Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

henka88 no urcite maju lepsie zaruky nez mentory (akurat som to znova preluskala:)) a vsimla som si ze ich castejsie vyuziva aj dr.cerven:)))

henka88

all

kočky, prosím vás čo hovoríte na nagory? mne sa zdali celkom v pohode na dotyk a majú veľkosti, ktoré by mi viac sedeli, len o nich nič neviem, keďže som sa sústredila na mentor.

assaabloy

anosa12
ahoj ja mam 14tyzdnov po opke nosila som pooperacnu az doteraz nonstop ajeked mi povedal ze po dvoch mesiacoch od opky mam nosit uz iba na noc..a to az do 5teho mesiaca po opke. co mne vobec neprekaza citim sa v nom vyborne a myslim ze nosenie pooperacnej nieje naskodu ale ten pas co som mala nad prsiami ten nenosim uz davno.
deed
ahoj..no treba sa setrit uz som olutovala ze som take tazke dvihala, zatial vsak vsetko v poriadku a dufam ze aj bude. ta sa setri ;) a niekedy napis ako sa mas
tomyum1
ahoj :) napisem email ;)

zatial pekny zvysok dna vam vsetkym prajem a dievcatam s novymi prsiami blahozelam a prajem skore zotavenie :)

Lenkalili

Babulky prosim vas ako je to s fajčením? Deň pred opkou by som už nemala fajčiť či ako to je odporúčané? Ďakujeem :)

sashinka1985

Marikamarika

Dakujem. A ty mas kedy opku?uz som aj zabudla. Viem, ze ides k nasmu doktorkovi len neviem kedy:-)

marikamarika

Sashinka

Hejhej to si pamatam ked si sem pisala,ze co to je...nie si hlupa moja vobec nie, bolo to pre teba nove cize si netusila co sa deje a co je ok a co uz ok neni,..tak som rada ze secko v poriadku...tesim sa s tebou a ty sa uz len vytesuj zachvilu aj ja budem :)

henka88

tomyum1

no tak tie zmluvy sú skôr na ich ochranu, ako na našu. majú papier, kde sme podpísali všetky pravidlá a že sme si vedomé rizík. Tak ja neviem, či bez mzluvy nevydoluješ viac, proste čistá reklamácia práce, kedže žiadne podmienky neboli prijaté. Lebo keď podpíšeš, že si si vedomá že nemusíš byť spokojná s estetickým výsledkom, ale že doktor spravil to najlepšie čo môže, tak neviem, či mu môžem čokoľvek reklamovať. :)

angie77

Nena1

ahoj, trošku som Vás čítala po dlhej dobe a našla som že máš problém s prskami, podľa foto rozhodne nedržia tam kde by mali a ja myslím že by si mala trvať na reklamácií, určite máš na to nárok a zaráža ma prístup pána doktora, baby píšu že niektoré nemajú od neho ani zmluvu, neviem či ju máš ty, lebo kde nie je zmuvy tam nie je ani pravdy, samozrejme keby sa chcelo zo strany doktora to riešiť tak sa dá všetko, ale to je zase len o človeku a prístupe k svojej robote...každopádne držím place aby sa ti to všetko vyriešilo smerom ku krásnym prsiam

angie77

sue33

ahoj, ja si ťa pamätám, dokonca aj ked si začala mat problém s jedným prskom a pýtala si sa na bolesti...je mi ľúto ak sme ťa vtedy nejako odradili od tohto fóra, naozaj si už nepamätám reakcie, ale som veľmi rada že už je všetko v poriadku a si spokojná s krásnymi prskami, pred doktorom červeňom klobúk dole

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk