Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

bittersweet, do leta nebudem nič riešiť, len zbierať informácie a možnosti, potom to s ním určite preberiem, ešte som len tri mesiace po opke, takže by ma tak skoro neoperoval nik, navyše chcem schudnúť nejaké kilá, takže tým sa prsia zase inak vytvarujú a ak sa na niečo u neho odhodlám, tak najskôr na jeseň (t.j. do roka od pôvodnej opke) a ak nie, tak neviem, asi začnem chodiť na psychiatrické sedenia s názvom "mám sa rada taká aká som" :D

Tina05

Miska82

Ahoj. Dnes som sa tu kvôli tvojmu príspevku zaregistrovala. Mám rovnaký problém ako ty. Tiež mám asymetriu a rozdiel medzi prsiami 1,5 čísla a chystám sa na operáciu v lete.

bittersweet

zuzka.forum tak jasne, je to aj vec financii a nemalych. skusila by som Mladeka konfrontovat s nazorom inych kolegov, podla mna sa ozaj netreba bat, ved ide o vela, uvidis ako zareaguje a ci ta presvedci.

Zuzka.forum

bittersweat - veď hej, teraz to už aj mne dávala logiku, že pri rôznych implantátoch je ťažko dosiahnuť rovnosť prsníkov, keďže je každý INÝ a v tom je hlavný problém, ako som už písala, pre mňa je bohužiaľ neskoro.. Budem posielať fotky + konzultácie s inými, ale každý nový zákrok by som musela platiť v plnej výške. Potom mi príde, že prvých vyše 3tis.som vyhodila zbytočne, vycálujem ďalších 3tis (keď našporím,bo nemám) a aj to ktovie s akým výsledkom a trápením (na dvakrát,samá jazva a pod.), čiže 6tis.v lufte a spokojnosť aká-taká či žiadna? Fakt sa hrozne bojím ísť do toho ešte raz. :(

Zuzka.forum

tomyum - poslala som ti to na tú novú adresu. :)
Miska82 - no skús ako ti radí Nena1 viaceré konzultácie, treba to poriadne všetko zvážiť a čo najviac sa informovať. Ja som si tu pred časom vyčítala, že som si vopred vôbec nijako nezisťovala aké mám možnosti s tými mojimi asymetrickými ovisákmi, ani na nete ani rôznymi konzultáciami. Proste som išla za chirurgom najbližším k bydlisku, spoliehajúc sa na jeho odbornosť pri posúdení stavu a spôsobu operácie. Toto forum som našla až po operácii a až potom som zistila, že existujú rôzne spôsoby, napr. ako píše Stefani, že na dvakrát.. to KEBY som vedela predtým, ach jaj :( Takže zisťuj, zvažuj, posudzuj, do mája to ale asi nestihneš, no radšej počkaj a neunáhli sa, dohodni si termín na jeseň a na vianoce budeš mať darček pod stromček. :)
Stefani - no super, verím že to dobre dopadlo, daj potom fotky. :) Tiež si myslím, že mi to mali robiť na dvakrát a s rovnakými implošmi, nuž teraz je už neskoro plakať nad rozliatym mliekom..

Miska82

Nena1, Stefani, doka, dakujem baby. Co som zatial citala, tak myslim, ze modelaciu vedia spravit pocas jednej operacie aj s vlozenim implantatov. Pojdem to este vsetko popozerat, a tiez omrknem toho MUDr. Trsku. Ale aspon trochu ste ma ukludnili :)

bittersweet

zuzka.forum super napad napisat viacerym doktorom,mne to pride logickejsie, dat rovnake implantaty a vacsi prsnik dorovnat, ved uvidis co ti napisu dalsi doktori.tu na fore som ale aj v pripade obycajneho zvacsovania pri asymetriach rozdielnymi implantatmi postrehla vacsinou nepsokojnost bab, ze prsia nemaju skratka rovnake.

nena1 a preco si vlastne presadzovala mensi implantat, povodny ti nesedel?

Diancheck

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Vcera som bola na konzultacii v BB, vybrali sme uz aj velkost implant. Rozhodovala som sa medzi 575 a 630 ml. Zvazujem este len predsa ze to dam na 630, viete mi poradit, resp. poslat foto ak niektora mate taku velkost? dik

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk