Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Lenkalili

Ja idem na kontrolu po 10 dnoch od opky cize buduci piatok. Ja sa neviem este sama postavit z postele. Bolesti uz nemam take brutalne ako prvy den ani tabletky som si dnes nedavala. JA som ziadne lieky nedostala domov iba na cestu a povedali aby som si dala pri velkych bolestiach take lieky ake mi zaberaju bezne ked mam volaku bolest. Ale ja mam doma flector tak ten som si dala na druhy den po opke. Predchvilkou mi mamina doumyvala vlasy nad umyvadlom no katostrofa tak ma to unavilo ze hruza

Lenkalili

Julianka a ake ti dal lieky? Ja mam pocit ze ten hrudnik mi vybuchne a aka som nevladna ani gate si neviem dat dole ked idem na wc :-D ale napriklad ja este nemam opuch dost su pekne bez jedinej modrinky normalne sa mi pacia aj velkost, chcela som vacsie ale zas ani melony nie su pekne, ale ty mas aj tak vacsie ako ja podla mna.

Slniecko
Mne sa uz kazal aj sprchovat ale to uz nezvladnem, nad moje sily. Kolko dni po op dava cerven dole stichy? A ake lieky od bolesti ti dal? Ja o 2 tyzdne idem dat dole stehy. Uz nech prejde bolest :-(

juliana581

Lenaklili

ako keby som ten tvoj príspevok písala ja tesne po operácii, úplne moje slová.
mne tiež nezaberali tie novalginy a panadoly...ak ti nebude lepšie volaj doktorovi, tak ako ja a pýtaj si niečo silnejšie, povedz, že toto ti nezaberá.
ja som nemohla sedieť dlhšie ako 5-10.min, lebo potom nastúpili také kruté bolesti, že som musela ísť hneď ľahnúť...toto mi ako tak uľavilo...., ale nič moc aj tak...
u mňa bol zlomový taký 6-7 deň....dovtedy neznesiteľné bolesti a plač a v kuse na tabletkách!!! :-(
uvidíš, keď sa budeš sprchovať...ja som revala ako cigán, ktorý ide do sprchy prvýkrát :-( manžel ma sprchoval, ale myslela som, že mi tie prsia spadnú až na zem, také boli ťažké...
inak mne sa moje tiež zdajú malé na to, že mám 420 ml :-( čakala som väčšie. som dnes 4 týždne po opke, ale ešte sú opuchnuté a stále čakám kedy budú krajšie...
sem tam niečo zapichá, zabolí, ale je to chvíľkové...
musíš to vydržať, tie prvé dni sú najhoršie...po týždni by ti malo byť citeľne lepšie...držím palce a prajem rýchle zotavenie! :-)

tomyum1

Slniecko
Ahoj nestresuj sa ze kazde prsko je inak opuchnute, to je normalne po op. Si velmi kratko po. Vydrz par tyzdnov. Konecny stav je aj tak az po 2-3 mesiacoch, u kazdej individualne. Bola si u dr cervena co je top, tak mozes byt uplne pokojna ze urobil najlepsie ako sa to dalo. Vydrrrrrzzzzz :-)))))

slniecko83

marikamarika

Kontrolu mam o tyzden v piatok, takze este tyzden a uvidim si prsia prvy krat. Som zvedava aka bude moja prva reakcia

marikamarika

Bittersweet

Mojka hej ja uz mam uplne jasno vp vsetkom, aj ked chvilu som sa pohravala aj s tou myslienkou tych vacsich este ale kaslat aj tak to bude dost..:) obe budeme moja sexice jak hovado co oboje secky tu na fore :) a kedy sa to chystas s dottorem Prebrat? Daj vediet..

marikamarika

Slniecko

No tak super tesim sa s tebou ze sa to da zvladnut a je ti troska lepsie..uvidis kazdym dnom bude lepsie a lepsie :) kedy mas kontrolu?

marikamarika

Lenkalili

Gratulujen k novym prskam, drzim palce pri rekonvalescencii zachvilku budes fit a krasna, tak pekne oddychuj a daj vediet ako sa mavas..
Drzim palce

slniecko83

assabbloy

Ty mas tie prska velmi pekne. Chcem sa opytat ty si si videla tu nerovnost aj v pooperacnej podprde? Ja mam rovnaku velkost implantatov a prsia mam rodielne v podprde. Bez podprdy som ich este nevidela a neviem preco ale trosku sa obavam ked budem mat kontrolu ked ich prvy krat zbadam ze sa mi nebudu pacit koli tej nerovnosti. Stresujem viem ale tak ked som podstupila taku operaciu chcela by som mat prsia co najkrajsie

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk