Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kejtynka

Bittersweet
Konzultacia unho bola úplne super, tá nervozita co som prezivala ked som sedela v čakárni zo mna odpadla po 15 sekundách ako som tam vstúpila. Pýtal sa ma na moje predstavy, nechal ma rozprávať, vsetko si vypočul a potom ma obzrel. Dlho zvazoval vhodne implantaty, ja som chcela povodne gulate, ale povedal mi dost padne dôvody prečo by mi ich nedal a nedoporucoval... Takze nakoniec budem mat anatomicke. A máš pravdu, nemeral, ale ja mu doverujem, ze to ma v oku. Plus tam boli ešte další dvaja mladi fesni doktori, jeden je jeho nástupca a všetci sa zhodli.

Nena1

henka88
ja Ti neviem, ako mám a či nemám prepadnutý hrudník. proste to povedal. A keďže ja mám stále problém chodiť pekne vystretá, tak som to brala tak, že asi mám... A mám širokú hrudnú kosť. A to je fakt. To vidím aj ja. Pod prsiami som mala 73 cm. Cez prsia neviem. Ale určite nie o moc viac haha! Ja som svoj stav vyhľadávala na nete, či sa niečo viacej nedozviem. Našla som jeden taký prípad na Omlazení CZ. Tá dievčina tam mala foto v ľahu a podobalo sa to veľmi na môj stav. Doktor jej to uznal ako reklamáciu a vymenil jej imploše za väčšie a musel jej na bokoch zošiť sval, aby prsia neprepadali. Takže, ako laik dedukujem, že mi asi doktorko urobil väčšiu kapsu na imploš. Fakt, neviem... Opraviť to určite chceeeem. Ja som znášala opku veľmi dobre. Len po opke tá rekonvalescencia s chrbtom ma desí :-( Mám dosť rokov a nemám za čím čakať. Chcem byť pekná teraz!

anosa 12

Mamita pls aku mas vysku a vahu? Dala si hornu hranicu ako odporucal dr?
Resp. kolko najviac Ti odporucil?
Ono keby mas prirodzeny pokles tak to nemusi byt na skodu.

mamita

Marikamarika....neviem.... Ja som si myslela že mne sa to stalo preto lebo implantaty boli veľké a ťažké a keby som mala menšie tak sa to nestane....ale opytam sa doktora na kontrole že čím to je

marikamarika

Babule ahojte

Aka diskusia sa tu strhla :) no ale k teme chcem sa opytat a teda pokles je pricinou coho? Anatomie, lekara ci? Vobec tomu nerozumiem ako sa to deje..

henka88

nena1
ako prepadnutý hrudník? To by ti predsa smerovali prsia dnu, nie von :) Koľko si mala prosím ťa predtým pod prsiami a cez prsia. Mne povedal Trška, že mám klenutý hrudník - čo sa mi podobal na tvoj a že mi pôjdu prsia automaticky od seba.

anosa 12

Mamita kvoli tebe si asi vybavim pristup do galerii:-D
Ale myslim si, ze ich nemozes mat nejak moc poklesnute.
Ze mozno prehnana kritika...nemoze byt?

Ja som sice kratko po opke , uplne som spokojna , proste nemam absolutne co dr. vytknut. Uz len vyckat casu ako hus klasu.:-D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk