Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Babule ahojte

Aka diskusia sa tu strhla :) no ale k teme chcem sa opytat a teda pokles je pricinou coho? Anatomie, lekara ci? Vobec tomu nerozumiem ako sa to deje..

henka88

nena1
ako prepadnutý hrudník? To by ti predsa smerovali prsia dnu, nie von :) Koľko si mala prosím ťa predtým pod prsiami a cez prsia. Mne povedal Trška, že mám klenutý hrudník - čo sa mi podobal na tvoj a že mi pôjdu prsia automaticky od seba.

anosa 12

Mamita kvoli tebe si asi vybavim pristup do galerii:-D
Ale myslim si, ze ich nemozes mat nejak moc poklesnute.
Ze mozno prehnana kritika...nemoze byt?

Ja som sice kratko po opke , uplne som spokojna , proste nemam absolutne co dr. vytknut. Uz len vyckat casu ako hus klasu.:-D

mamita

Nena ja si tiež myslím že je výborný lekár starostlivosť bola super aj príprava na opku...Len ja som mu možno zrovna nevyšla....ale videla som jeho práce a boli a sú skvelé veď pre to som si ho vybrala

bittersweet

Mamita a nepoklesli ti rovnako, ako v albumoch nick katka33? Foto uplne na konci, vyzeraju poklesnute, tiez inak dr.Trska.

Inak toto by ma zaujimalo, coho sa vlastne domozem, ak by som bola nespokojna a to objektivnym zavinenim doktora. Ako tak pozeram tusim nicoho.

Ja by som asi sla k viacerym dr kebyze som nespokojna, lebo kazdy moze mat nejaky zistny dovod k svojmu postoju.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk