Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

marikamarika
Dakujem moja, mam sa dobre. Ja som bolest nemala len par krat som mala take navaly, ked som zacitila tlak na prsiach, tak som sa akokeby zlakla, prislo mi teplo a mala som pocit ze odpadnem. Asi sest krat som to mala. Som hlupa ze?namiesto toho aby som sa vytesovala, tak som stresovala jak hlupa. Bala som si aj podprdu odopnut, ze zacitim taky tlak a zasa to na mna pride. Uz je to fajn a dufam ze sa budem uz len vytesovat.

marikamarika

Slniecko83

Nie nie, pred opkou nic, ani parfem, makeup, ani pit, cista osprchovana bez nicoho ani sperky..
Drzim ti kocka zajtra palce a ked sa vyspinkas buded uz kocka prsatica ;)

sashinka1985

Petka79

Wau to je ina zmena tvoje prsicka. Pekne ti ich doktorko urobil. A som rada, ze kontrola dopadla dobre. Tak sa pekne zotavuj, tesim na dalsie foto!

Nena1

all
nestrašte! Kapsula to asi nebude, šak ma videl Červeň teraz v piatok a nič také nepovedal. Ja keď upažím, tak tie prsia sa vytlačia obidve do strán, ale keďže som jednou rukou fotila, chcela som to ukázať aspoň na jednom prsníku. Pri kapsule, aspoň, čo som čítala teraz na nete, vraj tvrdnú prsia a pobolievajú. Čo u mňa nie je. Aj mi ich Červeň riadne pomačkal :-) A ešte keď stojím rovno, prsia sú pomerne rovnaké. V galerke 4 foto od zadu. Oni mi proste tie implantáty vo vnútri kĺžu, ako keby tá kapsa bola väščia ako imploš...

sue33

Titten
implantat nemenil len mi ho spustil. Prebiehalo to v plnej narkoze a trvalo to asi pol hodinu. Povedal mi ze urobil vsetko možne aj nemožné pre to aby to bolo v poriadku a ze sa modlil, aby sa mi to podarilo. A podarilo sa;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk