Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yanka8

Sasinka1985 ty si bola prosim ta u Racza? Som si trosku precitala forum a sa mi to uz vsetko pletie :-p
Ak si bola u neho, ako si mala kontroly u neho a vyber stehov? Nezijem na Sk a chcela by som ist k nemu a neviem ci mi bude stacit tyzden alebo mam radsej ostat dva na Sk. Ja budem musiet ist do prace uz po dvoch tyzdnoch ak to chcem este pred letom, jedine v auguste by som mohla ostat tri tyzdne :-( a ja to uz chcem mat cim skor za sebou :-D
Dakujem za kazdu odpoved, zhanam co najviac info

sashinka1985

Henka88

Moja, citim sa celkom dobre. Pre istotu som si zobrala este jeden tyzden volna tak budem doma tri tyzdne. To som mala v plane uz v pondelok ist do roboty ale este som taka slabsia ked som dlhsie na nohach.prsia sa ma pacia, doktorko mi ich urobil pekne-teda aspon podla mna, su take mensie a hlavne prirodzene,este ked sa usadia budukrajsie. Fotky cez mobil som si urobila uz pred troma dnami len mi to nejde cez mobil zajacikovi odoslat. Na pocitaci budem v pondelok tak to odoslem.
A coty? Ty samas ako? Stale mas pochybnosti ku ktoremu doktorovi ci si uz na sto percent rozhodnuta?

sashinka1985

Henka88

Neboj urcite ti odpise, cez vikend ale asi nie. Mozno mal toho vela. A myslim, ze kazdy doktor odpise vsetkym bez ohladu na to ci su presvedcene uz zeny ze idu k nemu alebo nie.doktori ziskavaju dalsie a dalsie pacientky len vdaka nam a nasich referencii a nasich pocitov.:-)

janas86

Ahojte baby,
ja mam termin na 17teho feb. v Avelane v Nitre ma niekto skusenosti? Sa tesim hrozne ale uz to chcem mat za sebou :-) a este jedna otazocka su tu baby zijuce v UK a opku si davaju robit na SK? lebo ja planujem byt na SK 2 tyzdne po opke po stehoch letiet naspat ak vsetko dobre dopadne. Ma niekto skusenosti tu v UK s kontrolami?
Diky babenky piste mi vsetky rady mi pomozu :+)

henka88

marikamarika
ahoj, tak mne neodpisuje už 2 dni. Neviem, či som mu napísala veľa otázok alebo si myslí, že k nim nejdem na zákrok, tak ma ignoruje :) Teda spomínala som mu, že idem k nim, ale neviem, či to zaregistroval.

henka88

marikamarika
ahoj, tak mne neodpisuje už 2 dni. Neviem, či som mu napísala veľa otázok alebo si myslí, že k nim nejdem na zákrok, tak ma ignoruje :) Teda spomínala som mu, že idem k nim, ale neviem, či to zaregistroval.

peta79

tomyum1 a iné babyzne :-)
no mne pri prepúšťaní sestrička povedala,že tá pooperačná podprsenka sa musí nosiť 6.týždňov... Prvých 10 dní vôbec nedávať dole (ja som nevydržala a včera som si ju na pár sekúnd rozopla a kukla,som 8dni po opke) a potom si ju dať dole vyprať a keď sa uschne hneď obliecť... a prvých 10.dní byť v úplnom kľude a 6.týždňov minimálna záťaž a nešoférovať.A po tých 6.týždňoch žiadna športová podprsenka,ale látková bez vypchávok a s kosticami. Že športová tlačí na prsia a tie majú byť už voľné,aby sa začali tvarovať.A kostica ich drží zospodu.Toto mi povedali sestričky od Dr.Červeňa... ja som si to predvčerom tiež troška natiahla,lebo som bola akčná a som vysávala a vešala prádlo...a potom ma dooosť boleli :-( takže už som v kľude,pre svoje dobro :-)

mata125

deed,Tomyum1
dobre ze tu pisete o tych opuchoch...ja mam pocit ze mi tiez pravy prsnik trochu zboku akoby napuchol.neviem ci je to mozne po 7 tyzdnoch od opky...je pravda ze som sa trochu ponatahovala s nakupmi s balikmi flias tak neviem ci to nie je z toho...skafander nosim vkuse akurat ked ho periem tak si dam sportovu...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk