Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

Baby inak prečo z galerky miznú fotky?
ja tam napr. nemám druhú fotku, ktorú som tam mala...a všimla som si to už u viacerých, hm?...

juliana581

Lenkalili

stehy neboleli, trvalo to asi 20 sekúnd...to je ako keby ti niekto dával dole chrasty :-)
flector asi bez predpisu nedostaneš, neviem

Lenkalili

Juliana ano mam ten pas to asi kazdy ma ale riadne to tlaci :-( popravde si ani nechcem predstavit vacsie silikony sak to by ma uz nacisto roztrhalo. Bolelo ked daval dole stehy? A flector sa asi neda kupit bez predpisu ze?

juliana581

Lenkalili

už si nepamätám tie lieky, viem, že mi potom dal flector, ale ten mi nezaberal a potom už niečo také ako tramal...sa mi zdá...a ešte niečo na spanie...
ja som tiež nevedela ani pohár v ruke udržať, všetko mi pomáhal manžel...
tiež som nemal vôbec ani jednu modrinku...len ten opuch joooj
a okúpala som sa až na 3-deň...lebo som sa nenormálne bála rozopnúť tú podprdu, myslela som, že mi vybuchne hruď :-)
povedal, že môžem na druhý deň spať na boku, ale prvýkrát som spala asi až po dvoch týždňoch...lebo dovtedy ma to veľmi bolelo..
aj ty máš ten pás hore na prsiach?

slniecko83

Lenkalili

Ja idem na kontrolu po 10 dnoch od opky cize buduci piatok. Ja sa neviem este sama postavit z postele. Bolesti uz nemam take brutalne ako prvy den ani tabletky som si dnes nedavala. JA som ziadne lieky nedostala domov iba na cestu a povedali aby som si dala pri velkych bolestiach take lieky ake mi zaberaju bezne ked mam volaku bolest. Ale ja mam doma flector tak ten som si dala na druhy den po opke. Predchvilkou mi mamina doumyvala vlasy nad umyvadlom no katostrofa tak ma to unavilo ze hruza

Lenkalili

Julianka a ake ti dal lieky? Ja mam pocit ze ten hrudnik mi vybuchne a aka som nevladna ani gate si neviem dat dole ked idem na wc :-D ale napriklad ja este nemam opuch dost su pekne bez jedinej modrinky normalne sa mi pacia aj velkost, chcela som vacsie ale zas ani melony nie su pekne, ale ty mas aj tak vacsie ako ja podla mna.

Slniecko
Mne sa uz kazal aj sprchovat ale to uz nezvladnem, nad moje sily. Kolko dni po op dava cerven dole stichy? A ake lieky od bolesti ti dal? Ja o 2 tyzdne idem dat dole stehy. Uz nech prejde bolest :-(

juliana581

Lenaklili

ako keby som ten tvoj príspevok písala ja tesne po operácii, úplne moje slová.
mne tiež nezaberali tie novalginy a panadoly...ak ti nebude lepšie volaj doktorovi, tak ako ja a pýtaj si niečo silnejšie, povedz, že toto ti nezaberá.
ja som nemohla sedieť dlhšie ako 5-10.min, lebo potom nastúpili také kruté bolesti, že som musela ísť hneď ľahnúť...toto mi ako tak uľavilo...., ale nič moc aj tak...
u mňa bol zlomový taký 6-7 deň....dovtedy neznesiteľné bolesti a plač a v kuse na tabletkách!!! :-(
uvidíš, keď sa budeš sprchovať...ja som revala ako cigán, ktorý ide do sprchy prvýkrát :-( manžel ma sprchoval, ale myslela som, že mi tie prsia spadnú až na zem, také boli ťažké...
inak mne sa moje tiež zdajú malé na to, že mám 420 ml :-( čakala som väčšie. som dnes 4 týždne po opke, ale ešte sú opuchnuté a stále čakám kedy budú krajšie...
sem tam niečo zapichá, zabolí, ale je to chvíľkové...
musíš to vydržať, tie prvé dni sú najhoršie...po týždni by ti malo byť citeľne lepšie...držím palce a prajem rýchle zotavenie! :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk