Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

all

kočky ja rozmýšľam, že by som si dala hneď po opke rovno zoperovať aj palce na nohách, lebo mám tam problém so zarastajúcimi nechtami. Chcela by som to mať naraz zkrku, kedže budem aj PN, len neviem či to zvládnem. Toľko bolesti. Neviem, či máte niektorá s tým skúsenosti alebo či si aspoň myslíte, že sa dá zvládnuť viacero bolestí :D Omnoho viac sa bojím tých palcov a už by som sa rada do toho odhodlala. Len neviem, či budem vládať chodiť na kontroly :)

deed

Tomyum :)
S tym bruskom mas pravdu, a vypuca je spravne slovo...

Ja mam taky ze voe a je v strede na haciky a zips ana ramenach na suche zipsy atie sa mi krcia :(
Zajtra sa aj na to opytam, idem bez krpca tak dufam ze nezabudnem, aj tak si asi secko napisem, lebo aj na cvicenie sa chcem spytat a plavanie a tak :)

tomyum1

Deed
Proti hrbeniu - ked budes zahojena treba cvicit chrbat (a snazit sa sediet rovno, drzat lopatky pri sebe). Aj brusko sa vtedy stiahne, ked sa hrbis sa vypuca (to je slovo :-)))...

tomyum1

Deed
Podla mna mame este stale opuch trosku, ked pises ze sa prsko v skafandri stiahne. Mas od skafandra otlacky ked ho das dole? Ja hej. Ja mam taky presivany lipoelastic. Nema suchace. Neboj prska sadnu a zrovnaju sa.
Napis co povedal mudr na kontrole... Drzim palce...
Ja mam kontrolu bud tyzden.

tomyum1

Assaabloy
Ahoj mojko tesim sa ze si napisala :-) davaj na seba pozor... Nemam na teba email tak ja som ti urcite nepisala... Pozri dozadu 2-3dni, tam som pisala ako sa mam...
Mas pravdu s fotenim a pozorovanim, ja uz radsej nefotim a nehladam kazdu nedokonalost, mam to lepsie ako predtym a budem spokojna ked sa zahoja. Treba im dat cas aspon 3 mes, potrebuju sa usadit. Zaujimave u mna ze teraz ked mam rovnake impl tak je aj tak jeden trosicku vacsi a to ten povodne mensi (minule mal vacsi implos tak bol vacsi), to sa predpokladam casom spravi ked sa vtrebe vsetok bordel a pripadny opuch.
Zlatino ked mi das email mozem ti pisnut...

tomyum1

Bittersweet
Ahooooj:-)
Dottore mi nedal ziadnu ofic zmluvu len podlal mailom nejaky papyrus co vyzeral ako objednavka, kde bolo zaloha 1500€ a cislo uctu a zvysok v hotovosti pred opkou. Napis mu email nech ti posle instrukcie.
Myslim ze operuje stvrtky a po 2 pacosky( cele 6 p prazdna chodba len jedna jeho izba obsadena plus seatricka), mali sme prist na 8 tusim a ja som isla prva, trvalo mu to 2 hod (reopka) a potom druha pacoska ktorej len vyberal prasknute implose a cistil ranu, to mu trvalo 3 hod. Ja som sa medzitym prebrala na pooperacke a hodku pockala na druhu pacosku, ju doviezli rovno na izbu ku mne.
Doporucujem ti zobrat si nieco silne na spanie lebo na posteli sa NEDA lezat, a sestricka nemala NIC na spanie, isla si vecer lazkat lebo bola unavena po xmas party :-) a my pacosky sme chodili po chodbe :-) keby som lezala a spala mozno by mi zilka nepraskla... Ktovie...
Ked mas este nejake otazky napis :-)

deed

Tak zajtra mam kontrolu po 6tt :) som zvedava co racz povie. Mam pocit ze ked nosim poop. Podprdu aj cez den tak nemam to lave vacsie, musimsa ho na to opytat.
Tomyum
Ja si myslim ze ta nerovnost je v pohode sak zajtra napisem ako som dopadla

Assabloy
Vcera som akurat na teba myslela, ze ako sa mas lebo si uz davno nepisala. Ja uz tiez nosim chalanov aj ked to je teda len 15kg tak asi to obmedzim.

Inak nemate kocky pocit, ze ten skafander sa tak deformuje? Mne ide hlavne o ramena, krci sa mi to tam a tlaci ma potom ten suchy zips.

A este jedna vec, co robit proti hrbeniu? Aj mm mi povedal ze sa hrbim este aj pri sedeni:((

assaabloy

Susy1982
ahoj jeeej to si ma potesila ze si napisala :) dobre teda uz budem davat pozor,ked obcas som na veci tak sama a tvrdohlavo som chcela urobit vsetko sama kedze chlapskej pomoci niet. no dufam, ze bude vsetko ok a dam si pozor uz. dakujem pekne za radu.
maj sa krasne, niekedy napis ;) a dobru noc

Susy1982

Assaabloy
dnes tu na fore trochu na fore trochu ,,oxidujem,,,ale neda mi neodpovedat ...ja mam dost namahavu pracu ,nosenie tazkych veci,makacka,bala som sa .. az 3mes.po op som takto zacala takto pracovat ,a prsne svaly som citila bolo to take neprijemne ,do roboty som este dalsie dva mesiace nosila pooperac,pod.,v nej to bolo super ,drzalo to prsniky a ja som sa citila istejsie...az tak po pol roku to pozvolna preslo do neutralu,a teraz v pohode..neboj sa ale daj este pozor,preda tie nase silikoniky su cenny pokladik....,inac mas velmi pekne urobene prsicka ,blizko pri sebe,ukazkove,nech sa ti dari

assaabloy

tomyum1
ahoj ako sa mas? ako prsia? vsetko v poriadku? ako si si mozno vsimla ja si robim starosti. no prsia sa usadzaju ajked ten maly roziel tam je ale to uz neriesim..ale ked si predstavim ze 20-40kg veci tazke som dvihala tak sa obavam.no asi by som sa mala viac setrit. ale nielen kvoli operacii ale celkovo sa dost premaham. nepysala si my ty na email? asi ano skusim ti napisat tam ;) tak zatial sa drz a napis ozvi sa niekedy papa

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk