Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

nena1,

ako ti napisala susy, mne sa tiez zda, ze jeden prsnik akoby sa zacinal deformovat. Mozno blba foto, ale zda sa mi to tak. Ja by som trvala na korekcii, nie nechat to tak.

Inak, co ste pisali o podliepani prs pri podprsnikovom reze, mne nic nepodliepali.

Juliana,

niektore okruhle sa tlacia tym pasom dole, aj mozno opuch to zmiernuje, skus to vydrzat a nedavaj to dole vobec aspon tie prve 3-4tyzdne, aby implose ostali kde maju

juliana581

all

inak baby, tie čo máte guľaté implantáty, museli ste nosiť na pooperačnej podprde hore ten pás čo sa prilepuje?
lebo mne to strašne vadí a tlačí ma to...akokoľvek si ho dám...a mám ho nosiť 2 mesiace v kuse...no bohužiaľ často ho dávam dole, kvôli tomu, že ma to bolí

juliana581

sashinka1985

ja ju mám niekedy dole aj 2-3 hodiny...pokiaľ sa vyperie, uschne..to je čas...
za ten čas pozerám telku a snažím sa byť v kľudovom režime alebo si ich obzerám :-D periem ju 1-2 krát do týždňa...podľa potreby
som 3+ týždne po, ale takto fungujem od začiataku

sashinka1985

Henka88

Dakujem. Ja som tiez spokojna, a vacsie som nechcela. Urobilo mi to rozdiel v obvode 7 cm, coje u mna dost kedze predtym som boĺa plocha jak decko a mala 79cm v obvode.
Moja to ides koncom februara na opku alebo na konzultacku k raczovi?uz vies aku velkost?

Susy1982

Nenuska
budem uprimna ,jeden prsnik vyzera ok a ten druhy akoby zacinajuca kapsula,prso evidentne zmenilo tvar a trochu aj posun,ja by somm od lekara neodisla bez riesenia,a urcite si nechce pokazit svoje meno,a vyde ti v ustrety aaaak nie musis byt nekompromisna....

henka88

nena1

nechápem ako mohol povedať dr. Trška, že je to ok. Určite sú padnuté, a je škoda že si to nechce priznať alebo čo je za tým. Držím ti veľmi palce, nech to všetko dobre dopadne a vyrieši sa.

henka88

sashinka1985
veľmi pekné a vydarené, máš sa z čoho tešiť. Ale nechcela si väčšie? Inak ja pôjdem k nemu až koncom februára, ak to teda ostane u nich. :)

slniecko83

sashinka1985

Dakujem vsak nervozita stupa neviem ani ci spat budem od nervozity. Rano uz o pol 5 musim vyrazat z domu. Ozvem ako budem moct jak som na tom

peta79

Nena1
Uf,Nenuš tak to ti podľa mňa dosť prepadli :-( to sa akože ten Trška nehanbí povedať,že je to OK? No držím palce,aby ťa Červeň dal do poriadku :-)

sashinka1985.
Pekné prsíčka,vydarená prácička. Nech sa už len zotavujú :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk