Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Slniecko 83 gratulujem a verim ze je to stres! Daj si to dokladne vysvetlit doktorom nech vies na com si a co s tym, snad dr cerven vie co robi.

marikamarika

Slniecko

To verim ze sa chces stale len obzerat :) no musis este chvilku vydrzat a oiecit sa a potom uz mozes obzerat do komca zivota :)ale verim tomu ze ja budem taka ista..

Henka88
No teda pekne, takze nakoniec skor ako ja..jasne sak nemusime byt secky rovnake..len som sa lakla ze vies nieco co ja neviem ze si tak rychlo zmenila dr :)

sashinka1985

Lenkalili

Zajtra ti drzim palce, neboj, vsetko dobre dopadne a uz zajtra sa budes tesit z novych prs:-)

Deed

Super, ze mas vsetko v poriadku.ako ti dobre, ze tu pooperacnu nemusis uz nosit. Dalsiu kontrolu mas kedy?

Slniecko83
Blahozelam k novym prskam. Teraz mysli len na to, aby si bola co najrychlejsie fit, mas nove prska, tak sa vytesuj a moja rada.-nestresuj sa zbytocne tak ako som sa ja, vsak vies. :-)kazdym dnom to bude lepsiea lepsie. Urcite prsko odpuchne a bude ako todruhe. Mne tiez odpuchlo tiez som maladost vyrazny rozdiel a uz nemam skoro ziaden.

henka88

marikamarika

tak nakoniec ťa predbehnem a pôjdem o týždeň skôr. Idem už 20. februára, čo je o necelý mesiac, tak už som nedočkavá, ešte keď sa to všetko zmenilo tak zrazu. Som rada, že sestra je spokojná, aj to ma povzbudzuje a určite aj ty budeš mať všetko super. :) ... Aspoň nebudeme mať všetky prsia rovnaké :D

slniecko83

peta79

Veru vcera to boli nehorazne bolesti a tlaky ale dnes uz je omnoho lepsie a aj lepsie sa mi dycha. Pojdem trosku teraz oddychovat lebo som dve hodky cestovala domov a to bola zaberacka vsetko som citila

slniecko83

marikamarika

Operoval ma dr Cerven. Clovek by sa teraz najradsej iba obzerala a sledoval a to nie je az tak dobre. Musim cakat ako sa usadia

angie77

henka88

:)))) tak píšem o tom, s čím mám skúsenosti ja osobne, nedovolím si písať o iných značkách, keď nepoznám, len som ti napísala všetko čo viem o tej mojej....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk