Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Sashinka

Hejhej to si pamatam ked si sem pisala,ze co to je...nie si hlupa moja vobec nie, bolo to pre teba nove cize si netusila co sa deje a co je ok a co uz ok neni,..tak som rada ze secko v poriadku...tesim sa s tebou a ty sa uz len vytesuj zachvilu aj ja budem :)

henka88

tomyum1

no tak tie zmluvy sú skôr na ich ochranu, ako na našu. majú papier, kde sme podpísali všetky pravidlá a že sme si vedomé rizík. Tak ja neviem, či bez mzluvy nevydoluješ viac, proste čistá reklamácia práce, kedže žiadne podmienky neboli prijaté. Lebo keď podpíšeš, že si si vedomá že nemusíš byť spokojná s estetickým výsledkom, ale že doktor spravil to najlepšie čo môže, tak neviem, či mu môžem čokoľvek reklamovať. :)

angie77

Nena1

ahoj, trošku som Vás čítala po dlhej dobe a našla som že máš problém s prskami, podľa foto rozhodne nedržia tam kde by mali a ja myslím že by si mala trvať na reklamácií, určite máš na to nárok a zaráža ma prístup pána doktora, baby píšu že niektoré nemajú od neho ani zmluvu, neviem či ju máš ty, lebo kde nie je zmuvy tam nie je ani pravdy, samozrejme keby sa chcelo zo strany doktora to riešiť tak sa dá všetko, ale to je zase len o človeku a prístupe k svojej robote...každopádne držím place aby sa ti to všetko vyriešilo smerom ku krásnym prsiam

angie77

sue33

ahoj, ja si ťa pamätám, dokonca aj ked si začala mat problém s jedným prskom a pýtala si sa na bolesti...je mi ľúto ak sme ťa vtedy nejako odradili od tohto fóra, naozaj si už nepamätám reakcie, ale som veľmi rada že už je všetko v poriadku a si spokojná s krásnymi prskami, pred doktorom červeňom klobúk dole

angie77

anosa 12

ahoj ja mám po opke rok aj dva mesiace a stále spávam v skafandri...nie je to už nutné samozrejme, ale ničomu tým neublížiš..prská sa v noci ťahajú na jednu stranu, hlavne keď spávaš na boku a tak len pekne predchádzaš natahovaniu kože a predchádzaš vznikom vráskam v dekolte, pretože prská pekne celú noc držia pevne bez pohybu:)

ja som si na ňu tak zvykla, že ked občas spím bez nej vadí mi ked sa mi prská tahajú dole pri spaní na boku..samozrejme nemusí to byt len pooperačná podprda, kludne stačí aj ľahká športová

henka88

tomyum1

ja mám zmluvu so súkromnou klinikou, ale nič v môj prospech som tam nenašla. :D čiže ak sa nevydarí opka, ja si za to podľa zmluvy nepriamo budem zodpovedná, lebo som mala s tým rátať :D

anosa 12

Baby , mam otazku prosim nosite po 6 tyzdnoch skafander na noc? Kazali Vam dr.? Ja ho asi milujem a neviem spat bez neho.

Tinizmus

A este by som sa rada opytala :) Ako viete, u Fabryho sa ide po opke domov, ako ste to zvladali ? A nazory na Eurosilicon? Kedze Fabry robi len s nimi...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk