Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Lenkalili

Zajtra ti drzim palce, neboj, vsetko dobre dopadne a uz zajtra sa budes tesit z novych prs:-)

Deed

Super, ze mas vsetko v poriadku.ako ti dobre, ze tu pooperacnu nemusis uz nosit. Dalsiu kontrolu mas kedy?

Slniecko83
Blahozelam k novym prskam. Teraz mysli len na to, aby si bola co najrychlejsie fit, mas nove prska, tak sa vytesuj a moja rada.-nestresuj sa zbytocne tak ako som sa ja, vsak vies. :-)kazdym dnom to bude lepsiea lepsie. Urcite prsko odpuchne a bude ako todruhe. Mne tiez odpuchlo tiez som maladost vyrazny rozdiel a uz nemam skoro ziaden.

henka88

marikamarika

tak nakoniec ťa predbehnem a pôjdem o týždeň skôr. Idem už 20. februára, čo je o necelý mesiac, tak už som nedočkavá, ešte keď sa to všetko zmenilo tak zrazu. Som rada, že sestra je spokojná, aj to ma povzbudzuje a určite aj ty budeš mať všetko super. :) ... Aspoň nebudeme mať všetky prsia rovnaké :D

slniecko83

peta79

Veru vcera to boli nehorazne bolesti a tlaky ale dnes uz je omnoho lepsie a aj lepsie sa mi dycha. Pojdem trosku teraz oddychovat lebo som dve hodky cestovala domov a to bola zaberacka vsetko som citila

slniecko83

marikamarika

Operoval ma dr Cerven. Clovek by sa teraz najradsej iba obzerala a sledoval a to nie je az tak dobre. Musim cakat ako sa usadia

angie77

henka88

:)))) tak píšem o tom, s čím mám skúsenosti ja osobne, nedovolím si písať o iných značkách, keď nepoznám, len som ti napísala všetko čo viem o tej mojej....

peta79

slniečko83
Ahoooj,akurát som ti chcela písať,že ako si dopadla.Zatiaľ sa nestresuj,oddychuj a po čase uvidíš čo a ako... Takže asi si mala riadne bolesti,to mi je ľúto :-( inak si bola so všetkým spoko? starostlivosť? držaj sa a nech sa ti pŕska rýchlo hoja a ty nech trpíš menej :-)

marikamarika

Slniecko

Ahoj, tak super ze uz to mas za sebou, v kazdom pripade si teraz nerob starosti s nicim, dolezite je aby Si sa co nauskor zotavila a na to treba pozitivne myslenie :) tak sa,lieckaj a doveruj dokimu, kto ta vlastne operoval?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk