Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

martina0402
Maťka,kontrola dopadla dobre.Že by malo byť všetko v poriadku. Už sa môžem aj bez pooperačnej podprdy osprchovať :-) na kontrolu idem zas za mesiac.Dnes mi povedal,že stačí keď budem 3.týždne nosiť stále tú pooperačnú podprdu a potom stačí len na noc. Cez deň mám nosiť podprsenky s kosticou,ktorú si mám upraviť,aby ma netlačila a nemá byť vypchatá,len látková,aby sa prsia nestláčali,aby sa formovali :-) už mám v galerke aj foto :-)

sashinka1985

Henka88

Fotky som poslala uz ale nevedela som ako dam opis na danu fotku tak su bez komentara. Ja ale fotku urobit neviem dobru. A este mojim mobilom, to je des:-) vsak uvidite. Kedy si si dohodla dalsie stretko s dokym?

bittersweet

Luky2112 ja mam doma dokonca dve male deti, 3 a pol a 1 a pol cize obavy su velke, ako to bude. Ale baby co tu na fore prispievaju hovoria, ze sa to s pomocou rodiny da a aj kamoska co ma 2 rocneho syna potvrdila. Ze sice potom to bolo cez bolest ale dalo sa nejako a casto improvizovala.

Nena1

Susy1982
Ďakujem, ale ja to mam vkladané cez dvorce a po 7 mesiacoch už nič nenarobíš. Podliepaju sa prsníky , keď sú vkladané z podprsnej ryhy. Poslala som aj foto do galerky, tak keď ta budú dajte kuk a Váš názor.Vďaka prsatice ;-)

henka88

sashinka1985

ahoj, nepridáš už fotky? určite sme všetky veľmi zvedavé a ja som zvedavá veľmi aj na prácu doktora ;) Tak ak sa ti dá, skús :)

Susy1982

Dievcata

co vam poklesli implose,prave som to cele citala a spominam si na babu z fora Skoricka tusim sa vola asi uz tu nechodi na forum ale mala podobny problem tiez je klesol jeden implos,vtedy pisala ze jej doktor jej kazal podliepat nejakou paskou prsnik aby bol vo vyske akej ma byt,myslim ze pisala ze sa to nejako polepsilo,sama by o tom vedela popisat najlepsie len uz tu asi nechodi,pevne nervvy prajem

sashinka1985

Slniecko83

Moc ti zajtra drzim palceky a myslim na teba. Neboj sa, vsetko dobre dopadne.potom sa nam ozvi ked budes moct.