Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Babiky tak mňa už to čaká zajtra...zbehlo to ako voda podľa mňa, od októbra som na to čakala a už je to tu, zvláštne je že sa nejako vôbec nebojím ani nemám stres, asi príde až v noci keď budem zaspávať :) Tak mi držte prsty dufam že všetko dobre dopadne,

otazočka ešte mi nikto neodpovedal tak skúsim ešte raz- ako je to s fajčením, deň pred op už by som nemala?

henka88

angie77

nie si platená za reklamu nagoru? :D Lebo mali by ťa odmeniť za také pekné slová. :) Tak to je super ak máš len dobré skúsenosti s nimi. Uvidím ako sa s doktorom rozhodneme, ale vyberám medzi nimi a mentormi.

deed

Kocky
Tak som dnes bola na kontrole u racza, vsetko v poriadku, opuch nemam a ze ta nerovnost to je ukladanim a tym ze prave som mala kusok mensie najprv kukal, ze aka nerovnost co sa mi zda a ono to vidno iba z mojho vrchneho pohladu :) tak kukol zhora a ze fakt :)). A povedal ze to je uplne ok v ramci prirodzenosti prs takze neriesim ked to nevidno :)

A neuverite ale nemam nosit poop podprdu lebo tym ze som mala prsia celkom blizko pri sebe tak v tej podprde som ich mala uuuuplne zlepene takze mi ju netreba a nedajboze aby sa mi nezaparili ako prdelka detska :) takze ked chcem na noc mozem sportovu ale nemusim vobec a podprdy hocijake uz mozem nosit, podla toho ako sa v nich budem citit :))

A pytala som sa aj cvicenie tak po 6tt mozem zacat vsetko s mierou - opatrne a po 3 mesiacoch uz naplno aj plavat sa da

A este mi povedal ze mam trosku tvrde jazvy tak kazdy den 5 minut masirovat s mastnym kremikom napr nivea

Takze asi tak v skratke :)

henka88

marikamarika, sashinka1985

Ja som sa nakoniec rozhodla odstúpiť od nich, lebo nebolo to pre mňa "to pravé" už od začiatku. Asi sme si s dr. nesadli, však to poznáte. Ja som bola predtým u Tršku a ten ma oslovil viac, ako potom dr. Racz. Ale nakoniec som sa vybrala ešte na jednu konzuláciu k dr. Paliatkovi a definitívne som sa rozhodla pre neho. Páčil sa mi jeho prístup, aj predstavy (hoci menšie ako moje :)a mala som z toho hneď dobrý pocit. Takže sa zverím do rúk jemu. :) Ale dr. Racz je určite veľký odborník a má pekné práce, ale tých odborníkov a kvalitných je strašne veľa. Čiže je to len na dojmoch a pocitoch.

marikamarika

Sashinka

Ja mam opku 27.2 a este jednu konzultacku teraz v piatok kde uz uzavreme tie velkosti...ale uz sa neviem dockat boze ten cas tak dlho plynie ked sa na nieco tesime :)

marikamarika

Henka88

Ona ma fakturu za vykonany zakrok to je jedine potvrdenie..nema zmluvu, a inak tiez ma nagor. Chystas sa paliatkovi? Interklinik ta presiel? Preco?

angie77

henka88

ešte som zabudla napísať, len tak pre zaujímavosť :) že značka Nagor ako jediná dostala v roku 2013 ocenenie FaceMyBody Award v kategórii: Najlepší produkt v estetickej chirurgii...

..ale samozrejme v dešnej dobe sú už všetky značky silikonov veľmi kvalitné..je z čoho vyberať

sashinka1985

Yanka8

Kazda ti odporuci svojho doktora u ktoreho bolaa s ktorym je spokojna. Ja som na konzultacke bola len u doktora Racza a stacilo mi tych par minut aby som vedela, ze som si lepsie nemohla vybrat. velmi Prijemny, zodpovie ti na vsetky otazky a hlavne robi prsia pekne prirodzene.!velmi pekne prostredie a super starostlivost po opke.ak sa nevies rozhodnut, chod na konzultaciu aj k raczovi aj cervenkovi a uvidis sama.dolezite je aby si doktorovi vo vsetkom doverovala.drzim palce nech sa dobre rozhodnes.:-)

angie77

henka88

o nagoroch sa mylne myslí že sú tvrdé a práve naopak oni sú mäkkučké, len ako som nižšie písala majú v sebe mäkký ale stabilný gél, ktorý sa vždy vracia do pôvodného tvaru, takže sa nijak nerozlievajú ...

z mojích skúsenosti ktoré mám a to ich mám už vyše roka som s nimi veľmi spokojná, ja mám anatomické a vyzerajú úplne prirodzene, nevidno mi okraje a to som tiež chudá, sú úplne prirodzene mäkkučké, pravdupovediac ani si neviem predstaviť že by boli ešte mäkšie...mne zmäkli veľmi rýchlo do 3 mesiacov od opky som ich mala v podstate v rovnakom stave ako teraz...ja som poctivo každý deň hned ako zliezli chrasty z jaziev používala lioton gel, je super na opuch, modriny a prsíčka po ňom krásne mäkli..bolo to na doporučenie doktora a neviem si ho vynachváliť

podprsenku som mala tú so suchým zipsom na ramenách a medzi prsiami na háčiky a zips..neviem ako sa volá, ale doteraz v nej ešte spávam :)

henka88

angie77

ďakujem ti veľmi pekne za obšírnu odpoveď aj osobné skúsenosti. Ja rozmýšľam nad nimi, lebo majú presnú veľkosť, ktorá by mi rozmermi sedela. Na dotyk sú teda príjemné? Ja som chudšia, bojím sa celkom toho vlnenia, ale zas by som nechcela ani moc pevné prsia, ktoré sa nepohnú :) Zmäkli ti rýchlo? A inak akú majú podprdu k nim, lebo ja som kukala na nete a sa mi zdala taká dosť veľká, že či ju nebude vidno pod oblečením. :) dík