Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Ahojte dievcata
dlho som tu nebola a tak ked nazeram na posledne prispevky som dost sokovana... a mam otazocku. som 15tyzdnov po opke a mam sa v celku dobre, stale nosim na spanie pooperacnu podprsenku lebo moj prsnik jeden bol vacsi a jeden mensi a po opke tiez jeden akoby posunuty vyssie. myslim ze pri asymetrickych prsnikoch je riziko ze tie prsia nebudu uplne identicke ale pekne sa mi upravuju, ajked malicky rozdiel tam bude. no to vidiet asi len s dobrym fotakom a riadnym bleskom. fotak robi svoje ako sme sa uz niektore presvedcili. ale dvihala som dost tazke veci :( a teraz mam strach ci to bude v poriadku. citim sa v poriadku,prsia su fajn ale po precitani tychto prispevkov o spadnuti prsnikov som sa zlakla. dievcata, je to nebezpecne dvihanie tazkych veci? ak ano ake rizika hrozia?? aj v buducnosti by mohlo nieco hrozit ked som teraz dvihala tazke??? dufam ze nie...
a..mamita, nena...je mi luto,ze vam tie prsniky klesli ale klobuk dole ze ste nasli odvahu nam to napisat a podelit sa so skusenostami!

bittersweet

sashinka1985 krasny prirodzeny tvar, myslim ze su take ake si chcela!

nena1, mamita tiez ma zrak prechadza z takehoto pristupu a to som mala o tomto dr top nazor! ja by som to urcite nenechala tak a skusila sa s nim ludsky o tom porozpravat, nech sa spamata!

tomyum1 otazka na nasho dottoreho, mam poslat zalohu a ziadala som este zmluvu, ktoru neposlal zatial, asi si nejaku dostala a kedy? a ako je to v den opky, hovoril ze mava viac pacientiek za den a to maju vsetky prist na rovnaky cas? sak by som sa tam ukusala od strachu!:)

sashinka1985

Tomyum

Hej rez mam pod prsiami. Neviem moja ti to vysvetlít, mne povedal, ze kriticke su take dva tyzdne kym sa implantat ulozi a ten jeden mi takto prelepil ze to zachyti implantat aby nesiel hore. Ja som sa radsej nepytala, bo po opkn som nenormalne stresovala, az tak ze som raz mala tep 120.
Dufam moja, ze prska sa ti rychlo zahoja a uz bude len dobre.

tomyum1

nena1 a mamita

som sklamana z pristupu vasho dr, ma povest precizneho dr... mali by ste trvat na bezplatnej reklamacii... alebo nech vam vrati eur a dajte si to opravit inde... po roku od op implose pod sval predsa nemozu tak klesnut!

tomyum1

sashinka
preco by sa mal implantat posunut hore ved robil rez v podprsnej ryhe nie? som myslela ze riziko posunutia hore je pri reze z podpazusia...
ja mam tiez na jednom hore viac opuch lebo mne tam praskla po opke zilka a vytvorila sa zrazenina ktoru dr cistil, takze teraz cele prsko sa dlhsie hoji...

sashinka1985

Tomyum1

Ten jeden prsník som mala dost napuchnuty oproti druhemu. Uz mi to pekne odpuchlo ale doktor mi povedal nech si to este tyzden tak prelepujem kvoli tomu,aby saimplantat neposunul hore.v stredu mam kontrolu dalsiu tak som zvedava co povie.

tomyum1

cuculka
ahoj mojko, dakujem krasne za odpoved :-) uz ma dost nebavi chodit v tom skafandri... aj ked jedno prsko mam este stale tuhe teda nie je uplne zahojene (snad to je normalne po 5tt a hematome a revizii) takze ratam s tym ze mozno doki povie ze skafander aj dlhsie nez 6tt... buduci tyzden idem k nemu na rande :-)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk