Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Slniecko
Ahoj nestresuj sa ze kazde prsko je inak opuchnute, to je normalne po op. Si velmi kratko po. Vydrz par tyzdnov. Konecny stav je aj tak az po 2-3 mesiacoch, u kazdej individualne. Bola si u dr cervena co je top, tak mozes byt uplne pokojna ze urobil najlepsie ako sa to dalo. Vydrrrrrzzzzz :-)))))

slniecko83

marikamarika

Kontrolu mam o tyzden v piatok, takze este tyzden a uvidim si prsia prvy krat. Som zvedava aka bude moja prva reakcia

marikamarika

Bittersweet

Mojka hej ja uz mam uplne jasno vp vsetkom, aj ked chvilu som sa pohravala aj s tou myslienkou tych vacsich este ale kaslat aj tak to bude dost..:) obe budeme moja sexice jak hovado co oboje secky tu na fore :) a kedy sa to chystas s dottorem Prebrat? Daj vediet..

marikamarika

Slniecko

No tak super tesim sa s tebou ze sa to da zvladnut a je ti troska lepsie..uvidis kazdym dnom bude lepsie a lepsie :) kedy mas kontrolu?

marikamarika

Lenkalili

Gratulujen k novym prskam, drzim palce pri rekonvalescencii zachvilku budes fit a krasna, tak pekne oddychuj a daj vediet ako sa mavas..
Drzim palce

slniecko83

assabbloy

Ty mas tie prska velmi pekne. Chcem sa opytat ty si si videla tu nerovnost aj v pooperacnej podprde? Ja mam rovnaku velkost implantatov a prsia mam rodielne v podprde. Bez podprdy som ich este nevidela a neviem preco ale trosku sa obavam ked budem mat kontrolu ked ich prvy krat zbadam ze sa mi nebudu pacit koli tej nerovnosti. Stresujem viem ale tak ked som podstupila taku operaciu chcela by som mat prsia co najkrajsie

slniecko83

lenkalili

Gratulujem k prskam a prajem bezproblemove zotavenie. Ja som tri dni po opke a pska som si bez podprdy este nevidela. Az do kontroly si nemam rozopinat podprdu

Lenkalili

cawte baby tak už som rano prišla domov z nemocky, ledva pišem tento prispevok...mam nenormalne bolestti..a to mi dali len novalgin a panadol, to su uplne spabucke pre mna :( hrudnik boli straaaaaašne už aj chrbtica začina ale keď ležím tak v "polosede poloľahu" že si dam veľa vankušov je to lepšie..no nenormalna bolesť ale pozrela som prska tak sa mi páčia, síce na 420 dosť malé ale sú pekné fakt :) ale začínajú už puchnúť ten skafander ich tak tlačí ach jaj...babulky kedy bude lepšie že ten 4. deň je zlomový, to je deň vrátane op či po op? Ďakujem aj zato že ste namňa mysleli :)

assaabloy

deed
ahoj..aj ja som mala podobny problem. mam 14tyzdnov od opky tiez som spanikarila po opke kvoli nerovnosti aj z hora aj z dola. vsetko som pofotila, mam fotky v galerke, tu nerovnost je vidiet. ale mala som aj velku asymetriu + jeden sval viac pretazeny ako ten druhy, aspon tak mi to vysvetlil lekar. takze neostavalo mi nic iba vyckat. stale vidim malicky rozdiel ale su pekne, ak mas cas pozri galerku. tak aspon viem, ze v tomto niesom jediny pripad. ked som si to vsimla tak som pozerala vsetky fotky v galerke a predsalen som nasla niektore dievcata mali podobne aj horsie stavy a upravilo sa to aspon na pohlad velmi pekne :) tak drzim palce :)

deed

Ja som tiez stresovala ale zase uprimne, kto okrem teba vidi prsia zhora? ;)

Takze pohodka a pockaj este prve dva tri tyzdne su take nijake na obkukavanie sa :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk