Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

evellina podla mna je to jedno, skor ide o to, ze ked nema dr. vybudovany vztah s firmou, tak tato moze byt menej ochotna voci tebe v pripade ze nieco budes riesit a naopak. ale prvorade je nech si spokojna a mas to co si chcela, a ako si chcela, nech ti to sadne!:) daj si poradit od dr.

evellina

dr. Cerven kde operuje a v akom meste? typujem spravne ze niekde pri Ban.Bystrici?....to neviem ci by som po opke zvladla cestu domov do Presova. :(

evellina

bittersweet ...dakujem
a co myslite baby, lekar ktory nikdy neoperoval s Mentorom,ale s inymi znackami bude vediet bez problemov zoperovat mentor?

bittersweet

evellina mentor garantuje dozivotnu zaruku na rupturu a problemy spojene s vyrobnou chybou (to ale vsetky znacky), len jednostranne a v pripade, ze sa tak stane do 10 rokov od opky, tak prispeje na reopku 1000 eur. Niekto tu pisal ze ma zaruku aj na kapsularnu kontrakturu- veruze nema.

yanka8

Ahojte,
a som zase na zaciatku :-p s vyberom. Najprv som chcela ist k Dr. Cervenovi, potom zase k Dr. Raczovi, kde mi dali volne terminy a opku by som stihla este pre letom. Dnes som si zavolala aj k Dr. Cervenovi a nasli mi koniec marca termin na knzultacku a aj mi nasla termin na operaciu koniec maja a teraz sa neviem rozhodnut kam mam ist.
Pozerala som si aj galeriu a je pravda ze Cerven ma nadhernu pracu, mala som moznost vdaka vasej galerke vidiet viacero prac lekarov.

Sashenka mas nadherne prsia x-)
Teraz vaham, od Dr. Racza som tam nasla asi len tri kocky, neviete nahodou kto si dal u neho robit?
Pomoooooooc neviem ku komu mam ist

evellina

ake presne lepsie zarukay ma Mentor ako ostatne znacky???...ja cakam tiez na cenovnik od dr. Svehlika na Mentor, pretoze ja som v zahranici a tu vsetky kocky co poznam so silikonmi tak maju Mentor.Napr. o ES ani nepoculi

bittersweet

henka88 no urcite maju lepsie zaruky nez mentory (akurat som to znova preluskala:)) a vsimla som si ze ich castejsie vyuziva aj dr.cerven:)))

henka88

all

kočky, prosím vás čo hovoríte na nagory? mne sa zdali celkom v pohode na dotyk a majú veľkosti, ktoré by mi viac sedeli, len o nich nič neviem, keďže som sa sústredila na mentor.

assaabloy

anosa12
ahoj ja mam 14tyzdnov po opke nosila som pooperacnu az doteraz nonstop ajeked mi povedal ze po dvoch mesiacoch od opky mam nosit uz iba na noc..a to az do 5teho mesiaca po opke. co mne vobec neprekaza citim sa v nom vyborne a myslim ze nosenie pooperacnej nieje naskodu ale ten pas co som mala nad prsiami ten nenosim uz davno.
deed
ahoj..no treba sa setrit uz som olutovala ze som take tazke dvihala, zatial vsak vsetko v poriadku a dufam ze aj bude. ta sa setri ;) a niekedy napis ako sa mas
tomyum1
ahoj :) napisem email ;)

zatial pekny zvysok dna vam vsetkym prajem a dievcatam s novymi prsiami blahozelam a prajem skore zotavenie :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk