Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

assaabloy
nepozerala som teraz ake mam foto v galerke ale este davnejsie mi zmizla jedna foto uplne pred co mi bolo luto lebo nikde inde som ju nemala ulozenu... vtedy zajacik pisala ze ked pridavala fotky niektore sa vymazali, ale neviem preco...

tomyum1

bittersweet
tak si teda dohodnuta super, dobry vyber, verim ze budes spokojna.
ja som spokojna, urco lepsie nez predtym to mam, prska su cca rovnake, o co mi islo najviac, uplne tip top nie su co sa u mna nedalo, ved kazdy mal uplne iny tvar a bradavky o cm rozdiel a do stran, dokonalost som necakala, netreba mat nerealne ocakavania. este ked uplne zmakne ten prsnik co mal komplikaciu a odpuchne hore bude to ok... a jasko ze si este sadnu casom...
uvidim co povie doki na ten horny opuch ci tam nemam pevnejsiu jazvu a netreba to masirovat alebo je to len opuch a treba cakat, uvidime... dam vediet...
ty mas mojko kedy opku? 27.2. ci som to poplietla?

assaabloy

ALL
dievcata......
ako je mozne ze miznu fotky z galerky???
ved mne tam chyba poslednych mozno 9fotiek ak nie viac!!!!

assaabloy

slniecko83
kolko mas od opky? a kto ta operoval ak smiem vediet? ja som ten rozdiel si vsimala iba bradavky ci su v rovnakej urovni. vsimni si na fotkach kde je jedno prso vyssie a ked pozries nato zhora je to V cko z jednej strany vyssie a z jednej nizsie. takisto som spanikarila a velmi som sa bala oto viac ked som vedela ze som mala nerovnake implantaty a asymetriu. ak je jeden sval pouzivany viac moze sa stat ze tie prsia nebudu na milimeter identicke.avsak lekar si myslim ze robil maximum, mali sme aj merac ktory stal 100eur a tym sme dosiahli najrovnakejsiu velkost. rozdiel v pooperacnej som tak nevnimala lebo som mala bolesti prve dva tyzdne iba viem ze bol tam opuch.to prsko co bolo mensie mam o malicko vacsie a vyssie ale bradavky v rovnakej urovni.je to aj tym svalom lebo bol viac pouzivany. najhorsie je ze som sa sledovala velmi a to nerobi dobre. chce to cas, je to zasah do tela, prsia sa musia usadit teraz mam 14tyzdnov po opke, uz spravim nejake nove foto nech vidim aky je ten rozdiel znova. takze klud zameraj sa teraz na nieco ine a o par tyzdnov uz bude dobre. takisto pojdes na kontrolu tak budes mudrejsia. som si ista ze to bude v poriadku a budes spokojna. ja som po opke cestovala naspat do zahranicia tu zase tolko starosti, ze som odputala pozornost od prsnikov a az teraz ked zacnina to pokojnejsie obdobie tak si ich vacej vsimam, pozeram podprsenky, skusam vymenit satnik atd.prsia sa usadzaju, vyzeraju dobre.
esteraz ''trpezlivost'' a drzim palce ;)

juliana581

Baby vidíte všetky fotky v galérke? myslím, keď tam má niekto napísané napr., že 10 fotiek na zobrazenia a ukáže iba jednu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk