Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

sashinka1985
veľmi pekné a vydarené, máš sa z čoho tešiť. Ale nechcela si väčšie? Inak ja pôjdem k nemu až koncom februára, ak to teda ostane u nich. :)

slniecko83

sashinka1985

Dakujem vsak nervozita stupa neviem ani ci spat budem od nervozity. Rano uz o pol 5 musim vyrazat z domu. Ozvem ako budem moct jak som na tom

peta79

Nena1
Uf,Nenuš tak to ti podľa mňa dosť prepadli :-( to sa akože ten Trška nehanbí povedať,že je to OK? No držím palce,aby ťa Červeň dal do poriadku :-)

sashinka1985.
Pekné prsíčka,vydarená prácička. Nech sa už len zotavujú :-)

peta79

martina0402
Maťka,kontrola dopadla dobre.Že by malo byť všetko v poriadku. Už sa môžem aj bez pooperačnej podprdy osprchovať :-) na kontrolu idem zas za mesiac.Dnes mi povedal,že stačí keď budem 3.týždne nosiť stále tú pooperačnú podprdu a potom stačí len na noc. Cez deň mám nosiť podprsenky s kosticou,ktorú si mám upraviť,aby ma netlačila a nemá byť vypchatá,len látková,aby sa prsia nestláčali,aby sa formovali :-) už mám v galerke aj foto :-)

sashinka1985

Henka88

Fotky som poslala uz ale nevedela som ako dam opis na danu fotku tak su bez komentara. Ja ale fotku urobit neviem dobru. A este mojim mobilom, to je des:-) vsak uvidite. Kedy si si dohodla dalsie stretko s dokym?

bittersweet

Luky2112 ja mam doma dokonca dve male deti, 3 a pol a 1 a pol cize obavy su velke, ako to bude. Ale baby co tu na fore prispievaju hovoria, ze sa to s pomocou rodiny da a aj kamoska co ma 2 rocneho syna potvrdila. Ze sice potom to bolo cez bolest ale dalo sa nejako a casto improvizovala.

Nena1

Susy1982
Ďakujem, ale ja to mam vkladané cez dvorce a po 7 mesiacoch už nič nenarobíš. Podliepaju sa prsníky , keď sú vkladané z podprsnej ryhy. Poslala som aj foto do galerky, tak keď ta budú dajte kuk a Váš názor.Vďaka prsatice ;-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk