Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

henka88

ahoj, ja mám pod prsiami cca 73 cm, a pobvod cez prsia som mala nejakých 83cm, teraz mám 92 cm, ja mám 370 ml stredný profil s projeciou 5,2

nagor je práveže vhodný aj pre štíhle ženy pretože sa skladá zo 6 vrstiev ale s rôznou elasticitou a ako som už písala gél, ktorý je vo vnútri má pamätový efekt a to všetko výrazne znižuje viditelnost implantátu v prsníku.

anosa 12

Ahojte,

Angie77 dakujem krasne za odpoved. Ano, tiez sa citim ovela istejsie v skafandri ako bez. Takze tiez v nom budem spavat i nadalej.

Assabloy dakujem za tvoju reakciu! So s kafandrom na vecne casy! :-) nikdy by som neverila, ze si ho zamilujem... Pamatam si ked si pisala cerstvo po opke, ja som sa este len chystala. Ten cas bezi neuveritelne...

katus1

Lenkalili Ahoj tak uz mas zrejme po opke :-)Drzím palce aby si to dobre zvladla a uz sa tesím na fotecky, ja ss tiez chystam k dr Švehlíkovi

katus1

hostelica

Ahoj prosím ta,ten termín ku Švehlíkovi ktory si pisala,ze ma volny az 31.3.tak to bol termnín na konzultaciu, ci operaciu? Pretoze aj ja sa chystam k nemu, no tiez to mam komplikovane, som v zahranicí a neviem kedy si moj mm bude moct zobrat dvolenku tak cakam a podal toho sa chcem objednat.Myslela som ze bude stacit take dva tyzden dopredu ze si zavolam na konzultaciu :-(

ythyl

hostelica,

on ma nejake problemy s netom,lebo ja som mu tiez minuly tyzden volala ohladne profilu,takze mi neodpisal,az mi zavolal o par dni:)takze sa neboj:)a to najblizsi volny ma vtedy na operaciu ci na konzultaciu?nemaj strach z nicoho,ja si dopredu nic nepripustam,ze by bolo nieco zle alebo by nieco nevyslo plus co sa tyka menstruacie,tak by podla mna s tym nemal byt problem,lebo vobec sa na nic nepytal ohladne toho,ja som sa pytala na antikoncepcne tabletky,tak mi povedal,ze to mozem brat v pohode:)

hostelica

no ja som chcela ist niekedy v marci ,ale vraj najblizsi volny termin ma az 31.3.,napisala som mu nech mi to rezervuje ,len mi neodpisuje od včera,tak dufam ze mi to niekto nevyfukol:///..lebo cakat sa mi už fakt nechce..teraz som sa pevne rozhodla vpriebehu tyzdna.Chcem si splniť sen :)....ozaj ja mam strach z predoperačných vyšetrení,čo ak ich budem mať zle a nebudu ma mocť zoperovať:( to budem veľmi sklamaná.
A ešte ktomu nepravidelná menštrácia:-( neviem či možem byť operovaná počas menštruácie,nevieš náhodou ?

ythyl

hostelica,

no moja mama nebola nadsena,tiez je to stara skola,ale ona vie,ze ked si nieco zaumienim,tak mi je to tazko vyhovorit:)ja som ju potrebujem v tom,nech mi pomoze malu postrazit,lebo nemoze byt mala pri mne,ako nahle by ma videla,tak hned na ruky by chcela ist:)inak doktor je super,strasne zlaty,vsetko poradi a vysvetli,urcite sa nemusis bat:)ja som sa objednavala v septembri,ale s tym,ze chcem ist v decembri na konzultaciu a koncom januara na operaciu,takze mi vo vsetkom vyhovel:)inak podla mna sa dlho necaka,max.od objednania na konzultaciu mesiac a na operaciu mozno trosku dlhsie,ale max.1-2 mesiace,mozno aj skor neviem,lebo ja som sa na operaciu objednavala zaciatkom decembra a mal volno az 27 januara,co som sa potesila,lebo tak som chcela,ale skor uz nemal:/

hostelica

ythyl

Ja som už rozhodnutá že idem, len ma od toho mama odhovára a nerobí mi to zrovna príjemným...AKo dlho si čakala kým si šla na prvú konzultáciu a potom na operáciu?
Čo povieš inač na nho? ja mam trošku stres z konzultácie,dúfam že mi lekár sadne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk