ja som az krv mocila, nastastie uz som to dlho nemala.Drz sa, budem ti moc drzat palce, hlavne ten zapal aby ti presiel

ythyl

assaabloy,

no tak to dufam,ze sa mi nebude malit:)inak som pripravena,ze bez liekov ako Flector ci Tramal ani odtial nejdem:))

katus1,

moja dakujem,je mi totalne zle,fuj:)ani porodu som sa tak nebala ako tejto operacie,som normalne vystresovana:( inak mam zapal mocovych ciest,tak ma to boli,ale musim vydrzat:(nechce sa mi potom cakat do aprila,som len na cajoch a sa tesim na antibiotika,lebo sa mi preliecia aj mocove cesty:( co mi zeny si musime vytrpiet :))

tina691976

dobrý den chcela by som sa opýtať či bola niektorá na operácii u pána doktora pikulu vo zvolene alebo bb mám o dva týždne termín

katus1

juliana581

:-D ty si cislo, som sa zasmiala ze terminator :-D Tak sa tesím uz na nove fotky, snad mi oci nevibie cez monitor :-D

juliana581

katus1

pofotím sa v najbližšej dobe a niečo pridám :-) opuch tam ešte stále je, ale už nie taký brutálny ako na začiatku, že aj Terminátor by sa predo mnou skrýval od hanby :-D
teraz som taký maličký Terminátorik :-D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk