Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Henka88

Neboj urcite ti odpise, cez vikend ale asi nie. Mozno mal toho vela. A myslim, ze kazdy doktor odpise vsetkym bez ohladu na to ci su presvedcene uz zeny ze idu k nemu alebo nie.doktori ziskavaju dalsie a dalsie pacientky len vdaka nam a nasich referencii a nasich pocitov.:-)

janas86

Ahojte baby,
ja mam termin na 17teho feb. v Avelane v Nitre ma niekto skusenosti? Sa tesim hrozne ale uz to chcem mat za sebou :-) a este jedna otazocka su tu baby zijuce v UK a opku si davaju robit na SK? lebo ja planujem byt na SK 2 tyzdne po opke po stehoch letiet naspat ak vsetko dobre dopadne. Ma niekto skusenosti tu v UK s kontrolami?
Diky babenky piste mi vsetky rady mi pomozu :+)

henka88

marikamarika
ahoj, tak mne neodpisuje už 2 dni. Neviem, či som mu napísala veľa otázok alebo si myslí, že k nim nejdem na zákrok, tak ma ignoruje :) Teda spomínala som mu, že idem k nim, ale neviem, či to zaregistroval.

henka88

marikamarika
ahoj, tak mne neodpisuje už 2 dni. Neviem, či som mu napísala veľa otázok alebo si myslí, že k nim nejdem na zákrok, tak ma ignoruje :) Teda spomínala som mu, že idem k nim, ale neviem, či to zaregistroval.

peta79

tomyum1 a iné babyzne :-)
no mne pri prepúšťaní sestrička povedala,že tá pooperačná podprsenka sa musí nosiť 6.týždňov... Prvých 10 dní vôbec nedávať dole (ja som nevydržala a včera som si ju na pár sekúnd rozopla a kukla,som 8dni po opke) a potom si ju dať dole vyprať a keď sa uschne hneď obliecť... a prvých 10.dní byť v úplnom kľude a 6.týždňov minimálna záťaž a nešoférovať.A po tých 6.týždňoch žiadna športová podprsenka,ale látková bez vypchávok a s kosticami. Že športová tlačí na prsia a tie majú byť už voľné,aby sa začali tvarovať.A kostica ich drží zospodu.Toto mi povedali sestričky od Dr.Červeňa... ja som si to predvčerom tiež troška natiahla,lebo som bola akčná a som vysávala a vešala prádlo...a potom ma dooosť boleli :-( takže už som v kľude,pre svoje dobro :-)

mata125

deed,Tomyum1
dobre ze tu pisete o tych opuchoch...ja mam pocit ze mi tiez pravy prsnik trochu zboku akoby napuchol.neviem ci je to mozne po 7 tyzdnoch od opky...je pravda ze som sa trochu ponatahovala s nakupmi s balikmi flias tak neviem ci to nie je z toho...skafander nosim vkuse akurat ked ho periem tak si dam sportovu...

bittersweet

Tomyum1 to mas pravdu, ze by to bolo asi zbytocne a zrejme nicim inym ako opuchom to byt nemoze. Ja nie som tak trpezliva ako ty, pre mna bude to obdobie kym prsia este nevyzeraju finalne mucive!:)))) a sla by som najradsej uz zajtra!:) este stale meditujem nad tou znackou, aj ked nikto z dr mi exaktne nevedel povedat, ci polytech posobi prirodzenejsie nez mentor.

deed

Tomyum
To je teda pruser :(((
Ja cez den nosim sportovu a niekedy skafander a na noc stale skafander
A lave prsko mam vacsie dufam ze len opuch :((((
V stredu idem na kontrolu tak dam vediet

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk