Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

peta79

Opku mam za 5 dni takze uz sa mi to krati.VClu dobu sa tak tesim,bola som tak nedockava a strasne som chcela uz mat po opke,lenze teraz neviem zmiesane pocity,strach ale nie z narkozy toho sa nebojim,ale strach ze sa nieco udeje a ja nebudem moct byt operovana uz mi z toho vsetkeho sibe. Ked budem lezat na operacnom stole tak vtedy si poviem za hodku mam prsia parada.

martina0402

Peta79
Petulik to nic,oddychni si jeden den a bude to zase ok,ja som dnes cely den lezala,aby ma ta lava strana nebolela,lebo je to neznesitelne a zatial sa citim dobre,kym sa nemusim hybat.

evellina

ahojte baby....vie mi niekto poradit v galerke kde najdem fotky od mudr.Svehlika, urcite uz nejake kocky operoval, ale ja sa nejako neviem dopatrat fotiek

marikamarika

Henka88
Vies co ako kedy asi ako ma cas raz mi odpise uz za pat minut inokedy za dva dni v podstate ale celkom slusne rychlo.
Vidim ze mas v tom zmatok, ja som dosla ze chcem mentor a o inom sme sa ani nebavili..ale ked k nemu pojdem este ho pre istotu vyspovedam ale v podstate mi povedal ze som vyborne vybrala...ale ako vravis kazdy lekar ma svoje oblubene, jak my kazda mame oblubeny sampon, lesk, spiralu atd..je to asi len sila zvyku aj ked ine znacky su tiez dobre :)

AVAYA

baby, dakujem velmi pekne:-). Nestihla som viac foto, ale skusim este cez vikend viac pofotit.

sashinka1985

ja som velmi spokojna, uz teraz sa mam fajn, nic neboli, aj ked prve dva tyzdne po opke to bolo fakt peklo.. Implose mam pod sval a bola to bolest neskutocna.. Ale teraz, po mesiaci uz je to uplne v pohode, nic neboli, s rukami uz hybem normalne, ani neviem, ze som niekde bola.. Teda, az kym sa nepozriem do zrkadla:-)A ty mas ake pocity po opke? Spokojna?

tetunica
vahu mam 54-55 kg, vyska 168cm, a pod prsiami 75cm. A s velkostou 295 ml som max spokojna, nie su to sice nijake maxigule, ale ja som hlavne chcela aby vyzerali prirodzene k mojej postave, kedze v hornej casti hrudnika som dost utla, nechcela som, aby to vyzeralo, ze kde nic, tu nic a zrazu dva balony :-) Podla mna ta velkost je akurat, takze spokojnost velka. Tak ti drzim palce aby si sa dobre rozhodla :-)

Nena1

Anosa12
Ja som po opke nestihla kupit ziadne plavky z VS, lebo mesiac po opke uz som isla na dovcu, tak som nakupila v rychlosti len u nas. ale urcite objednaj "DD"

bittersweet

Sashinka1985 tesim sa na tvoju fotku, strasne som zvedava ako tie 295 vyzeraju, sice ja som od teba drobnejsia, ale tiez mam tu sirku 11,5 a obvod hrudnika 72, cize by to mohlo vyzerat priblizne porovnatelne. Ja mam pocit zd sa z tych velkosti uz zblaznim, stale to riesim :)

bittersweet

Sashinka1985 tesim sa na tvoju fotku, strasne som zvedava ako tie 295 vyzeraju, sice ja som od teba drobnejsia, ale tiez mam tu sirku 11,5 a obvod hrudnika 72, cize by to mohlo vyzerat priblizne porovnatelne. Ja mam pocit zd sa z tych velkosti uz zblaznim, stale to riesim :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk