Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

angie77
Tak to som rada ze to brnenie je normalne. A ked ten opuch prichadza postupne myslis ze je normalne aj to ze mam jeden prsnik vacsi uz hned od zaciatku? Hned jak som sa zobudila z narkozy pozrela som sa na hrudnik a videla som ze lavy prsnik je vacsi ako pravy

angie77

slniecko83

ahoj opuch po opke sa nedostaví hneď, ale ako každý opuch vzniká postupne do takých 3 dní po opke, takže to je dôvod prečo sa cítiš víac napráskaná v podprde :)

a to brnenie v prsníkoch je tiež normálne, to ten silikon, kým sa pevne neprichití o tkanivo tak môže medzi ním a tkanivom dochádzat ku treniu...

..no a teplota po takejto opke je tiež bežná, pokial nepretrváva dlhšie ako pár dni...ak by áno treba sa skontaktovat s doktorom a možno budú potrebné lieky

slniecko83

Este sa chcem opytat tie ktore ste po opke aj vy ste sa citili viac obtiahnuta v skafandri nie hned po opke ale az po dvoch dnoch? Pretoze dnes ked som sa zobudila mam pocit ze somviac napraskana v podprde

slniecko83

Ahojte mam 2 dni po opke bolesti sa daju vydrzat skor by som povedala ze mam tlaky na hrudi. Na to ze som pravacka tak s lavou rukou sa mi lepsie pracuje ako s pravou. Mala som pocit ze mam teplotu ale nemam si ako zmerat teplotu pretoze mam rezy pod pazuchou a mam to tam ako keby volaku bandaz a prelepene a ked si tam dam ruku tak si ani poriadne necitim podpazusie takze teplomer som si skusila dat do ust ale to mam pocit ze mi poriadne nezmeralo teplotu a tak preistotu som si dala paracetamol. Kocky chcem sa spytat aj vy ste citili v prsnikoch tak brnenie alebo ako keby mi tam nieco lietalo je to take chvilkove. Mali ste to aj niektora z vas?

sashinka1985

Tomyum drzim palce v utorok, nech kontrola dobre dopadne. Joj ja sa tiez tak tesim natoako si konecne kupim normalne podprdy, ale to este pockam.

sashinka1985

Angie77

Super, sima potesila.esteze som mala nulovy zaklad a teraz sa len modlit aby sa aj mne o 2 cm zvacsili.:-D:-D ja mam projekciu 4,9.ak sa nezvacsia, neva, hlavne nech sa nezmensia.:-)mimochodom prsia mas velmi velmi pekne urobene!

Sisa72
Toje super, ze mas prsia tak dlho a nemas vobec problemy s nimi.Aj tvoj prispevok ma potesil. Jamam tiez dvojky ako sisi dala urobit ty.
Vy tu kocky viete vzdy tak cloveka ukludnit.

sisa72

Ahojte baby..ja mam silikony už 14 rok..pišete tu , že sa vam prsia zmenšia či čo..tak sa podelim s tým ako moje :) kedže som nemala žiadne prsia a bola som velmi chuda dala som si urobit len dvojky..po opke som nemala žiadne bolesti len pocit pri vstavani z lahu ako ked sa vam nalievaju prsia..taky tlak..pokial som nosila tu ich podprdu tak som skutočne mala pocit že ich mam male..neskor asi po dvoch mesiacoch sa prsia usadili a posobili už omnoho lepšie..žiadne zmenšenie nič, proste B košiky stale..dokonca som pribrala par kg a teraz mam už C.. moje prsia su ževraj velmi pekne a ked nepoviem že mam implantaty tak nikto ani nevie..

ythyl

katus1,

to je jasne, uz mi lepiii:( sa nejako fest bojim,ani na cisarak som sa tak nebala,asi mi z tych silikonov uz trosku sibe :)) tak som sa dlho tesila a cim viac sa to blizi,tak mam take zmiesane pocity:( a ty volaj doktorovi alebo mu napis,nech ta objedna,lebo vyzera to,ze pomaly,ale isto zacina byt busy:/

angie77

sashinka1985

áááá moja obľúbená téma :)))

..takže je to asi takto :) rozhodujúce je, z akého základu ideš na augmentáciu. Baby so žiadnym základom, bez vyvinutia a tuku si dajú 400 ml a tých 400 ml tam budú mat stále,môžu cvičiť chudnúť a 400 ml sa nerozpustí :)
Baby ktoré idú na opku už so svojím základom, teda majú omnoho viac tuku, môžu časom tvrdiť, že sa im prsia zmenšili..ale to je väčšinou spôsobené tým že cvičia, alebo chudnú, jednoducho ich prsia majú vôľu strácat so základu..
...pretože väčšina z nás keď si dá spravit prsia po opke najprv priberie a potom sa to snaží zhodiť :)

..navyše po pár mesiacoch od opky sa sval pod ktorý boli silikony vložené postupne uvolní a prsia sa naozaj zväčšia, ale viditelné to je práve väčšinou len u báb bez základu, napríklad ako som bola aj ja..mne ten rozdiel spravil skoro 2 cm...obvod sa mi naozaj zväčil.

baby skúste sa merat, zmerajte sa hned po opke, potom napríklad po ustúpení opuchu a potom po pár mesiacoch a môžme tu vypracovat štúdiu s reálnymi číslami :D to len keby ste sa nudili :)