Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Julianka si si nemerala cici obvod pred op? Lebo ja som mala 83 a teraz mam 88??? Chapeš?:D Nejak málo nie? Normalne mam nervy aj keď doma mi hovoria že mam obrovské ale ja si myslim že nie su velke..ale dajme tomu že kupim podprsenku vystuzenu a budem mať ake som chcela..lebo ja som chcela proste velmi velke...Ked to aj take je blbe že sa nimi nedá hýbať predsa kebyže ich pritisnem viac k sebe hneď to pôsobí lepšie teraz su take pevne moc..

shiela

Lenkalili
No citam toto forum uz dlho.viem kto bol,ide ku svehlikovi,lebo chcem ist tiez k nemu.ale citam a tie bolesti ma odradzaju neskutocne. Keby som mala zaruku ze tbl. Zaberu idem do toho hned. Ale aj to ze je to velky zasah do tela,uff.keby stacilo lusknut prstom a mala by som potom aj po bolestiach.

juliana581

Lenkalili

ja mám výšku 170 a o 1 kg viac ako pred operáciou....:-D :-D čím to asi bude? :-D
podprdu máme v kuse nosiť 2 mesiace na deň aj na noc! potom do 5-tich mesiacov ešte na noc.
a ten pás ja veľmi nenosím, lebo ma hneď začne nenormálne bolieť ľavý prsník...

Lenkalili

juliana

Aj ja som zvedavá na tvoje ako vyzerajú teraz, ja už som celkom v pohode bolesti ešte dosť ale už je to fakt lepšie :) Myslím že u nás su troška menšie lebo sme vyššie nie? Pamätám čo si mi písala že ty máš tiež niečo nad 170cm nie? Ja mám 173 som dosť vysoká...a normálne taka sranda ked som proste tažšia skoro o kilo so silikonami :D Počuj to kolko máme nosiť tu podprdu? Viem že na noc 2 mesiace ale aj počas dňa kolko? Ale ten pás už potom nemusím nosiť nie? To do práce určite nevezmem šak to riadne deformuje prsia :D

Lenkalili

shiela

Sú to obrovské bolesti, brutálne to bolí, otázka už je len na tebe či si ochotná kvôli prsiam to obetovať alebo nie. Ty ako pozerám nie si veľmi rozhodnutá a váhaš. Napríklad ja som bola ochotná obetovať úplne všetko a zniesť všetko aby som ich mala.. dali mi novalgin 500 aj panadol a ešte antibiotiká..niektorí dr. ani nedávajú lieky proti bolesti takže som vďačná aj za to že mi vôbec niečo dal, bolesti už znášam lepšie :) a čo sa týka dr. a všetkého s OP spojeného som maximálne spokojná, skvelý prístup aj všetko skvelé :) dr. maximálne zlatý :)

juliana581

Lenkalili

no už som nedočkavá aké ich máš :-)
pozerám, že ty si mala väčší základ ako ja, čiže aj väčšie by sa ti zmestili...neviem nooo, uvidíme na fotke aké sú :-)

ja som tiež poslala nejaké fotky dnes do galérky :-)

shiela

Lenkalili
Blahozelam k prskam.ako prebehol den opky a po opke u svehlika? To ti po opke nedali nic silnejsie od bolesti? Lebo napr.ja akma boli hlava tak zabera ibalgin 400. Ked som mala kramy bez antikoncepcietak pomohli len nejake silne kvapky od bolesti.ako citam ze masbolesti tak fakt zvazujem ci to vobec podstupim.neviem.