Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

all
nestrašte! Kapsula to asi nebude, šak ma videl Červeň teraz v piatok a nič také nepovedal. Ja keď upažím, tak tie prsia sa vytlačia obidve do strán, ale keďže som jednou rukou fotila, chcela som to ukázať aspoň na jednom prsníku. Pri kapsule, aspoň, čo som čítala teraz na nete, vraj tvrdnú prsia a pobolievajú. Čo u mňa nie je. Aj mi ich Červeň riadne pomačkal :-) A ešte keď stojím rovno, prsia sú pomerne rovnaké. V galerke 4 foto od zadu. Oni mi proste tie implantáty vo vnútri kĺžu, ako keby tá kapsa bola väščia ako imploš...

sue33

Titten
implantat nemenil len mi ho spustil. Prebiehalo to v plnej narkoze a trvalo to asi pol hodinu. Povedal mi ze urobil vsetko možne aj nemožné pre to aby to bolo v poriadku a ze sa modlil, aby sa mi to podarilo. A podarilo sa;)

juliana581

sue33

napísala si to veľmi pekne a som rada, že si nakoniec spokojná a podelila si sa s nami aj s takou skúsenosťou...nie je vždy všetko také ružové ohľadom silikónov a sú rôzne prípady..ty si ten lepší, že si mala normálneho spoľahlivého chirurga....nie všetky to tu môžu povedať...bohužiaľ..., len nechápem ako môžu byť niektorí takí povrchní....no nie nadarmo sa hovorí..."keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú"...

Titten

sue33,

mozem sa spytat, pri tej korekcii ti implos aj menil, ci len to poposuval, ci ako prebehla ta reopka?
Super, ze aj taketo charaktery tu mame a nie byt mily, len ked idu peniazky na ruku.

Titten

slniecko83,

pred opkou by si sa nemala nicim babrat ani deodorant, ani telove mlieko, mas dojst osprsena.
Drzim ti na zajtra palce, potom sa ozvi, ked sa , ze ake su pocity z novych cecuchov

sue33

Ahojte dievčatá, ja som po operácii uz 14 mesiacov a po reoperacii 7 mesiacov. Sem tam si vás rada prečítam aj po takej dlhej dobe, ale uz neprispievam. No neda mi nezareagovať na problém kt. tu píše nena1. Mna operoval dr. Cerven a stalo sa mi, ze sa mi jeden implantat vysunul. Od prvého pohladu do zrkadla bolo každé prsko iné a stále sa to len zhorsovlo. Skúšala som vsetko možné aj nemožné. Správala som v pooperacnej podprde az do reoperacie, dávala som si pás do kríza, dieťa som na ruky nevzala pol roka...Som bojko a pedant jak blbec, takze som dodržiavala vsetko do bodky a predsa sa mi to stalo. Bolo to veľmi vidiet a dokonca ma to bolelo. Mala som pocit, ze tam mam zaseknuty nerv. Tlačilo ma to a vyzeralo to veľmi nepekne. Tak som sa objednala na kontrolu a dr. mi sám od seba navrhol, ze pokial súhlasím, rad mi to opraví. Ze proste aj telo môže takto zareagovať. Neobviňoval mna, ani seba. Jednoducho mi len navrhol, ze mi to opraví a samozrejme zadarmo. Ja som žiadnu reoperaciu nenavrhla, ani som nic nereklamovala, len som chcela vediet jeho názor. Toto fórum mi veľmi pomohlo a su tu strasne zlate a ochotne baby, ktoré mi ochotne odpovedali na moje ustráchane otázky ked som sa rozhodovala ci a ake prsia by som chcela. No ked som napísala, ze sa mi vysunul implantat, začali tu padať názory, ze som som si nedávala pozor, ze som ASI dvíhala niečo tažké, nenosia pooperacnu a podobne. Veľmi ma to sklamalo, pretože tu som čakala podporu. Od tej doby som ani raz neprispela a nepridala ani jednu fotku.Paradox je, ze doktor ma ani raz neobviňoval, ze som si to spôsobila sama. Bol úžasný a postavil sa k tomu ako frajer. Som 7. mesiacov po reopke a prsia mam nádherne, nic ma neboli, nic netlačí, proste mi prsia robia pri pohľade do zrkadla len radost. A tu vidiet charakter lekára. Ked si za operáciu platíte každý jeden chirurg Vám ju s radosťou urobí, no charakter sa prejaví az ked sa objaví problém. Som stastna, ze som sa rozhodla pre neho a Vám prejdem aby ste si vybrali rovnako charakterného človeka a lekára ako ja.

slniecko83

Kocky taka otazocka zajtra mam opku ale neviem kde budem mat rez ci pazuchou alebo pod prsom a tak sa chcem spytat mozem pouzit deodorant pod pazuchy? Ci radsej nie ak by mi rez isiel tade?