Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Nena1
dr sa radsej tvaria ze sa im paci ich vytvor, nehrnu sa do opravy a reklamacie zadarmo. aj minarovjech hikal ze ake dobre kozy a pritom zle odhadol velkosti, jeden prsnik o cislo vacsi, ked som zbadala jeho fotky 6tt po p, bolo mi na odpadnutie a on sa tvaril ako majster sveta. nemalo zmysel s nim nieco riesit, radsej som isla inam.

anosa 12

Nena1 neondzi ma, na nervy som, bo som sa vzila do tvojej kozi a teda moju opku mamv cerstvo v pamati a diky:-P:-P:-P

tomyum1

Nena1
Co povedal dr Cerven, preco poklesli prsia? Malo pevna koza, prilis velky implantat, alebo chyba dr (aj ked dr jeden na druheho sa radsej nevyjadruju)? Zaujimave, ze aj tebe aj mamite sa stalo to iste a obidve u dr. Trsku ste boli a rez bradavkou.
Podla foto to vyzera normalne, pekne prirodzene prsia (prirodzene prsia maju trosku previs). Co povedal dr. Cerven co sa s tym da robit pri reopke?

Tolko si vytrpime, minieme kopec eur, tesime sa, a potom toto... :-(((

mamita

No ja si ju tiež neviem predstaviť pre mňa to bola najhoršia bolesť v živote a neviem či bu som sa na to ešte dala

Nena1

hehe kočkýýý
aká diskusia sa tu zvrhla :-) Nebojte saaaa!!! To len ja som smoliar :D Viac ma serie ten keratín!

anosa 12

Mamita , nerozumiem tomu celemu. Bo dr. mal velmi dobre referencie...dost ma to cele vystrasilo. Neviem si predstavit reopku tak rychlo po opke...zbytocne...kopec bolesti, zariadovaciek okolo toho plus dalsie prachy...a hlavne ma sokuje , ze podla neho je to ok, ked teda nena1 je nespokojna a evidentne je niekde chyba...

Nena1

tomyum1
ak by Trška povedal hneď, že to nie je dobré, dala by som to opraviť jemu. Ale, keďže sa mu môj stav páči a považuje za normálny, tak idem z princípu inam. Vlastne, ja som si išla k Dr. Červeňovi, len pre názor iného lekára. Názor toho najlepšieho na SK. Podľa mňa :-) Pretože ma to trápi, a nevedela som či oprávnene... Môj stav nie je akútny, v podprde vyzerám naďalej super, (Červeň sa na mňa kukol, že čo u nich hľadám :D), no a keďže som len 7 mesiacov po prvej opke, dohodli sme sa, že sa nikam nemusíme ponáhľať, chce ma vidieť, pre istotu ešte raz cca o 5 mesiacov (rok po opke), Potom už dávame termín. Ale dobré to v každom prípade nie je už teraz, čo sa mi len potvrdilo.

mamita

460 ml áno bola som u trsku....podľa mňa je ten pokles moc....reklamovať som to nebola ale chcem dá na to opýtať teraz na kontrole po roku....ale po tom čo písala nena asi s tým nič nedosiahnem...mám polytech okrúhle keď bude viac času hodím foto do galerky

anosa 12

Mamita kolko ml mas? Mas polytechy?
To poklesnutie je o vela ? Tiez som bola u dr. Trsku.

Bola si to reklamovat?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk