Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

angie77
Tak to som rada ze to brnenie je normalne. A ked ten opuch prichadza postupne myslis ze je normalne aj to ze mam jeden prsnik vacsi uz hned od zaciatku? Hned jak som sa zobudila z narkozy pozrela som sa na hrudnik a videla som ze lavy prsnik je vacsi ako pravy

angie77

slniecko83

ahoj opuch po opke sa nedostaví hneď, ale ako každý opuch vzniká postupne do takých 3 dní po opke, takže to je dôvod prečo sa cítiš víac napráskaná v podprde :)

a to brnenie v prsníkoch je tiež normálne, to ten silikon, kým sa pevne neprichití o tkanivo tak môže medzi ním a tkanivom dochádzat ku treniu...

..no a teplota po takejto opke je tiež bežná, pokial nepretrváva dlhšie ako pár dni...ak by áno treba sa skontaktovat s doktorom a možno budú potrebné lieky

slniecko83

Este sa chcem opytat tie ktore ste po opke aj vy ste sa citili viac obtiahnuta v skafandri nie hned po opke ale az po dvoch dnoch? Pretoze dnes ked som sa zobudila mam pocit ze somviac napraskana v podprde

slniecko83

Ahojte mam 2 dni po opke bolesti sa daju vydrzat skor by som povedala ze mam tlaky na hrudi. Na to ze som pravacka tak s lavou rukou sa mi lepsie pracuje ako s pravou. Mala som pocit ze mam teplotu ale nemam si ako zmerat teplotu pretoze mam rezy pod pazuchou a mam to tam ako keby volaku bandaz a prelepene a ked si tam dam ruku tak si ani poriadne necitim podpazusie takze teplomer som si skusila dat do ust ale to mam pocit ze mi poriadne nezmeralo teplotu a tak preistotu som si dala paracetamol. Kocky chcem sa spytat aj vy ste citili v prsnikoch tak brnenie alebo ako keby mi tam nieco lietalo je to take chvilkove. Mali ste to aj niektora z vas?

sashinka1985

Tomyum drzim palce v utorok, nech kontrola dobre dopadne. Joj ja sa tiez tak tesim natoako si konecne kupim normalne podprdy, ale to este pockam.

sashinka1985

Angie77

Super, sima potesila.esteze som mala nulovy zaklad a teraz sa len modlit aby sa aj mne o 2 cm zvacsili.:-D:-D ja mam projekciu 4,9.ak sa nezvacsia, neva, hlavne nech sa nezmensia.:-)mimochodom prsia mas velmi velmi pekne urobene!

Sisa72
Toje super, ze mas prsia tak dlho a nemas vobec problemy s nimi.Aj tvoj prispevok ma potesil. Jamam tiez dvojky ako sisi dala urobit ty.
Vy tu kocky viete vzdy tak cloveka ukludnit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk