Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Baby , mam otazku prosim nosite po 6 tyzdnoch skafander na noc? Kazali Vam dr.? Ja ho asi milujem a neviem spat bez neho.

Tinizmus

A este by som sa rada opytala :) Ako viete, u Fabryho sa ide po opke domov, ako ste to zvladali ? A nazory na Eurosilicon? Kedze Fabry robi len s nimi...

Tinizmus

Ahojte baby, som uz asi xta, ktora sa pyta na foto vo fotogalerii, ale nikde som nevidela odpoved, ako sa tam dostat... v aprili idem na opku ku mudr fabrymu, preto by som rada videla viacero fotiek :)
dakujem a zelam kraasny dnik

bittersweet

tomyum1 uz mi je to jasne, preto trska odisiel z interklinik a paliatka z esthemed (ak som to spravne vysnorila:)) a kopu sami za seba. budem musiet dottremu asi cengnut osobne a dohodnut sa nejako, nech su vsetci spokojni:) rande sme uz mali (zla nalada:)) a dalsie zatial v plane nie je, vtedy sme dohodli tie Mentory 330ml.

tomyum1

Bittersweet
Na sukr klinikach napr avelane alebo interklinik by si nemohli dovolit nedat ti zmluvu, to len takito privatni dr to tak robia... Mohli by baby od trsku napisat ci maju zmluvy...
Daj vediet potom... V piatok ides na rande tusim? :-)

bittersweet

Tomyum1 presne tak, chcem mat aj ja nieco v rukach, obzvlast pri takej sume. Hlavne manzelik na to tlaci, no tak to som zvedava ako toto dopadne, ked hovoris ako to funguje! Aj ma to napadlo inak, tomu sa hovori teda biznis!:)

Kejtynka

Teneriffe
Chces si teda vymeniť ten termín? Alebo mám zhanat niekoho iného?
Nena
Je to možné, ja som tam sedela od 13 do 15

tomyum1

Bittersweet
Dottore asi nedava zmluvu lebo by musel oficialne priznavat cely prijem hihi :-) asi z kesovky vyplaca spolupracovnikov... :-)

ani minarovjech mi nedal zmluvu, 2tis zaloha za impl a operaciu, potom na ruku 1500. A to este robi sukr operacie v nemocnici kde bere za to plat. Pozdravujem danovy urad :-)))

Kvoli comu chces zmluvu, pre istotu kvoli pripadnej reklamacii?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk