Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

Kejtynkaaaaaa

mysli na mna. cely den na to myslim, a teda som 100% rozhodnuta (:D)napis mi prosim uz na spominany mail, co a ako, dakujem.

ythyl

yanka8,

predstav si,ze aj ja som dnes volala k dr.Cervenovi ale ohladne rhinoplastiky a mi dali termin na 9.maja,co som sa potesila,lebo som s tym vobec nepocitala:)podla mna urcite chod k dr.Cervenovi na prsia,on je proste topka:)a normalne ti dali termin aj na operaciu?skoda,zajtra tam asi budem volat,ja by som chcela niekedy v decembri,pripadne v januari,tak neviem :/ ze ci mi taky termin nedaju aj normalne,ked pojdem na konzultacku v maji:)

yanka8

Sashinka dakujem velmi pekne, pozriem si. Inac tebe urobil nadherne.
Neviem sa rozhodnut asi prilis spekulujem, najradsej by som isla na konzultacku k obidvom a podla toho si vybrala, ale neda sa to nijako zlucit. Dr. Racz ma konzultacky len v stredu poobede. Tak by som mohla dat aspon na pocit.

Evellina povodne som z Ba, mam tam mamku ale inac som tiez v zahranici. Takze musim sa spravne rozhodnut, pretoze si budem musiet zobrat tri dni volna kvoli konzultacke a potom kvoli opke dva tyzdne.

evellina

yanka 8...ja este nemam doktora vybaveneho, bola som teraz na jednej konzultacii v KE, chcela som Mentor.Ja potrebujem po opke potom vycestovat do zahranicia, ty si z Blavy????

sashinka1985

Yanka8

U doktora Racza som bola ja, 16kristina02,deed a neviem ci nie aj dada77. Dufam, ze som to nepomylila.

yanka8

Evellina, Dr. Cerven je v BB, prave sa roznodujem ci ist ku nemu alebo k Dr. Raczovi.
Tiez neviem ako z ladnem cestu po opke z BB do Ba.
Ty uz mas dr. vybraneho?

Mentor preplaca, ale je tam tak strasne vela podmienok za akych nepreplacaju :-p a ak si das vymenit za iny, ktory bude drahsi tak sa doplaca rozdiel.

bittersweet

evellina podla mna je to jedno, skor ide o to, ze ked nema dr. vybudovany vztah s firmou, tak tato moze byt menej ochotna voci tebe v pripade ze nieco budes riesit a naopak. ale prvorade je nech si spokojna a mas to co si chcela, a ako si chcela, nech ti to sadne!:) daj si poradit od dr.

evellina

dr. Cerven kde operuje a v akom meste? typujem spravne ze niekde pri Ban.Bystrici?....to neviem ci by som po opke zvladla cestu domov do Presova. :(

evellina

bittersweet ...dakujem
a co myslite baby, lekar ktory nikdy neoperoval s Mentorom,ale s inymi znackami bude vediet bez problemov zoperovat mentor?

bittersweet

evellina mentor garantuje dozivotnu zaruku na rupturu a problemy spojene s vyrobnou chybou (to ale vsetky znacky), len jednostranne a v pripade, ze sa tak stane do 10 rokov od opky, tak prispeje na reopku 1000 eur. Niekto tu pisal ze ma zaruku aj na kapsularnu kontrakturu- veruze nema.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk