Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

kočky
vľavo hore máte aj možnosť "vyhľadávanie" s takou lupou.Takže niektoré otázky vôbec nemusíte dávať. Stačí si dať filter, aký len chcete a čítať príspevky od koho len chcete. "príspevky od používateľa" .Vyskúšajte... Ale potom, aby ste nezabudli, že treba ísť aj spať :-))

deed

Henka88

Velkost implosov nezavisi od sirky hrudnika, ale jednotlivych prsnikov...
Nepostrehla som, ci si uz bola na konzultacke, ale tam by ti mal dr zmerat jednotlive prsniky na sirku v cm a podla toho aj implos

Ten mentor pdf si uz nasla ci mam pohladat ten link? :)

Nena1

henka88
moje imploše majú šírku 12,8 cm a výšku (profil) 5,1cm
Reklamovať to už nebudem. Stačil mi jeden pokus. Som pripravená znovu si to zaplatiť, ale chcem byť spokojná.

henka88

nena1
asi by si to mala teda skúsiť reklamovať a nedávať ďalšie peniaze za to, ak máš na to nárok - lebo hádam sa tomu dalo nejako predísť. A široké imploše si malo koľko? Lebo ja mám pod prsiami 76 cm, čo je dosť šírka, a neviem či tieto stavy je lepšie riešiť širšími implošmi alebo užšími, ale ja čo mám teraz svoje mini prsia, tak keď si ľahnem, tak zmiznú hneď na strany :D a nechcem aby sa to robilo pri mojich zväčšených. A sval mám asi tiež minimálny, tak neviem, že keby mi dali širšie, či to aj tak len nepôjde do tých bokov.

mamita

Anosa 167 cm, 57 kg....ja som bola za menšie tak 400 ale dohodli sme dá že bude počas opku skúšať lebo som to mala s modelaciou a vyberie mi veľkosť počas opky tak som dostala 460

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk