Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Baska90

Ahoj monci666 a na klinike kam ides nemaju taku moznost vybavenia vsetkych testov? Lebo viem ze sa to da na sukromnych klinikach aj za jeden den ale stoji to okolo 150euri. A aku velkost si davas? Ja si davam len 15dni dovolenky tak dufam teda ze budeme cim skor fit :D

Baska90

Ahoj monci666 a na klinike kam ides nemaju taku moznost vybavenia vsetkych testov? Lebo viem ze sa to da na sukromnych klinikach aj za jeden den ale stoji to okolo 150euri. A aku velkost si davas? Ja si davam len 15dni dovolenky tak dufam teda ze budeme cim skor fit :D

Baska90

Ahoj monci666 a na klinike kam ides nemaju taku moznost vybavenia vsetkych testov? Lebo viem ze sa to da na sukromnych klinikach aj za jeden den ale stoji to okolo 150euri. A aku velkost si davas? Ja si davam len 15dni dovolenky tak dufam teda ze budeme cim skor fit :D

Baska90

Doka neboj sa bolesti,po narkoze sak to este budes taka omamena si myslim a lieky proti bolesti uz budes mat v sebe ja sa skor bojim co o par hodin :D ale radost je vacsia ako strach. Bude mi davat 360 ml, spravi mi to velkost C a pan dr operuje v petrzálke a mozno aj inde ale o tom uz neviem. Velmi mily sympaticky len nejako nemozem,najst fora kde sa o nom pise

Monci666

Caute baby ...aj ja sa chystam 28.maja na opku...mam kazdy den zmiesane pocity cim je to blizsie tym viac :D ....ale potom si kuknem neake kozate celebrity heh a nie je o com ...musim mat kozy :D ......dufam ze budem po 2 tyzdnoch fit lebo mam dost tazku manualnu pracu ...este tie predoperacne ... su tu baby ktore robili predoperacne v ZV BB ??? ....da sa to za jeden den zvladnut aj s vysledkami ??? diky

doka

ja sa najviac bojím tých prvých bolestí po prebratí z narkozy :(
Dúfam,že to nejak rozdýcham :).Do 11.2. ťa ešte stihnem informovať,ale ak to dám ja-tak potom už naozaj hoc kto :))
Baska90-a kde on operuje? S tým menom som sa ešte nestretla.... A akú veľkosť ti ide dať?

Nena1

Po dvoch tyzdnoch som isla do prace. Praca pri pc. Fungovat sa da, je to este take opatrne. Ziadne dvihanie tazkych veci, zakaz dvihat ruky nad hlavu, respektive nad uroven ramien. Pomalsie som obliekala kabat, ale fungujete viac menej samostatne.

Baska90

Doka ahoj ;) ja idem k dr sipkovi 11.2 uz aby bol ten datum :D len skoda ze babyy nepisu ci boli u neho. Mna by zaujimalo ako dlho trva to hojenie ci po dvoch tyzdnoch uz mozem normalne fungovat

michsz222

Dobrý večer, som tu nová a čítam a čítam.... tak konečne som sa aj ja odhodlala a idem do toho :) v apríli idem na konzultáciu do BB pánovi dr. Červeňovi.