Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Assaabloy, sashinka
Ahojte baby, prska su najprv opuchnute a ked odpuchnu o take cisielko sa zmensia, potom sa usadia a vyzeraju prirodzenejsie. Nemyslim si, ze by sa uz potom zmensovali, nemaju sa preco. Uz sa len vyformuju. Tot moja skusenost z predosleho razu :-)
A este, akekolvek velke prska mate, po case si na ne zvyknete a nepripadaju vam velke :-) s jedlom rastie chut? :-)
Dnes som si bola skusat a aj som si kupila podprdky, kosticove latkove bez vystuze. Felina a primadonna, robia aj vacsie kosiky pri obvode 70 a super sedia :-) ale este vydrzim v skafaci az do kontroly u mudr v utorok.

sashinka1985

Assabloy

Dakujem, ze si napisala. Uvidime, co na to napisu dievcata, co uz maju po. Ja som len dva tyzdne po, tak som zvedava. Uz moja zostava len dufat, ze to nebude nas pripad:-)

assaabloy

sashinka1985
ahoj pocula som to aj ja. mam 14tyzdnov po opke tiez sledujem co a ako, myslim ze prsia sa usadzaju ale ci zmensia stale otazne no dufam, ze nie. tiez by ma mrzelo keby sa zmensili. preto mi povedali moji znamy ze si dat aspon o nieco vacsie nez si predstavujem. podobne ako ty nemam velke implantaty. som zvedava co nato povedia ostatne dievcata. tu na fore som nepocula nic take a osobne by som povedala ze mne akoby vystupili asi po 3-4-5 dnoch po opke potom bol zase opuch a teraz to je taky normal, brala by som vacsie na moju postavu

sashinka1985

Ahojte kocky

Chcem sa spytat, je pravda, ze prsia sa mozu po pol roku zmensit?mam jednu znamu, ktora mi povedala, ze jej a jej kamoske sa zhruba po pol roka od opky zmensili prsia. Normalne ma to nastrasilo. Kedze mam mensiu velkost implantatu, tak uz by som pri zmenseni prs zasa nic nemala:-) niektore dievcata tu pisali opak, ze sa im casom zdali prsia vacsie-co je paradne, aj ked nechapem, ako mozu byt po opuchueste vacsie?:-) kocky co ste po, zvacsili sa vam po par mesiacoch ci zmensili?

sashinka1985

Ahojte kocky

Chcem sa spytat, je pravda, ze prsia sa mozu po pol roku zmensit?mam jednu znamu, ktora mi povedala, ze jej a jej kamoske sa zhruba po pol roka od opky zmensili prsia. Normalne ma to nastrasilo. Kedze mam mensiu velkost implantatu, tak uz by som pri zmenseni prs zasa nic nemala:-) niektore dievcata tu pisali opak, ze sa im casom zdali prsia vacsie-co je paradne, aj ked nechapem, ako mozu byt po opuchueste vacsie?:-) kocky co ste po, zvacsili sa vam po par mesiacoch ci zmensili?

angie77

henka88

ahoj, ja mám pod prsiami cca 73 cm, a pobvod cez prsia som mala nejakých 83cm, teraz mám 92 cm, ja mám 370 ml stredný profil s projeciou 5,2

nagor je práveže vhodný aj pre štíhle ženy pretože sa skladá zo 6 vrstiev ale s rôznou elasticitou a ako som už písala gél, ktorý je vo vnútri má pamätový efekt a to všetko výrazne znižuje viditelnost implantátu v prsníku.

anosa 12

Ahojte,

Angie77 dakujem krasne za odpoved. Ano, tiez sa citim ovela istejsie v skafandri ako bez. Takze tiez v nom budem spavat i nadalej.

Assabloy dakujem za tvoju reakciu! So s kafandrom na vecne casy! :-) nikdy by som neverila, ze si ho zamilujem... Pamatam si ked si pisala cerstvo po opke, ja som sa este len chystala. Ten cas bezi neuveritelne...

katus1

Lenkalili Ahoj tak uz mas zrejme po opke :-)Drzím palce aby si to dobre zvladla a uz sa tesím na fotecky, ja ss tiez chystam k dr Švehlíkovi