Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

anosa 12

ahoj ja mám po opke rok aj dva mesiace a stále spávam v skafandri...nie je to už nutné samozrejme, ale ničomu tým neublížiš..prská sa v noci ťahajú na jednu stranu, hlavne keď spávaš na boku a tak len pekne predchádzaš natahovaniu kože a predchádzaš vznikom vráskam v dekolte, pretože prská pekne celú noc držia pevne bez pohybu:)

ja som si na ňu tak zvykla, že ked občas spím bez nej vadí mi ked sa mi prská tahajú dole pri spaní na boku..samozrejme nemusí to byt len pooperačná podprda, kludne stačí aj ľahká športová

henka88

tomyum1

ja mám zmluvu so súkromnou klinikou, ale nič v môj prospech som tam nenašla. :D čiže ak sa nevydarí opka, ja si za to podľa zmluvy nepriamo budem zodpovedná, lebo som mala s tým rátať :D

anosa 12

Baby , mam otazku prosim nosite po 6 tyzdnoch skafander na noc? Kazali Vam dr.? Ja ho asi milujem a neviem spat bez neho.

Tinizmus

A este by som sa rada opytala :) Ako viete, u Fabryho sa ide po opke domov, ako ste to zvladali ? A nazory na Eurosilicon? Kedze Fabry robi len s nimi...

Tinizmus

Ahojte baby, som uz asi xta, ktora sa pyta na foto vo fotogalerii, ale nikde som nevidela odpoved, ako sa tam dostat... v aprili idem na opku ku mudr fabrymu, preto by som rada videla viacero fotiek :)
dakujem a zelam kraasny dnik

bittersweet

tomyum1 uz mi je to jasne, preto trska odisiel z interklinik a paliatka z esthemed (ak som to spravne vysnorila:)) a kopu sami za seba. budem musiet dottremu asi cengnut osobne a dohodnut sa nejako, nech su vsetci spokojni:) rande sme uz mali (zla nalada:)) a dalsie zatial v plane nie je, vtedy sme dohodli tie Mentory 330ml.

tomyum1

Bittersweet
Na sukr klinikach napr avelane alebo interklinik by si nemohli dovolit nedat ti zmluvu, to len takito privatni dr to tak robia... Mohli by baby od trsku napisat ci maju zmluvy...
Daj vediet potom... V piatok ides na rande tusim? :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk