Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

ythyl

Ja som už rozhodnutá že idem, len ma od toho mama odhovára a nerobí mi to zrovna príjemným...AKo dlho si čakala kým si šla na prvú konzultáciu a potom na operáciu?
Čo povieš inač na nho? ja mam trošku stres z konzultácie,dúfam že mi lekár sadne.

ythyl

Lenkalili,

drz sa,mna to caka v pondelok a uz teraz mi je zle z toho :(
potom daj vediet,ako si to zvladala a ako vyzerali tie 420ml,lebo ja to budem mat tak isto:)

hostelica,

ja idem k nemu v pondelok na opku:)

Lenkalili

No baby za hodku a pol ma to čaká ale ja vôbec nemám stres nechápem :D jediné čo ma štve je to že som totálne smädná a aj hladná no musim vydržať...

hostelica

Cena je za značku EuroSilicone :)

janas86

ahojte baby, my s kamoskou ideme spolu 17. feb. v Nitre k Mladekovi :-) BUDU z nas mat radost....:-) ide este niekto vtedy??? my sme asi trafene spolu ideme aby sme to lepsie zvladli. Ja som druha po nej...zacinam sa trochu bat ale hlavne tej bolesti po opke :-) je to hrozna bolest???

hostelica

Baby aj ja sa chystám ku Švehlíkovi do Košic, evellina pisala si o cenách, no celkom nechápem, na stránke mal cenu 1840 ,- eur komplet. Nevieš aka značka implantátov to teda je v tejto cene?

evellina

baby ...tak uz mam cennik od Svehlika na Mentor
v prípade použitia implantátov značky Mentor, by bola cena za zákrok:
Okrúhle implantáty 1960,- EUR
Anatomické implantáty 2160,- EUR.

evellina

Lenkalilli...ty uz mas zajtra OP???...drzim ti prsty, aby ti vsetko dobre dopadlo a hlavne aby si nemala ziadne pooperacne komplikacie, drz sa a hned sa ozvi, zajtra stastlivo :)

yanka8

Ahojte
Lenkalili zajtra drzim paplce a potom nam daj vediet ked uz budes moct ako to vsetko dopadlo ;-)

Evellina
ja som vo Francuzsku a tiez mozem ostat maximalne dva tyzdne teraz pred letom, v auguste mozem aj 3 tyzdne ale dovtedy sa mi nechce cakat.
Tu je tel cislo na Dr.Cerven - 0948099133, 0908937989
Vcera som im viackrat volala a asi na 4x som sa dovolala. Dokonca dnes mi asistentka volala, lebo nasla moj zmeskany hovor. Ja som chcela konzultacku na februar ale to sa stahuju takze mi dala na marec a hned mi aj zarezervovala opku na maj, na konzultacke ale dohodneme termin opky ak by sa im este uvolnilo skor.
Ja si to skuim zariadit tak, ze priletim v stredu doobeda aby som stihla Dr. Racza a potom v piatok zase Dr.Cerven. Racz by mi viac vyhovoval lebo v Ba mam mamku. Pacia sa mi prace od obidvoch.

Sashinka, Saraby dakujem

Pozerala som v galerke priblizne prsia ako mam a videla som ze Cerven robi aj take pripady ako ja bez rezania dvorcov.
Toho sa dost desim. Najradsej by som si to tak nedala robit ale neviem ci sa to u mna bude dat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk