Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

hostelica
aku mas vysku vahu? ak si sa roozhodla pre Bcka tak asi to bude k tvojej postavae najlepsie. vyskusaj si este poriadne tie velkosti ako to asi bude vyzerat aby si nelutovala,lebo je to zasah to tela, stoji to aj dost penazi, tak premysli si riadne ake si das. takisto lekar vie dorbre poradit, proste ak niesi si ista tak chod este na konzultaciu. ale ak si si ista tak nerries to ze ine dievcata chcu C D
drzim palce ;)

lenkalili
ahoj Flector je naozaj na predpis ale mne sa podaril kupit takto volne ako v poslednu dobu vela liekov. Tiez som flectoru neverila, ked mi povedali ze to nezabera, ale ano skutocne pomaha

mamita

Lenkalili.....Presne pre túto bolesť som sa rozhodla že nepôjdem na reopku ak keď mi prsia klesli.....ale dobrá správa je že keď tá bolesť zmizne tak budeš mať zo svojho tela úplne iný pocit....tak veľa oddychuj šetrí sa bude to z hodiny ns hodinu lepšie

marikamarika

Henka88

Ahoj moja, vysoka som 176, vaha 59, sirka hrudnika pod prsami je 73, a moze mi dat sirku implosa 12,5 a max 13 ale ze to uz je nahrane, a vysku 13.
Tak mi aj dal 485 ml mentor siroky 12,5 a vysoky 13..vraj tam vojde uplne na tesno, ziadny priestor na vyse a mam doat elasticku pokozku aby tolko prijala.

bittersweet

Tomyum1 ja myslim ze u teba to chce ozaj casu, predsalen len ti do tych prs liezli uz tri krat a plus ta komplikacia, ale super ze uz teraz vidis, ze to je cca rovnake! Dufam ze aj u mna to dobre vypali a nakoniec vyberieme dobre, spolahnem uz asi len na dottoreho!:) snazila som sa tu v albumoch najst podobne baby s rovnakymi implosmi a na kazdej to vyzera uplne inak!
A idem 27.2., este sa do dottoreho fanklubu pridala Henka88 a ta ide o tyzden skor!:)

Hostelica jasne ze je tu kopec bab, co chce aj mensie prsia, uvidis vo fotoalbumoch. a ozaj daj bacha, ja som sem dosla s minimalnymi poziadavkami a teraz chcem coraz viac a viac!:D

Lenkalili

keby som bola schopná aj by som skočila ku obvodnej ale ja sa ledva hýbem...ach k tomu všetkemu som dostala aj prievan v uchu, si pamätám ako som sa triasla na sále od zimy, to určite tam a teraz mam aj zalahnute v usku :-((

hostelica

assaabloy

už som poslala fotky,cakam kym mi spravkyna odpise. Tesim sa na fotky:)

Neviem či som nejaka divná,ale asi sama tu chcem mat len Bčka :D...je tu este niekto taky??? lebo si tu pripadam fakt sama, vsetky chcete C D :) ..ale mne sa to zda k mojej postave privelke a mohutne...dufam ze neodidem z operacie s niecim uplne inym nez som pôvodne chcela, lebo tieto fóra vedia sice dobre poradit to je pravda :D ale aj trosku zmagorit:P

assaabloy

ythyl
po operacii dostanes antibiotika, novalgin, a injekcie proti bolesti. ja som po opke sama presunula z postele operacnej do normalnej na izbe. potom mali zacat bolesti okolo 19hod umna bolo uz 14 a to zacalo. injekcia pomohla okamzite. na fore som citala ze pomaha Flector ale sestricka vravela ze nie ze to nepomaha. ale ajtak mi zaberal perfektne. takze si to kup tiez ak chces. potom mi v lekarni dali Nalgesin S a tak som sa drzala bez bolesti az na tie prsne ryhy. to je jedine co ma bolelo. od vytiahnutia stehov som okamzite vstala sama a bola uz naspat ako pred opkou s opatrnostou :) takze Flector, Nalgesin S ;)

assaabloy

ythyl
ahoj prepac nevidela som tvoj prispevok..nebola som nejaky cas na fore, ak by nieco napis na mojaposta777@centrum.sk tak ti napisem. no a co sa tyka velkosti. tak ja mam 375 a 325 a take plne C alebo ked pus upka tak 34/D tak to vtedy vyzera uplne parada. brala by som vacsie lebo to s prsiami je take navykove je to tak super vec telo to zmeni uplne a take sexy je to, zene to da tolko sebavedomia :) takmer vsetkym dievcatam sa mali. no a ja mam 165cm 53kg siroke ramena mam preto na mojom hrudniku ''by sa dali robit veci'' tak to povedal pan doktor :)))) sama vies ze je to aj srandista. pozri galerku nemala som ziadne prsia aj asymetriu.co sa tyka tych velkosti je to tak,ze su zeny co maju uplne prepadnuty hrudnik takze im je napr 410 asi tak ako mam ja a keby som mala 410 ja tak uz mam Dcka bez nejakej push upky. je tam maly rozdiel a ide o ten zaklad, hrudnik.ake implantaty mas ty a vaha vyska? mas fotky v galerke? skusim pozriet. drzim silno palce v pondelok budem na teba mysliet a budem online.ak mas moznost si vybrat tak sa priklon k vacsim ale nestresuj vsetko bude dobre.takisto ak je niekedy v buducnosti reopka (nemusi byt) tak sa tam potom ajtak musia vkladat vacsie implantaty lebo aj koza je natianhuta atd. ja som nerodila este takze ajkeby som chcela mat vacsie po porode mozno dam ak nejaky bude :)

hostelica
nemas zaco, a uz vobec sa nemas coho obavat. ja som bola max spokojna aj s lekarom aj so sestrickou, taka sympatacka ;)ako som pisala mala som tam 48foto a je tam uz iba 19 ale mozno to tam nabehne tak by si videla uplne vsetky. najblizsie sa pofotim a poslem do galerky to tam doplnim nech vidite svehlikove dievcata ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk