Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

sashinka
preco by sa mal implantat posunut hore ved robil rez v podprsnej ryhe nie? som myslela ze riziko posunutia hore je pri reze z podpazusia...
ja mam tiez na jednom hore viac opuch lebo mne tam praskla po opke zilka a vytvorila sa zrazenina ktoru dr cistil, takze teraz cele prsko sa dlhsie hoji...

sashinka1985

Tomyum1

Ten jeden prsník som mala dost napuchnuty oproti druhemu. Uz mi to pekne odpuchlo ale doktor mi povedal nech si to este tyzden tak prelepujem kvoli tomu,aby saimplantat neposunul hore.v stredu mam kontrolu dalsiu tak som zvedava co povie.

tomyum1

cuculka
ahoj mojko, dakujem krasne za odpoved :-) uz ma dost nebavi chodit v tom skafandri... aj ked jedno prsko mam este stale tuhe teda nie je uplne zahojene (snad to je normalne po 5tt a hematome a revizii) takze ratam s tym ze mozno doki povie ze skafander aj dlhsie nez 6tt... buduci tyzden idem k nemu na rande :-)))

sashinka1985

marikamarika
Dakujem moja, mam sa dobre. Ja som bolest nemala len par krat som mala take navaly, ked som zacitila tlak na prsiach, tak som sa akokeby zlakla, prislo mi teplo a mala som pocit ze odpadnem. Asi sest krat som to mala. Som hlupa ze?namiesto toho aby som sa vytesovala, tak som stresovala jak hlupa. Bala som si aj podprdu odopnut, ze zacitim taky tlak a zasa to na mna pride. Uz je to fajn a dufam ze sa budem uz len vytesovat.

marikamarika

Slniecko83

Nie nie, pred opkou nic, ani parfem, makeup, ani pit, cista osprchovana bez nicoho ani sperky..
Drzim ti kocka zajtra palce a ked sa vyspinkas buded uz kocka prsatica ;)

sashinka1985

Petka79

Wau to je ina zmena tvoje prsicka. Pekne ti ich doktorko urobil. A som rada, ze kontrola dopadla dobre. Tak sa pekne zotavuj, tesim na dalsie foto!