Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Lenkali

Mne sa zda ze dva dni pred, malo byt to byt aj prilohou zmluvy ze co mas a nemas jest pit fajcit a pod
A drzim prsteky ja som tiez nemala velmi stres :))

Lenkalili

Babiky tak mňa už to čaká zajtra...zbehlo to ako voda podľa mňa, od októbra som na to čakala a už je to tu, zvláštne je že sa nejako vôbec nebojím ani nemám stres, asi príde až v noci keď budem zaspávať :) Tak mi držte prsty dufam že všetko dobre dopadne,

otazočka ešte mi nikto neodpovedal tak skúsim ešte raz- ako je to s fajčením, deň pred op už by som nemala?

henka88

angie77

nie si platená za reklamu nagoru? :D Lebo mali by ťa odmeniť za také pekné slová. :) Tak to je super ak máš len dobré skúsenosti s nimi. Uvidím ako sa s doktorom rozhodneme, ale vyberám medzi nimi a mentormi.

deed

Kocky
Tak som dnes bola na kontrole u racza, vsetko v poriadku, opuch nemam a ze ta nerovnost to je ukladanim a tym ze prave som mala kusok mensie najprv kukal, ze aka nerovnost co sa mi zda a ono to vidno iba z mojho vrchneho pohladu :) tak kukol zhora a ze fakt :)). A povedal ze to je uplne ok v ramci prirodzenosti prs takze neriesim ked to nevidno :)

A neuverite ale nemam nosit poop podprdu lebo tym ze som mala prsia celkom blizko pri sebe tak v tej podprde som ich mala uuuuplne zlepene takze mi ju netreba a nedajboze aby sa mi nezaparili ako prdelka detska :) takze ked chcem na noc mozem sportovu ale nemusim vobec a podprdy hocijake uz mozem nosit, podla toho ako sa v nich budem citit :))

A pytala som sa aj cvicenie tak po 6tt mozem zacat vsetko s mierou - opatrne a po 3 mesiacoch uz naplno aj plavat sa da

A este mi povedal ze mam trosku tvrde jazvy tak kazdy den 5 minut masirovat s mastnym kremikom napr nivea

Takze asi tak v skratke :)

henka88

marikamarika, sashinka1985

Ja som sa nakoniec rozhodla odstúpiť od nich, lebo nebolo to pre mňa "to pravé" už od začiatku. Asi sme si s dr. nesadli, však to poznáte. Ja som bola predtým u Tršku a ten ma oslovil viac, ako potom dr. Racz. Ale nakoniec som sa vybrala ešte na jednu konzuláciu k dr. Paliatkovi a definitívne som sa rozhodla pre neho. Páčil sa mi jeho prístup, aj predstavy (hoci menšie ako moje :)a mala som z toho hneď dobrý pocit. Takže sa zverím do rúk jemu. :) Ale dr. Racz je určite veľký odborník a má pekné práce, ale tých odborníkov a kvalitných je strašne veľa. Čiže je to len na dojmoch a pocitoch.

marikamarika

Sashinka

Ja mam opku 27.2 a este jednu konzultacku teraz v piatok kde uz uzavreme tie velkosti...ale uz sa neviem dockat boze ten cas tak dlho plynie ked sa na nieco tesime :)

marikamarika

Henka88

Ona ma fakturu za vykonany zakrok to je jedine potvrdenie..nema zmluvu, a inak tiez ma nagor. Chystas sa paliatkovi? Interklinik ta presiel? Preco?

angie77

henka88

ešte som zabudla napísať, len tak pre zaujímavosť :) že značka Nagor ako jediná dostala v roku 2013 ocenenie FaceMyBody Award v kategórii: Najlepší produkt v estetickej chirurgii...

..ale samozrejme v dešnej dobe sú už všetky značky silikonov veľmi kvalitné..je z čoho vyberať

sashinka1985

Yanka8

Kazda ti odporuci svojho doktora u ktoreho bolaa s ktorym je spokojna. Ja som na konzultacke bola len u doktora Racza a stacilo mi tych par minut aby som vedela, ze som si lepsie nemohla vybrat. velmi Prijemny, zodpovie ti na vsetky otazky a hlavne robi prsia pekne prirodzene.!velmi pekne prostredie a super starostlivost po opke.ak sa nevies rozhodnut, chod na konzultaciu aj k raczovi aj cervenkovi a uvidis sama.dolezite je aby si doktorovi vo vsetkom doverovala.drzim palce nech sa dobre rozhodnes.:-)

angie77

henka88

o nagoroch sa mylne myslí že sú tvrdé a práve naopak oni sú mäkkučké, len ako som nižšie písala majú v sebe mäkký ale stabilný gél, ktorý sa vždy vracia do pôvodného tvaru, takže sa nijak nerozlievajú ...

z mojích skúsenosti ktoré mám a to ich mám už vyše roka som s nimi veľmi spokojná, ja mám anatomické a vyzerajú úplne prirodzene, nevidno mi okraje a to som tiež chudá, sú úplne prirodzene mäkkučké, pravdupovediac ani si neviem predstaviť že by boli ešte mäkšie...mne zmäkli veľmi rýchlo do 3 mesiacov od opky som ich mala v podstate v rovnakom stave ako teraz...ja som poctivo každý deň hned ako zliezli chrasty z jaziev používala lioton gel, je super na opuch, modriny a prsíčka po ňom krásne mäkli..bolo to na doporučenie doktora a neviem si ho vynachváliť

podprsenku som mala tú so suchým zipsom na ramenách a medzi prsiami na háčiky a zips..neviem ako sa volá, ale doteraz v nej ešte spávam :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk