Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

marikamarika
ahoj, tak mne neodpisuje už 2 dni. Neviem, či som mu napísala veľa otázok alebo si myslí, že k nim nejdem na zákrok, tak ma ignoruje :) Teda spomínala som mu, že idem k nim, ale neviem, či to zaregistroval.

henka88

marikamarika
ahoj, tak mne neodpisuje už 2 dni. Neviem, či som mu napísala veľa otázok alebo si myslí, že k nim nejdem na zákrok, tak ma ignoruje :) Teda spomínala som mu, že idem k nim, ale neviem, či to zaregistroval.

peta79

tomyum1 a iné babyzne :-)
no mne pri prepúšťaní sestrička povedala,že tá pooperačná podprsenka sa musí nosiť 6.týždňov... Prvých 10 dní vôbec nedávať dole (ja som nevydržala a včera som si ju na pár sekúnd rozopla a kukla,som 8dni po opke) a potom si ju dať dole vyprať a keď sa uschne hneď obliecť... a prvých 10.dní byť v úplnom kľude a 6.týždňov minimálna záťaž a nešoférovať.A po tých 6.týždňoch žiadna športová podprsenka,ale látková bez vypchávok a s kosticami. Že športová tlačí na prsia a tie majú byť už voľné,aby sa začali tvarovať.A kostica ich drží zospodu.Toto mi povedali sestričky od Dr.Červeňa... ja som si to predvčerom tiež troška natiahla,lebo som bola akčná a som vysávala a vešala prádlo...a potom ma dooosť boleli :-( takže už som v kľude,pre svoje dobro :-)

mata125

deed,Tomyum1
dobre ze tu pisete o tych opuchoch...ja mam pocit ze mi tiez pravy prsnik trochu zboku akoby napuchol.neviem ci je to mozne po 7 tyzdnoch od opky...je pravda ze som sa trochu ponatahovala s nakupmi s balikmi flias tak neviem ci to nie je z toho...skafander nosim vkuse akurat ked ho periem tak si dam sportovu...

bittersweet

Tomyum1 to mas pravdu, ze by to bolo asi zbytocne a zrejme nicim inym ako opuchom to byt nemoze. Ja nie som tak trpezliva ako ty, pre mna bude to obdobie kym prsia este nevyzeraju finalne mucive!:)))) a sla by som najradsej uz zajtra!:) este stale meditujem nad tou znackou, aj ked nikto z dr mi exaktne nevedel povedat, ci polytech posobi prirodzenejsie nez mentor.

deed

Tomyum
To je teda pruser :(((
Ja cez den nosim sportovu a niekedy skafander a na noc stale skafander
A lave prsko mam vacsie dufam ze len opuch :((((
V stredu idem na kontrolu tak dam vediet

slniecko83

Luky2112
Dakujem ja sa po opke ozvem ako som na tom. Dnes letime domov tak aspon nebudem mysliet ustavicne na opku pretoze budem mat v hlave ine veci

mata125

Ada77
ano po opke dostanes taku karticku ktoru by si mala nosit stale pri sebe...a este taky papier kde su nalepene nalepky aku velkost mas,typ implantatu a profil...ten nemusis nosit iba tu karticku to je ako obciansky :D :D moja lekarka mala pacientku ktoru nechceli pustit do lietadla lebo na skeneri im ukazalo ze ma nieco v prsnikoch a ona nemala pri sebe tu karticku :)) mysleli si ze nieco prevaza :))

tomyum1

Baby co ste cerstvo po opke, dodrzujte pokyny mudr... Kamoska nenosila poriadne poop podprdu, po 3tt ju odlozila a potom bola na dovoske v teple kde chodila bez a klesli jej kozy!! Ma pod svalom implose... Nevidela som ako jej klesli ale teda kazdopadne pruuuuuserrr...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk