Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

Baby vidíte všetky fotky v galérke? myslím, keď tam má niekto napísané napr., že 10 fotiek na zobrazenia a ukáže iba jednu?

slniecko83

sashinka1985

Tiez dufam ze sa tie prska urovnaju. A ty si vidis ten rozdiel aj v podprde? Zajtra mame rodinnu oslavu tak dufam ze to zvladnem hodinka cesty a potom cely den budem sediet cize lahnut si nebudem moct tak dufam ze to bude v pohode.

Inak kocky ja mam 450 a poviem vam ze to je male aspon teraz cez tu podprdu mi to tak pripada, ale tak moj zaklad bol dost mizerny

bittersweet

Tomyum1 tak som sa fesimu uz aj upisala, takze moj osud je specateny:))) tento tyzden som riesila len tie papiere, staci mi co dava v den opky, poslal mi to mailom k nahliadnutiu. No a zavolala som anesteze, tiez prijemny dr do telefonu, mam overene ze vraj je aj dobry:) no a teraz este meditujem nad tymi velkostami a s dr to uz asi osobne nebudem potrebovat riesit. Zatial som na mentore 330, este spekulujem nad 345.
Napis potom ako si dopadla na kontrole, stale to mas rovnako?

Marikamarika bude to dobre uvidis a mozno lepsie ked esre nejaku mini rezervu nechas pre buducnost;)

ythyl

Lenkalili,

gratulujem k prskam,len som prekvapena,ze aj tebe sa zdaju byt dost male:( nechapem,ako je to cislovanie:(lebo ja tiez budem mat taku velkost:/ takze oni ti davali len panadol a novalgin?ja som si myslela,ze davaju nieco silnejsie:(fuuuha,asi si musim zaobstarat nieco dopredu:(

sashinka1985

Slniecko83

Som rada, ze uz nemas take bolesti ako prvy den. Uz to bude kazdym dnom lepsie a lepsie. Co sa tyka toho opuchu neboj sa, to odpuchne. Ja som mala po opke tiez jeden o dost vacsi ako ten druhy,a asi popiatich dnoch to zacalo ustupovat. Este ho mam trochu vacsi od toho druheho ale hadam to zmizne. Neboj sa, mala si dobreho doktora, ktory robi pekne prsia a urcite aj tebe ich urobil nadherne. Len sa nekontroluj teraz, oddychuj a nechaj tomu cas. Hovor si ako ja-kazdym dnom sa budes citit lepsie a prsia budu tiez kazdym dnom krajsie.

Lenkalili
Blahozelam k prskam, mrzi ma, ze mas velke bolesti. Skus od bolesti - sumivetabletky panadol.

juliana581

Baby inak prečo z galerky miznú fotky?
ja tam napr. nemám druhú fotku, ktorú som tam mala...a všimla som si to už u viacerých, hm?...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk