Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

angie77

a našla som si, že si mi to už písala. Máme podobné miery, len ja vážim teraz 55 kg, čiže to aj vidno na mojej postave, najmä v hornej časti. Myslíš, že aj tak budú nagori pre mňa vhodné keďže sú pevnejšie a na mne ich nemá moc čo priľahnúť :)

Lenkalili

julianka aano švehlik,

Susy budem mať 420 vysoky profil gule :) zafajčila som jednu dneska a už nechcem aj keď teraz mam najviac chuť :D

ďakujeeeem dievčata ked sa vratim z nemocky napišem isto...od zajtra krajši život!!! :-)

carina

Caute baby, prepacte ze sa idem pytat na ocne viecka. Ale stopercentne mate niektora skusenosti. Zaujimam sa o kliniky v kosiciach. Ked som si pred dvoma rokmi davala prsia (cerven), pamätam si, ze sa vela hovorilo o Magdovi v Chirmede. Diskusia v teme na vieckach stoji a nic sa tam nedozvies. Tu to stale zilo, tak prosim o rady. Mamina tentokrat potrebuje vyber dobreho lekara a tu vas stale bola halda ochotnych bab.
PS: s prsiami som spokojna. Ani po 2 rokoch ziadne tazkosti.

henka88

angie77

pozrela som si teraz tvoje fotky, lebo predtým som bola v práci :) a máš krásne tie prsia spravené. Veľmi pekné, také nejaké si predstavujem :) Prosím ťa pod prsiami máš koľko a nevieš koľko ti pridalo cm na objem táto 370 ml? Ja som uvažovala nad 365ml vysoký profil.

bittersweet

Slniecko 83 gratulujem a verim ze je to stres! Daj si to dokladne vysvetlit doktorom nech vies na com si a co s tym, snad dr cerven vie co robi.

marikamarika

Slniecko

To verim ze sa chces stale len obzerat :) no musis este chvilku vydrzat a oiecit sa a potom uz mozes obzerat do komca zivota :)ale verim tomu ze ja budem taka ista..

Henka88
No teda pekne, takze nakoniec skor ako ja..jasne sak nemusime byt secky rovnake..len som sa lakla ze vies nieco co ja neviem ze si tak rychlo zmenila dr :)

sashinka1985

Lenkalili

Zajtra ti drzim palce, neboj, vsetko dobre dopadne a uz zajtra sa budes tesit z novych prs:-)

Deed

Super, ze mas vsetko v poriadku.ako ti dobre, ze tu pooperacnu nemusis uz nosit. Dalsiu kontrolu mas kedy?

Slniecko83
Blahozelam k novym prskam. Teraz mysli len na to, aby si bola co najrychlejsie fit, mas nove prska, tak sa vytesuj a moja rada.-nestresuj sa zbytocne tak ako som sa ja, vsak vies. :-)kazdym dnom to bude lepsiea lepsie. Urcite prsko odpuchne a bude ako todruhe. Mne tiez odpuchlo tiez som maladost vyrazny rozdiel a uz nemam skoro ziaden.

henka88

marikamarika

tak nakoniec ťa predbehnem a pôjdem o týždeň skôr. Idem už 20. februára, čo je o necelý mesiac, tak už som nedočkavá, ešte keď sa to všetko zmenilo tak zrazu. Som rada, že sestra je spokojná, aj to ma povzbudzuje a určite aj ty budeš mať všetko super. :) ... Aspoň nebudeme mať všetky prsia rovnaké :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk