Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

Baby aj ja sa chystám ku Švehlíkovi do Košic, evellina pisala si o cenách, no celkom nechápem, na stránke mal cenu 1840 ,- eur komplet. Nevieš aka značka implantátov to teda je v tejto cene?

evellina

baby ...tak uz mam cennik od Svehlika na Mentor
v prípade použitia implantátov značky Mentor, by bola cena za zákrok:
Okrúhle implantáty 1960,- EUR
Anatomické implantáty 2160,- EUR.

evellina

Lenkalilli...ty uz mas zajtra OP???...drzim ti prsty, aby ti vsetko dobre dopadlo a hlavne aby si nemala ziadne pooperacne komplikacie, drz sa a hned sa ozvi, zajtra stastlivo :)

yanka8

Ahojte
Lenkalili zajtra drzim paplce a potom nam daj vediet ked uz budes moct ako to vsetko dopadlo ;-)

Evellina
ja som vo Francuzsku a tiez mozem ostat maximalne dva tyzdne teraz pred letom, v auguste mozem aj 3 tyzdne ale dovtedy sa mi nechce cakat.
Tu je tel cislo na Dr.Cerven - 0948099133, 0908937989
Vcera som im viackrat volala a asi na 4x som sa dovolala. Dokonca dnes mi asistentka volala, lebo nasla moj zmeskany hovor. Ja som chcela konzultacku na februar ale to sa stahuju takze mi dala na marec a hned mi aj zarezervovala opku na maj, na konzultacke ale dohodneme termin opky ak by sa im este uvolnilo skor.
Ja si to skuim zariadit tak, ze priletim v stredu doobeda aby som stihla Dr. Racza a potom v piatok zase Dr.Cerven. Racz by mi viac vyhovoval lebo v Ba mam mamku. Pacia sa mi prace od obidvoch.

Sashinka, Saraby dakujem

Pozerala som v galerke priblizne prsia ako mam a videla som ze Cerven robi aj take pripady ako ja bez rezania dvorcov.
Toho sa dost desim. Najradsej by som si to tak nedala robit ale neviem ci sa to u mna bude dat.

henka88

angie77

a našla som si, že si mi to už písala. Máme podobné miery, len ja vážim teraz 55 kg, čiže to aj vidno na mojej postave, najmä v hornej časti. Myslíš, že aj tak budú nagori pre mňa vhodné keďže sú pevnejšie a na mne ich nemá moc čo priľahnúť :)

Lenkalili

julianka aano švehlik,

Susy budem mať 420 vysoky profil gule :) zafajčila som jednu dneska a už nechcem aj keď teraz mam najviac chuť :D

ďakujeeeem dievčata ked sa vratim z nemocky napišem isto...od zajtra krajši život!!! :-)

carina

Caute baby, prepacte ze sa idem pytat na ocne viecka. Ale stopercentne mate niektora skusenosti. Zaujimam sa o kliniky v kosiciach. Ked som si pred dvoma rokmi davala prsia (cerven), pamätam si, ze sa vela hovorilo o Magdovi v Chirmede. Diskusia v teme na vieckach stoji a nic sa tam nedozvies. Tu to stale zilo, tak prosim o rady. Mamina tentokrat potrebuje vyber dobreho lekara a tu vas stale bola halda ochotnych bab.
PS: s prsiami som spokojna. Ani po 2 rokoch ziadne tazkosti.

henka88

angie77

pozrela som si teraz tvoje fotky, lebo predtým som bola v práci :) a máš krásne tie prsia spravené. Veľmi pekné, také nejaké si predstavujem :) Prosím ťa pod prsiami máš koľko a nevieš koľko ti pridalo cm na objem táto 370 ml? Ja som uvažovala nad 365ml vysoký profil.