Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Bittersweet

Ahoj mojenko, ja uz mam po, konzultacku sme mali o deviatej ale koli pocku som sla dnu az o 40min neskor kopa bab meskala...
No k veci, este raz si ma pomeral natahoval mi kozu na prsach sem a tam ze ako su pruzne, otvoril ten vizual a asi 5 brozur s roznymi znackami..na twn moj rozmer tj 12,5 sirka nasiel niekolko typov anatomov tak sme to rozoberali skusali chytali a nakoniec istava ten mentor 485ml vysoky profil vraj ten tem vojde najlepsie, este mi ponukal aj 440, a 495 a z polytechu 535..akurat ten mentoe mi prisiel prijemnejsi na dotyk, pevnejsi ale stale krasne makky..takze rozhodnute a budem toho 27 prva, podprdu vraj prve dva tyzdne skafander a potom mozem akukolvek sportovu bez koatic, kupat sa nebudem moctprvych 5 dni, a rozopnut podprdu sivraj budem moct na chvilku kazdy den aby som si oddychla a poutierala sa aspon vlhkym uterakom, lebo mam take pevne tkanivo ze mi to bude drzat aj bez podprdy tym ze mi to uplne nafulluje. A co ty moja uz si rozhodnuta ci?
.

katus1

evellina
ale ty mylsís ze Švehlík ma operacie uz na marec obsadene ? Konzultacie sa daju este v marci ci?

ythyl

Ahoj no uplne ta chapem, ja budem tiez pred opkou stresovat, tu sa asi kazda z nas toho trosku obava ale ten vysledok bude stat za to :-)
No ja mu nemozem stale vola, pretoze este stale neviem co mm, ci budeme moct ist domov a kedy presne :-( Uz by som mu najradsej hned zavolala, no ale je to komplikovane ked sme takto v zahranicí.Snad uz buduci tyzden budem vediet kedy ideme domov a hned budem volat.

mata125

sisa72
ahoj..a na reopku sa nechystas ked ich mas uz tak dlho?co netreba? lebo su tu rozne nazory na to ako dlho mozes mat...

hostelica

evellina :)

Nevieš mi poradiť?
strašne by som chcela vidiet viac vysledných fotiek po operácií,no na jeho webovej stránke ich má strašne malo....

hostelica

all
u Švehlíka
31.3. som mala na mysli termín operácie.Už som objednaná na operáciu a aj na konzultáciu,ale az v polke marca, dufam ze sa stihne do toho 31.3 vetko dohodnuť + tie predoperačné vyšetrenia.