Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Marikamarika
Zlatino pls opytaj sa sestry (asi sem uz casto nechodi), aku podprdu jej kazal mudr nosit po 6tt... Ja mam este tyzden nosit skafander a kontrolu o tyzden ale chcela by som uz mozno kuknut v obchode alebo objednat nejake podprdy... Dakujem!!!!!

marikamarika

Mamita

Dakujem za odpoved, v kazdom pripade drzim velmi palce ked pojdes dokimu a daj potom vediet ako si dopadla..

bittersweet

Henka pozri si nad tou mentor tabulkou fotky tych implosov- za sebou ide nizky, stredny a vysoky profil. Pri anatomoch to ozaj vyzera tak, ze sa zmeni hlavne ta projekcia smerom dopredu a tym padom je aj vacsi ten oblucik od prsnej ryhy po bradavku- rozdiel vo vrchnej casti implosu nevidim aspon z obrazku a v tabulke sa tiez nic nespomina.

henka88

deed
:) hej viem, asi som to zle napísala. Ja mám šírku prsa alebo svalu alebo čo to je za šírka 12,5 cm, neviem, či šírka implošu má presne sedieť do tejto veľkosti, ale pozerala som mentor 375ml alebo 390 ml. Na konzultačke som už bola, len niekde ma pomerali viac a niekde menej :) Inak nevieš poradiť čo sa týka profilov? Ten VP spraví objem cez celé prso alebo len v tej spodnej časti, mne sa to podľa obr. zdá že tento profil dosť natiahne ten spodok prsa - od ryhy po bradavku. Ja by som radšej chcela také rovnomerné vyplnenie, tak neviem, či by nebol lepší stredný. A ink výška implošu má až pokiaľ siahať? :)Ďakujem. (tabuľku mentorov som za pomoci bittersweet našla :)

evellina

bittersweet...neviem kolko mam pod prsiami,to sa mozem sama zmerat????...vysku mam 169 cm a vahu 51 kg a lekar mi navrhol na lavy 335ml a pravy 310ml a ja by som chcela Mentor.

slniecko83

stela123

ahojky gratulujem k prskam. Ja mam nakoniec opku v utorok. Sestricka mi volala pred mesiacom a povedala mi ze sa mi termin opky posunul o den takze v utorok. Super ze opka dopadla dobre a prajem rychle zotavenie

tomyum1

mamita
kedy ides na kontrolu k mudr? som zvedava co ti povie...
dobry dr je taky ktory pekne zoperuje ale aj konstruktivne riesi problem ak sa nejaky vyskytne...
velmi drzim palce...

stela123

SLNIEČKO83. Držím zajtra palce ja uz mam úspešne po tom od piatku som doma bolesti su ale dá sa to zvládnuť !! Hlavne sa nestresuj vsetko bude dobre !!

slniecko83

All

kocky ktore mate po opke. Isla niektora na opku s tim ze citila ze nieco na nu lezie, ze sa necitila sto percentne dobre?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.